Návrat k ex. Poradíte mi?

aiwwa
12. sep 2017

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Stále veľmi ľúbim svojho ex partnera, s ktorým som sa pred 4 mesiacmi rozišla, pretože sa ku mne vedel správať dosť necitlivo, v hádke ma vulgárne urážal, ponižoval. Toto sa dialo po dobu 5 mesiacov a kedže sa nič nemenilo, ukončila som vzťah. Teraz sme znovu spolu v kontakte, on to chce so mnou skúsiť znova, sľubuje že sa zmení. Spomínal psychológa (vraj nie kvoli nášmu vzťahu, ale celkovo že potrebuje pomoc, že nevie čo s nim je zle), ale nakoľko teraz prišiel o prácu, neviem či tam reálne pôjde. Ja neviem čo mám robiť, ľúbim ho, ale už sa bojím, že sa to bude znovu opakovať. Poradíte mi, prosím?

0silvia0
12. sep 2017

@aiwwa nikto ti tu neporadí, aby si sa vrátila k necitlivému, vulgárnemu ex... To si taká zúfalá a tak veľmi sa nudíš, že si potrebuješ poriadne skomplikovať život?

vilma7
12. sep 2017

No to musíš ty vedieť, či ti on stojí za druhú šancu, ako veľmi ho ľúbiš atď. U mňa by sa city k človeku s takým slovníkom adresovaným na mňa, asi zmenili. Každopádme ak aj druhú šancu dáš a ex sa začne správať ako predtým, stále to môžeš opäť ukončiť. Snáď potom už definitívne.
A ako dlho ste boli spolu? 5 mesiacov? V tom prípade by som asi do toho nešla..

xili99
12. sep 2017

Neviem či by bol najlepší nápad sa k nemu vracať. Vieš taká tá otrepaná fráza, že sa zmení. To ti môže povedať každý. Zostaňte v kontakte, trávte spolu čas ale ako kamaráti a keď po pár mesiacoch uvidíš, že sa fakt niečo zmenilo tak potom to môžeš začať zvažovať, inak nie

lienka737
12. sep 2017

Tak on Ťa 5 mesiacov ponižuje a ešte je aj nezamestnaný....to nie je moc ideálny partner na život.

janickacrazy
12. sep 2017

@aiwwa Určite sa nezmení, takí sa nemenia a ked tak len k horšiemu, ak ste teda chodili spolu len tých 5 mesiacov, čo má byť v podstate doba total zamilovanosti, kedy sa každý snaží správať milučko a on už v tom čase ti nadával, tak to je tragické. Nedala by som mu žiadnu šancu, hádam nie si až taká zúfalá, aby si chodila s takým chlapom.

vondolina
12. sep 2017

hmm bol by to risk. mohlo by sa to zmeniť k lepšiemu ale aj k horšiemu. je to ťažko, to sa musíš sama rozhodnúť či to riskneš alebo nie

sissy27
12. sep 2017

@aiwwa hm, prišiel o robotu, asi potrebuje strechu nad hlavou a jesť, popritom si aj gule vyprázdni, tak si spomenul na teba... akože sorry, ale čo ľúbiš na chlapovi, čo ti nadáva a ponižuje ťa?? vtáka zo zlata a diamantové vajcia? Fakt ti tak málo stačí ku šťastiu? A potom sa tu zaradíš k tým, čo vyplakávajú, ako im ex neplatí na dieťa a vyhráža sa advokátmi a pije, nadáva, bije a predtým taký nebol alebo nie až taký a mysleli si, že dieťa to zmení...
Preruš s ním kontakt a začni si vážiť samu seba preboha...

aiwwa
autor
12. sep 2017

No boli sme spolu rok, dovtedy bol v pohode, rad ma sice kritizoval, ale aspon mi nenadaval... To zacalo az po 7mich mesiacoch vztahu. Strasne som sa naplakala kvoli tomu a presne ako mi tu viacere napisali, tak mam strach ze ked je schopny spravat sa takto ku mne v obdobi zamilovanosti, tak ako sa bude ku mne spravat neskor? :( Okrem toho som spoznala niekoho noveho, a ten muz sa ku mne sprava ovela lepsie ako ex, nikdy by ma skaredo nenazval.

aiwwa
autor
12. sep 2017

Nezamestnany je len teraz prvy tyzden, normalne pracoval, po roku mu nepredlzili zmluvu, tak hlada novu pracu

korylan
12. sep 2017

@aiwwa nevracaj sa k nemu,naplačeš sa ešte viac. Vieš,prečo ste sa rozišli. Mysli na to.

danyb
12. sep 2017

daj šancu novému vzťahu a jeho pusti z hlavy.. len by si pri ňom trpela..

aiwwa
autor
12. sep 2017

On vie byt aj velmi pozorny a milujuci partner, vtedy sa citim ako princezna. Ale pocas hadky mi uz povedal tak strasne veci, snad kazdu vulgarnu nadavku aku pozna, naposledy mi povedal, ze ma pocit ze bol so mnou aj tak len preto aby nebol sam. O dva dni mi vravel ze to tak nemyslel... Vsetkym dakujem

aiwwa
autor
12. sep 2017

Este raz vdaka, uvedomujem si ze mate pravdu.

narsila
12. sep 2017

@aiwwa no to je presne ten dôvod, prečo sa chce vrátiť-aby nebol sám.
Nebuď za chuderu a nevracaj sa ku nemu len pre to isté-aby si nebola sama..

eeerickal1
12. sep 2017

Nevrátila by som sa. Ani za svet. Keď raz toto spravil tak to spraví zas. Nech mi nikto netvrdí, že nie. Ty budeš tá, čo bude trpieť, ak sa vráti a myslím, že nechceš si sama zle urobiť 😉

jallka11
12. sep 2017

nikto by ma nedonútil aby som sa k nemu vrátila. chlap sa v takýchto veciach nikdy nemení. pokiaľ absolvuje nejakú liečbu a časom sa teda ukáže, že fakt je to lepšie tak možno potom ale osobne si myslím, že to bude len veľmi ťažko

vorkola
12. sep 2017

@aiwwa Prosim ta, len sa k nemu nevracaj,aj moj bol taky podobny ale nie az tak .lebo u nas to bolo opacne. za slobodna on mna strašne lubil,tak som si myslela ,ze ma po svatbe bude na rukach nosit.A on pravy opak.,ale potom ,ked sme sa zobrali,ukazal,uplne svoju pravu tvar, a ja trpim do dnes,To môze byt porucha osobnosti A ak by ste sa aj zobrali,,bude este horsi,utrapis sa, hovorim z vlastnej skusenosti.Trpeli sme pri nom vsetci.Zachadzal s nami jak s handrou.Castokrat nas opustal, byval u matky ,ale aspon vtedy sme si od neho vydychli. si mlada,aspon mas uz teda skusenosti, s tymto,Ved nie je jediny,a ked na toho tyrana nebudes mysliet, zabudnes.Prave, ze nesmies s nim byt v kontakte.A keby ste mali deti,bude sete horsi.Takyto sa nezmenia.Jedine keby schceli chodit k cvokarovi, a brali lieky na stlmenie,.tato dg sa velmi casto vracia,obycajne sa uz liecit nechcu,a to chces aby ta on dohnal na psychiatriu?tak sa ho stran,Chlapcov je dost.Jeden z mojich synov si dobru zenu premodlil,Aj ked si neveriaca,obrat sa na pomoc na Boha,on existuje,aby ta ochranil, od toho cloveka.Funguje je to

deti95060810
12. sep 2017

vrátiť sa? len si to dobre premysli, ja by som to ani náhodou neskúsila.... ak nemáte spolu dieťa, tak nevidím dôvod....Max tak môžeš ostať tehu a či by to bolo dobré? no podľa mňa asi nie....

babulkomale
12. sep 2017

Pre nieco si to ukoncila. Pripomen si ten pocit a drz sa ho.

ukulela
12. sep 2017

@aiwwa po 7 mesiacoch vulgarne nadavky a hadky? na navrat ani nepomysli! a uz vobec nie, ked zacinas riesit nieco s dalsim chlapom, lebo sa zamotas a prdne ti v bedni z toho ... pozeraj dopredu, nei za chlapom, co ta ponizoval a deptal.

1anonym9
13. sep 2017

@aiwwa dalši neschopný, arogantný ciciak ktoreho bude živit priatelka 😁 Ach dievčata strašne ste hlupe nehnevajte sa

aiwwa
autor
13. sep 2017

Vsetkym velmi dakujem za reakcie, velmi si kazdu jednu odpoved vazim. Ukoncila som to

deti95060810
13. sep 2017

👍

aiwwa
autor
13. sep 2017

Dnes som sa mu este snazila vysvetlit preco sa bojim ist do toho vztahu a on sa len urazil, ze mu pripomnam stare veci a zas som bola chudera, svina, najvacia chyba jeho zivota a krava... Toto nepotrebujem, koncim s nim.

cacianka
13. sep 2017

no vidíš, ako sa hned ukázal. úbožiak to je a nie vhodný partner

nyusika
13. sep 2017

@aiwwa prosim ta, nic mu nevysvetluj, posli ho do riti tak rychlo, ako sa len da.
robi ti dobre nechat sa ponizovat ??

aiwwa
autor
13. sep 2017

Jasne ze nerobi... Kaslem nanho, aj ked som ho lubila a naozaj som s nim chcela byt, nie za takuto cenu. Ak si mam vybrat medzi vztahom a svojou sebauctou, vyberam si sebauctu.

1anonym9
14. sep 2017

@aiwwa ale no 😁Na druhy tyzden zas budete spolu a zas nalepeny na tvojej penazenke. Tieto zenske poznam co maju sympatie k dementikom a chudacikom co sa k nim chovaju ako k handre a aj tak "chlapa" stale miluju a vesaju sa mu okolo krku...

Najdi si normaleneho co si ta bude ctit a starat sa o teba, chodit s tebou do kina a lubit ta... Ak si sympaticka tak s tym problem nebudes mat. Ak nie tak si kup permanentku vo fitku 😁

nyusika
14. sep 2017

@1anonym9
maju malo sebavedomia, co malo -ziadne
myslia si, ze tymto uputaju pozronost.
nieco ako "ach jaaaj, ja to mam take tazke, este aj takeho trtka mam doma"

cacianka
14. sep 2017

@aiwwa prosím ťa napíš o mesiac ako to prebehlo