Názor na dievčenské meno Marína.

alex_zalez
1. okt 2019

Rada by som sa Vas opytala, aky mate nazor na meno pre dievcatko Marina. Nwposobi na vas ako pre staru babku?

barbellka
1. okt 2019

@alex_zalez mne sa toto meno velmi paci, rozmyslam nad nim pre svoje dieta....urcite je pre mna krajsie ako niektore "moderne" mena

17juraj17
1. okt 2019

@alex_zalez Za mna pekne meno. A ak sa ultrazvuk pomyli stale to moze byt Martin 😉

via88
1. okt 2019

Velmi pekne

miruslb
1. okt 2019

Juuuj ja som veľmi chcela dať dcérke meno Marina. No všetci boli proti, vrátane manžela. Vraj hlavne deti v škole a škôlke ju budú volať Mara. Tak sme nakoniec vybrali iné meno, a zhodou okolností sme sa vzali na Marinu. 8.12... Takže v našich životoch rezonuje tak či tak

tenerifka
1. okt 2019

je to krasne meno,vola sa tak moja neterka Spanielka,je uz dospela a inak akoMarina ju nikdy nikto nevolal

candii
1. okt 2019

Pekne meno.

queen_mary
1. okt 2019

Ja mam toto pre dievca vybrane 🙂 a dufam, ze ju nebudu volat mara ale mary 😂

eeffka
1. okt 2019

ja som chcela Marínu, muz nechcel ale dohodli sme sa na Malvína

lula313
1. okt 2019

Poznam jednu marinu, je krasna, veľmi sikovna, len sa mi nepaci, keď ju druhí volajú Marina a keď jej hovorím zdrobneninou Marinka, tak sa to nie úplne(aspoň pre mna) lahko vyslovuje..

klarik707
1. okt 2019

nie podla mna to je velmi pekne meno a teda ako vobec neposobi nejak staro, ak som teda pochopila na to, na co sa pytas

marinecka95
1. okt 2019

@alex_zalez Ja sa tak volám a je to veľmi nezvyčajné meno. Všetci ho chvália 🙂)

marinecka95
1. okt 2019

@alex_zalez volám sa Marína a odjakživa ma všetci oslovujú tak ako ma pokrstili. Nikto mi inak nikdy nepovedal (výnimka v detstve - Marínka)

modrykoniicek
1. okt 2019

Mám na to taký názor, že mená aké nám dali naši rodičia nám budú pasovať vždy.Nech už sú akékoľvek 🙂.A myslím, že meno charakterizuje aj osobnosť.Ešte sa mi nestalo žeby sa mi niekoho meno nepáčilo.Vždy mi k danej osobe pasovalo.