Nechty od Číňanov

zuzickamilanko
29. mar 2022

Prosím vás, má niekto skúsenosti s nechtami od Číňanov ? Prosím za komentár o každej skúsenosti. Ďakujem

vsauce_
29. mar 2022

Mama si dávala na našu svadbu a príšerne jej to zničilo nechty. Možno záleží kde si to dáš urobiť, ale asi bude lepšie nájsť niekoho kto nepoužíva kadejaký maglajz 😄

marseillefan
29. mar 2022

Myslím, že tú to Vietnamci.. nie Číňania...

veronika_sk000
29. mar 2022

@zuzickamilanko ja som k nim chodila, raz trafili predstavy, raz nie, kazdy mal inu techniku, nikdy mi nic neodpadlo ani sa nezlomili

engynka
29. mar 2022

@zuzickamilanko ja som bola zo zufalstva 2 x (nevedela slm sa dostat k mojej nechtarke) a teda hrozneeeeeee. Raz to bola otrasna hygiena, spinave nastroje, totalne zajdene lampy, proste grc. Druhykrat salon v OC a tam bolo cisto, prijemne ale nechty sa mi do tyzdna zacali zlupovat. Co pri mojej beznej nechtarke ktora pracuje s kvalitnymi materialmi mi drzia v pohode 4 tyzdne.
Ja urcote neodporucam.

diamond007
29. mar 2022

@vsauce_ to nebolo nechtami od číňanov ale gelovymi nechtami

diamond007
29. mar 2022

@zuzickamilanko ja som chodila aj k nim aj k babám nechtarkam a mne robili lepšie vietnamci. Vedia ornamenty, kresby, rôznofarebné vždy držali super, lepšie ako od obyc báb. Práve som si kúpila na to veci a začala som si ich robit doma. Ja ich doporučujem.

laila22
29. mar 2022

@zuzickamilanko u aziatov som bola raz, prvý a posledný.. otrasná hygiena, pavučiny viseli zo stropu, špinavé nástroje, zaprášené stolík. Proste grc. Za mňa nie.

sandyan
29. mar 2022

No a ja zase chodim ku vietnamcom,a som spokojna😀 nemam ziadne problemy ani plesne

lienka9
29. mar 2022

@zuzickamilanko je to individualne.na aky salon natrafis.ja som chodila k nechtarke aj k vietnamcom.za mna pekny salon,mala som blizko,aj hygiena sa mi zdala byt v pohode,len mi vadilo,ze mi nerozumeli ked som chcela nieco specialne :D ale riesila som to potom s fotkou,co som im ukazala...svagrina iba k vietnamcom chodi a je spokojna.skus napisat konkretny salon nad ktorym uvazujes a k tomu si pytaj recenzie 🙂 budes to mat relevantnejsie..

savoya
29. mar 2022

@zuzickamilanko
Boze ja som bola v Nitre a super!Tie nechty mi vydrzali krasne a pevne skoro dva mesiace!

miiceencoovaa
29. mar 2022

@zuzickamilanko ja si dávam pravidelne len u nich robiť nechty - fakt vydržia ! Sama ich dole nedám 😅
Každé umelé/gelove nechty ničia nechty, takže ak si máš vybrať, tak určite k ním. Za mňa majú 100 bodov, lepších nechtarov som ešte nemala 🙂

lasona
29. mar 2022

Bola som pozrieť, zvedavosť mi nedala, ako môže nechty urobiť za pol hodinu, keď ja sa s tým babrem hodinu a pol. Nechty brúsi hlava nehlava, či ta bolí, či nie, zoderie úplne nechet, prebrusit, kozičky zakrvavené....všímala som si hygienu..katastrofa....nestíhajú dezinfikovať pri toľkých klientoch, to isté náradie vzala a išla robiť nohy druhej....🤦🤦nechty držali týždeň....no nič moc teda, ja tam určite nepôjdem...ženy to však vyhľadávajú, lebo nemusia čakať na termín, rýchlo to majú hotové....len ak často zakrvavy kozičky, môžu spôsobiť zápal, zaniesť mykozu pri nedostatočnej hygiene....takže mne to za to nestoji

marcellka32
30. mar 2022

Nešla by som, mám svoju nechtarku, ktorá je veľmi šikovná, urobí čo chcem, robí 2 hodiny ale nechty sú krásne, bez zaderov, upravené aj 6 týždňov mi držia

tatianna56
30. mar 2022

a odkial vlastne prisla taka info ze od nich su nechty plesnive a neviem ake znizene a odflaknute?

luccija
30. mar 2022

@tatianna56 lebo používajú lacnejší materiál a na rýchlo veď čítaš...tam je hygiena veľmi dolezita

dankovicova
30. mar 2022

len raz a napoledy. nechty nie že by nevyzerali dobre, no nevydržali ani polovičný čas ako od klasickej nechtárky. tie materiály nie sú také kvalitné a veru je to badať na prvý pohľad

jankapinka
5. sep 2022

@zuzickamilanko Ja mám aj takú aj takú skúsenosť, bola som u takej ,čo mi to odflakla a viac som tam nešla. Ale k jednej čo chodím, práveže super. Babrala sa mi s tým tak dlho ako bolo treba. Nechty super a dobre držia. U slovenskej nechtarky - spravila mi to za polhodinu a stále sa mi to polámalo a nebola som spokojná. Takže myslím, že takisto ako u číňanov robia aj dobre aj nie, treba si vybrať salón s ktorým majú ľudia dobré skúsenosti 🤪