Nedostali sme vratku za plyn

gabriela93
18. mar 2016

Je tu niekto komu nedosla vratka za plyn.Na nas asi zabudli 🙂 Ako ste to riesili,staci im poslat mail?

dominika6
18. mar 2016

@gabriela93
Lebo je uz po volbach

alana1
18. mar 2016

@dominika6 a dufam, ze ste volili smer kvoli vratkam plynu 🙂)))))))))))) to su chudaci ludia, co sa nechaju nato namotat

dominika6
18. mar 2016

No Robko to mal vyratane proste...po volbach nevydalo....😀

alana1
18. mar 2016

🙂 cisty brutal...ale vela ludi kvoli tymto vratkam fica volilo....a hlavne tie kategorie 60 a viac...

mischelin
18. mar 2016

Ani nam neprisli,idem pisat na ministerstbo,niekde som zahluadla mail,kam sa treba obratit

anatalia77
18. mar 2016

ani ja nemám,ale v rádiu hovorili,že druhé kolo rozposielania bude tuším máj,jún. Nevyzdvihnutých je tuším okolo 100tis.kusov.

delia933
18. mar 2016

ani nam neprislo, volala som na SPP a povedali ze mi to poslali na adresu kde uz 5 rokov nebyvam. hlavne ze ked posielaju ucet za plyn vedia kam poslat. tak som pisala na ministerstvo na ten mail tam urceny a bez odpovede, ale pisu ze bude druhe kolo tych co nemali prevzate.

monicm
18. mar 2016

@delia933 A máš nový trvalý pobyt na novej adrese? Mimochodom, účet za plyn nemá nič spoločné s vratkou. Neviem, či ti z toho mailu odpíšu, do konca apríla si treba vratky vyzdvihnúť, kto tak neurobí, tomu budú poslané nové. aspoň ja som to tak pochopila z toho ich "návodu". A možno motyka vystrelí a odpíšu ti.

gabriela93
autor
18. mar 2016

No ja som mail pisala este pred mesiacom,lebo kazdemu okolo nas prislo,len nam nie.Preto sa pytam ci staci mail,lebo mi este furt na neho nikto neodpovedal.

monicm
18. mar 2016

@gabriela93 Ja som si tiež myslela, že na nás zabudli a ono nezabudli, prišlo to v obálke, ktorú som založila, keďže bola na manžela a ten na ňu zabudol. A hlavne, posielajú to na adresu tvojho (príp. manželovho, podľa toho, na koho je plyn písaný) trvalého bydliska, aj keď odberné miesto je inde.

gabriela93
autor
18. mar 2016

Tak mi byvame na tej adrese,kde je aj odberne miesto.A postarka mi tiez potvrdila,ze nam vratka neprisla.Ta raz daco davaju a aj tak to nedostaneme,to je sila ☹

monicm
18. mar 2016

@gabriela93

1. Zisti, na koho je písaný plyn (neviem, či bývaš sama, s manželom, partnerom...........)
2. Ten, na koho je písaný plyn má trvalý pobyt aj na odbernom mieste?

Napadla mi tiež situácia, že bývaš v podnájme, plyn je písaný na majiteľa, tým pádom vratku dostane on, hoci plyn platíš ty. Toto ale neviem na 100%, len mi to napadlo ako možnosť.

mihula
19. mar 2016

a ja som zas dostala vratku za plyn,hoci som ho nikdy nemala.Kupila som byt pred pol rokom.Toto mali vratit predchadzajucemu majitelovi