Nefungujúci vzťah na začiatku

tiper24
11. jún 2017

moze fungovat v buducnosti vztah ak to nie velmi funguje uz na zaciatku? ake mate vy skusenosti so svojimi partnermi ako to bolo na zaciatku a ako je to teraz vdaka🙂

elenajezova
11. jún 2017

Ťažko povedať, ako sa to zvrtne. Môže to začať fungovať, ale môže to aj úplne prestať fungovať.

tiper24
autor
11. jún 2017

@elenajezova ved to ci to nebude este horsie to radsej ukoncim s nou

obsadenemeno
11. jún 2017

@tiper24 to je ta suseda, co prekladala nohy??? 😉😀😵🙂😈

wolfin
11. jún 2017

zalezi na tom, preco nefunguje, ak je to banalita, moze byt. zalezi ako stari ste - ci je to mladicka "hlupost", preco to nefunguje, alebo uz mate svoje odzite, mate svoje zvyky a tie vam navzajom nesedia...

tiper24
autor
11. jún 2017

@obsadenemeno nie to je ina

tiper24
autor
11. jún 2017

@wolfin mame odzite len sa mi zda nejaka cudna 🙂

dorottka
11. jún 2017

Bud to normalne vysvetli, kde je problem a aky alebo kasli na to, tie heslovite odpovede su o nicom. Nic nie je jasne z tvojho prispevku

obsadenemeno
11. jún 2017

@dorottka on asi ani nevie, co vlastne...on stale tak nahodi udicku, aby sme sa chytili a potom nevysvetli nic....bude sa vykrucat.
Asi ked chcem poradit, tak toho napisem viac, detailnejsie,nie? @tiper24 cudna ako? Ti nedala este? Ci co? 😝

tiper24
autor
11. jún 2017

@dorottka skor to bude asi v psychike jeden den je normalna mila vsetko funguje a na druhy den akoby ma ma v pi.... toto ja jej trpiet nebudem 🙂

wolfin
11. jún 2017

tak si si odpovedal sam - toto trpiet nebudem. neviem teda, napisal si toho strasne malo na to, aby ti niekto radil... ale viac menej si rozhodnuty a hotovo... zeny mavaju nalady, ale ak ta ma v pi.. tak je niekde problem urcite. skus sa s nou porozpravat, v com je problem a ak ti odpoved stacit nebude a bude to akoze pre nu "normalny" stav, tak vies na com si - tebe to nevyhovuje.

tiper24
autor
11. jún 2017

ja sa k nej tyzden nebudem ozyvat aj ked sa ku mne ozve uvidim ci si nieco uvedomi ked nie koniec uz zajtra sa k nej neozvem som zvedavy ako jej bude

wolfin
11. jún 2017

toto milujem - neozvem sa a druha strana nech si domysli, ze sa nieco deje... co mas 15 rokov? :D pane boze, vsetci radsej prestanu komunikovat, ako keby mali povedat na rovinu... -_-

xevulax
11. jún 2017

Mam pocit akoby ste mali 15 rokov a boli nevyzreti. V kazdom vztahu je na pevom mieste komunikacia, ci uz na zaciatku alebo po x rokoch. Ked ri na nej nieco vasi- treba jej to povedat, ona nemoze vediet, ze tebe nieco vadi. A moj nazor- ak nieco nedunguje na zaciatku- asi tazko to bude fungovat neskor- v pripade, ze sa spolu nerozpravate. Vztahy na zaciatku by mali byt plne zamilovania, vasne, energie (ak nejde o vztah z rozumu). Prestan sa aj ty chovat ako pubertiak a normalne si sadnite a porozpravajte sa o tom co komu vadi a uvidite, ci ma zmysel tahat ro dalej, alebo to skonci. Neozyvanie sa absolutne nic nevyriesi.

tiper24
autor
11. jún 2017

@xevulax ja som jej napisal co mi na nej vadi to ona je ticho aj som jej vravel nech mi povie co jej na mne vadi ale ona nic praveze ja neviem co ked nic nepovie aj som jej vravel nech ma kludne posle do pi.... ak nechce so mnou byt ale ona nic

wolfin
11. jún 2017

na tvojom mieste to ukoncim. naposledy si sadnut a povedat si veci na rovinu. mas problem ty s nou a nie ona s tebou, zda sa... takze nie je o com. a tyzden tvojej odmlky to nezmeni. ak uz terza je takato, v dobe zamilovanosti a prave vyhladavania spolocnosti jeden druheho, tak neverim, ze by sa to zmenilo... co robi ak nie ste spolu? ako "vysvetluje" svoj nezaujem? ma nejake konicky? kamaratky? alebo cim to je?

tiper24
autor
11. jún 2017

@wolfin vacsinou je doma kamosku ma taku dobru jednu niekedy si aj hovorim ze si nezasluzi takeho dobreho chlapa ked som sa s nou nebavil 2 dni bola smutna akasi utrapena bez zivota ja sa zas rad smejem zartujem som vesely pozitivny tak ja neviem uz hovorim si ze su ovela lepsie

tiper24
autor
11. jún 2017

neviem ci je to cudne ale nevidel som ju este ist na bicykli napr. neviem ci ma nejaky komplex abo co ale hanbliva je na moj vkus az moc

wolfin
11. jún 2017

no by si sa cudoval, ale priatelov kolega kupil zene bicak za strasne stovky eur a hneval sa, ze na nom nechodi. a vies preco? lebo sa nevedela bicakovat 🙂))
ale ine som chcela, ty si v hlave viac menej rozhodnuty, nikto ti tu nepovie, co mas robit, ani ti neodobri tvoje rozhodnutie, ale ak mas takyto pocit, treba to ukoncit a ist dalej... nie je nic horsie, ako trpiet vo vztahu s nadejou, ze "raz sa to upravi"... ak ti to nevyhovuje teraz, treba to zmenit a ist dalej... neviaze vas zrejme nic, myslim dieta, byt alebo dom,... takze radsej teraz, ako ked nahodou by ste sa prehupli do takejto casti vztahu, kedy je uz na zmeny trosku neskoro...

tiper24
autor
11. jún 2017

ved to radsej byt sam alebo s inou stastny ako trpiet ja som stastny aj sam len ma mrzi ze nic nepovie ale tak ma moznost si vybrat co si vyberie to bude mat

llucciaa
11. jún 2017

to je ťažko povedať, lebo ak vzťah neklape už na začiatku, tak je malá pravdepodobnosť, že sa posunie niekam ďalej a vôbec niečo vydrží. ak ste nešťastní, tak bude najlepšie ak pôjdete od seba, inak to bude len horšie a horšie

tiper24
autor
11. jún 2017

@llucciaa keby sa ona prva ku mne neozyvala tak ja by sa neozval uz som to chcel ukoncit aj som jej povedal nech sa ku mne neozve ale akoby furt naschval sa ozve ja ked predsa niekoho nechcem tak sa neozyvam ale teraz sa uz neozvem aj ked sa ona bude ozyvat aj ked mi to bude neprijemne sa neozvat ked sa neozyvam tak je zas sklamana

tiper24
autor
11. jún 2017

raz nieco podobne som uz zazil, tiez som sa nevedel dotycnej zbavit nakoniec skoncila na psychiatrii co mi bolo luto

janickacrazy
11. jún 2017

@tiper24 Čo s tým má akože spoločné bicykel preboha? Ja sa napríklad nerada bicyklujem, takže mna tiež na bicykli neuvidíš. Za to moj manžel sa bicykluje rád, tak chodí so synom. Napriek tomu sme spolu šťastní už 9 rokov. 😉 U vás je asi problém v komunikácii, ale podľa mna ked to už na začiatku nefunguje, tak to fungovať nebude. Tak sa na to vykašli a nájdi si takú, ktorá bude podľa tvojich predstáv. Lebo podľa opisu tá tvoja asi nevie, čo chce.

tiper24
autor
11. jún 2017

@janickacrazy bicykel to bol len priklad 🙂 asi fakt nevie co chce

obsadenemeno
11. jún 2017

@tiper24 kristova noho, cisto ako pubertiaci....nebudem sa ozyvat, bebebeeeee..... keby sa neozyvala, uz by si sa neozval...... halooooooooooo.......???????? A co si ty nesvojpravny? Ak s nou byt chces, budes robit vsetko preto, aby si bol. Ak nechces, nereaguj, ked sa ozve. Bodka. Co este chces riesit?

@zltyslonik prosim ta, porad mu, lebo ja nemam slov....to je pan co ked sa neda, ta sa neda, no.

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tiper24
autor
11. jún 2017

@zltyslonik normalne sa tesim ze sa k nej zajtra neozvem dam jej to vyzrat som zvedavy na ten jej sklesly vyraz 😀😀😀

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tiper24
autor
11. jún 2017

@zltyslonik uz som bol na nu aj hnusny som myslel ze uz sa ani neozve ale zas sa ozvala 😀

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz