Nefunguje mi Auto-correct na iPhone

12. máj 2024

Ahojte, vyplo mi na iPhone auto-correct, zrazu mi neopravuje automaticky text. Pritom v nastaveniach to mam zapnute. Stalo sa to este niekomu? Poraddte co s tym, stale musim manualne opravovat chyby, je to neskutocna otrava. Dakujem.

egonsk
12. máj 2024

nauc sa pisat bez chyb, v zivote ta to posunie, uvidis 😉

autor
12. máj 2024

@egonsk asi si to neppchopil, ja gramatiku ovladam, ide o to ze clovek casto na tej malej klavesnici tukne nechtiac pismeno vedla

egonsk
12. máj 2024

nespominal som gramatiku 😂😉

autor
12. máj 2024

@egonsk tak potom vazne neviem ako by ma to malo posunut, palce uz chudsie mat asi nebudem, ani vacsi telefon si kvoli tomu kupovat

vanilkovazmrzka
12. máj 2024

Jesus to bola prva vec co som vypla 😃 skusila si ho vypnut zapnut, postahovat updaty?

aljaska211
2. júl 2024

Ahoj. Deje sa to aj mne. Pomôže vypnútie a zapnutie telefónu ale aj to iba na nejakú dobu a vypne sa to zase. Vraj by to, teoreticky, mohla byť chyba posledného update (takže čakať na novú aktualizáciu softwéru) …príčinu nepoznám a riešenie vlastne nemám ale teda zaujíma ma,ak sem niekto prispeje niečím hodnotným a k téme a tiež-vedz,že nie si v tom sám😄

A autocorrect neslúži len na opravu pravopisných chýb ale, presne ako bolo spomenuté, aj na opravu preklepov, čo je výrazná pomoc najmä pri písaní dlhších emailov,pretože nie každý má telefón len na chatovanie s kamošmi zo 7.B. Takže tá povýšenecká dehonestácia jeho používania naozaj nie je na mieste, obzvlášť, ak neobsahovala pomoc alebo odpoveď na otazku.