Nechcem na tento svet priviesť dieťa

9. jan 2022

Nechcem mať dieťa v tomto svete plnom nenavisti, LGBTI, zvrátenosti, je doba keď takmer každému ide len o sex, polonahe ženy, politika, malé platy, vysoké ceny za byty. Rozhodla som sa dieťa nemať. Nechcem aby sa trapilo na tomto svete. Podľa mňa je to sebectvo priniesť dieťa na svet len preto že chcem dieťa.

sulejmanka
9. jan 2022

taj nemaj, je to každého osobná vec ... niektorí ľudia dobre že sa ďalej nemnožia

janai1
9. jan 2022

OK.. A?

anjelicek26
9. jan 2022

A mas potrebu diskutovať, keď si presvedčená o tomto rozhodnutí? Alebo len viditeľné emócie a klikanost na koniku? Dnes je zlá doba? Myslím, že mas len veľmi zlú pamäť a nedávala pozor na dejepise.. Vojny utlacanie náboženské dogmy, nedostatok jedla, hygieny, socialne nerovnosti, choroby, medicína.. Myslíš, že sa ľudia pred 300-200-100 rokmi rozhodli správne mať do tej doby deti? Ak si myslia, že LGBT ktorých je minimum a boli tu už tisíce rokov predtým je nejaká novinka tak sa veľmi mylis...

dskjhfdlkdjhl
9. jan 2022

Tak pokial nie si tehotna, tak sa snaz neotehotniet a vsetko bude v poriadku. Nemusi mat kazdy deti.

ladycat2021
9. jan 2022

Su veci, ktoré neuznávam, ale túžba po dieťati je silnejšia. Dieta predsa za to nemôže co sa deje vo svete. 🤷‍♀️ A keby všetci tak rozmýšľali ako ty, tak by sme vymreli. 🙄

annm81
9. jan 2022

Dnes je zle? Kvôli zvrátenosti a gayom? A kvôli nízkej životnej úrovni? Kde v minulosti leží tá tvoja vysnená doba, kedy by si dieťa chcela na svet priviesť?

solange7
9. jan 2022

Ja nezijem vo svete plneho nenavisti, malych platov, polonahych žien ani politiky. A tiez na mna z krikov nevyskakuju clenovia LGBT komunity, ktory by sa snazili ukradnut mi dieta. Do domu sa mi netlacia ziadni utecenci a ani mi neklopu ludia s nahodnymi ziadostami o sex.
Tam kde zijes ty (v tvojej hlave), to musi byt velmi tazke.
Som rada, ze si sa rozhodla nemat dieta. 🙂

mimimoje
9. jan 2022

Existuje aj výchova, na ktorej sa podielaš hlavne ty a tvoja rodina a priatelia, ktorých si vyberáš. Vedieš dieťa tak, ako chceš, takže drahé nehnuteľnosti, malé platy , sex, polonahé ženy a podobne sa teba aj tvojho dieťaťa nemusia vôbec týkať. môžte bývať na samote, v malej chalúpke s jednou izbou, kúriť drevom a jesť nazbierané bylinky. Môžeš ho vzdelávať doma, môžeš ho naučiť robiť niečo také, aby ho malý plat netrápil. Biológiu neo*erieš, takže to, že chce niekto dieťa, nie je sebectvo.

martul
9. jan 2022

Ok, a.... máme tlieskať, plakať nad týmto oznamom?

petamich
9. jan 2022

asi aj dobre, ze si sa takto rozhodla 🤷‍♀️

h2
9. jan 2022

Ja osobne Ti ďakujem. Svet je aj tak preľudnený.

annamalaga
9. jan 2022

Tak nemaj, ja by som chcela , ale len 1. A?? LGBT komunita je zla, kvôli čomu ? Nie nieje, to len ty nikoho nepoznáš z tej komunity.

autor
9. jan 2022

@sulejmanka napríklad ty

bmuller
9. jan 2022

nic v zlom, ale na to, ze sa tu mnohe prezentuju ako tolerantne k slobode, prezentacia ich nazoru voci autorkinym pochybnostiam vyznieva riadne dehonestujuco :-P
autorka, vnimanie sveta vytvara dietatu najma a v prvom rade rodina, rodicia. a teda mozes prispiet aj k tomu, aby tvoje deti urobili tento svet lepsim podla tvojich predstav.

zmrzlinka2021
9. jan 2022

Autorka
myslim si, ze kebyze zijes v dobe kedy bol pisany roman Jozef Mak, tak by si urcite ich mala ihned, lebo vtedy to bolo lážko plážko... vsetci si hoveli, ludia milí a láskaví, proste ideal svet 😉

mamina0078
9. jan 2022

Dakujem za oznam 😂 bez toho by som ani nezaspala

ladycat2021
9. jan 2022

@mamina0078 povedz mi, ako by sme mohli žiť, nie ze len zaspať, bez tejto informácie? 😱😂😂😂😂😂😂😂😂

stanulienkat
9. jan 2022

Ty si uz zalozila asi 5 takychto tem, ze?

slovakboy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sulejmanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sulejmanka
9. jan 2022

Ešte že si mi to ozrejmila z môžem už aj zomrieť

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ladycat2021
9. jan 2022

@sulejmanka 😂😂😂😂😂😂 az tak nie .. na umieranie mas este času dosť 🙂

kikus7
9. jan 2022

@slovakboy Chodia sem aj takí ľudia, ktorí deti nemajú, nemôžu, prípadne mať nechcú. Veď sú tu témy, ktoré sa netýkajú len okakaných plienok a soplíkov, preboha. A v podstate aj autorku diskusie chápem. Vidím to tu denne, ako sa tu niektorí ľudia vystatujú, šíria zlo a nenávisť, ubližujú tým, ktorí majú opačný názor a postoj v živote, píšu o nevere, podvádzaní a rôzne podobné témy.

leeo
9. jan 2022

V poriadku.

meredith83
9. jan 2022

Autorka na svete je skor 8 bilionov ludi to ze ty nebudes mat deti nic nezmeni . Naozaj to nikto nebude oplakavat tvoja osobna volba,

annm81
9. jan 2022

@meredith83 Síce som mimo témy, ale vďaka bohu nás nie je 8 biliónov, len milárd ;)

lindous
9. jan 2022

Nemať deti je úplne v poriadku, ale k tomu že svet je plný nenávisti ti radím začať od seba a prestať ju šíriť - viď LGBTI komunita uvedená ako dôvod na druhom mieste, odsúdenie tých čo nezdieľajú tvoj názor, že sú sebeckí, zakladanie provokačných diskusií a jediná odpoveď, ktorú si sem dala ...

kikus7
9. jan 2022

Autorka, nemusíš byť matkou. Nie je to Tvoja povinnosť. Niektoré ženy majú aj iný zmysel života ako sa stať matkou. A je to úplne v poriadku.