Nehody a trapasy

25. máj 2022

Uz dávno tu nebola podobná téma, tak preto sem dávam túto.
Vcera som tak nestastie spadla pred kolegami, ze som si zlomila nohu, takze z nudy, čo nemozem nikde chodit pisem diskusie... Snád sa do nej zapojí aspon niekto z vás 🙂)
Napísem tu este taký z minulosti, ktory je dost nechutny, ale dám to sem, pretoze to bol asi moj najvacsi trapas... Este som chodila na základnú (mohla som mat asi 11-12rokov) a dostala som prvýkrát menstruáciu. Hanbila som sa to povedať rodicom, tak samozrejme som nevedela, ze ako si mám správne nalepit vlozku, takze ked som sla do skoly v sukni tak mi pekne vypadla na zem a ani som o tom hned nevedela 🙂 Videl to kazdý... Moja reakcia? Spustila som taký rev, ze zavolali mojej matke, aby pre mna prisla... Gramatiku prosím nerieste, lebo velmi zle sa mi píse na pocitaci.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mima1
25. máj 2022

@cocolino234 to bol taky vtip aj ze
Opity nasadne do taxika…
Kam to bude pane?
Domov
Ale kam presne?
Do obyvacky na gauc
😂😂

rusalinka
25. máj 2022

Tu nájdeš plnú skupinu trapasov: https://www.modrykonik.sk/group/4797/

leangela
25. máj 2022

@mima1 heh ale tak celkom vydareny

ivangeline
25. máj 2022

Moje 12r ja malo podobne...2ha silna menstruacia..az mi pretieklo a mala som flak na zadku. Povedala mi o tom ucitelka. Hned som sla na wc..dala si mikinu na pas a sla som domov...ale za ten cas si vsetci uz suskali!

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
25. máj 2022

@rusalinka Dakujem, ze si to sem dala. Nevedela som, ze je taká skupinka.....
Skoro celý den sa na tých trapasoch chechtám, takze aspon sa tak velmi nenudím. :D

autor
25. máj 2022

@ivangeline Tak co uz 😃 Sme zeny a musime sa zmierit s tym, ze to treba mat a k tomu zial patria aj tieto nepríjemne situácie...