Nay Elektro - skúsenosti

stella299
18. jan 2015

Prosím, máte niekto skúsenosti s reklamovaním tovaru v nay elektro, myslím, či nerobia problémy, či vymenia nefunkčný spotrebič aká je normálne čakacia doba na vybavenie reklamácie a pod. Vopred vďaka.

lyzzy
18. jan 2015

Skusenosti...len tie najhoršie....sami v servise vyrobili vadu aby to šlo znova na reklamáciu...nikdy viac

kiki68
18. jan 2015

nist moc...

sednaja
18. jan 2015

@stella299 my sme síce reklamovali iba púzdro na tablet, ale do dvoch týždňov od kúpy ti dajú peniaze na ruku, inak klasicky čakáš na uznanie reklamácie ............ zo zákona sa čaká max. 1 mesiac, ak to nestihnú, máš nárok na vrátenie peňazí - ale to všade, nie iba v nay - teda, ak sa to nezmenilo

slnieeeeecko
18. jan 2015

my sme reklamovali u nich tlaciaren doniesli sme domov vyskusali raz a uz neslo, pritom vsetko sme robili spravne ako sa ma ale neslo myslela som ze ma asi porazi,isli sme reklamovat a ze mame pockat na vybavenie reklamacie,asi po1 mes.nam pisali sms,ze mame prist,vymenili nam na zas novu tlaciaren,ze bola nejaka vadna. 😔 😒

bonaqa2013
19. jan 2015

my sme reklamovali žehličku - z tých lacnejších, ale pár dní pred skončením reklamácie začala horieť. Po mesiaci čakania vymenili za novú.
Notebook - tak tiež bez problémov. Myslím, že tam urobili len opravu.