Nefunkčné fórum

jabadaba
30. sep 2015

Zaznamenala som problémy s fórom, nefungujú mnohé funkcionality ako odpovedať, páči sa mi, prihlasovanie a pod. Máte s tým rovnaké skúsenosti? Obrátila som sa na admina M. Šmýkala, odkázal ma na nahlásenie chyby cez program, ktorý si vyžaduje komplet identifikáciu. Vzhľadom na fakt, že sa tu preberajú poslednú dobu veľmi citlivé politické otázky,príde mi to minimálne podozrivé. Snáď vie admin postúpiť popis technického problému kam patrí, bez toho aby som sa ja nechala lustrovať ako na ŠTB pobočke! 😝

dominika6
30. sep 2015

@jabadaba
mne funguje všetko

babydesire
30. sep 2015

@jabadaba ja som sa stym stretla ale to bolo kvoli mobilu,nakolko nemam doma net,vyuzivam ten co mam zaplateny v pausale...teraz mam new mobil a vsetko tu funguje tak ako ma...mozno mas nejaku chybu ty v pc pri praci systemu s net funkciami...skusala si ine weby ci ti tam vsetko funguje tak ako ma?

jabadaba
autor
30. sep 2015

@babydesire práveže mám problém len tu, je to stránkou, inde v pohode. Ak napr. tebe chcem odpovedať, musím tvoj nick vpísať do odpovedného okienka, nejde to priamo cez "odpovedať". Nedá sa kliknúť na páči sa mi, nejde opraviť preklepy.... Prehadzuje ma to na úplne iné strany. Totál bordel. Niečo mi tu nesedí... 😝

babydesire
30. sep 2015

@jabadaba mne to robilo iba pri predoslom telefone..nebol to android,klasika s tlacitkami bez dotykovky...mna to zasa hadzalo na vrch stranky namiesto toho aby sa mi pri odpovedat napisal nick v danom okienku. to iste like a ine

prestalmalubit
30. sep 2015

@jabadaba mam rovnaky problem, na tablete aj na mobile