Návaly 4 mesiace po pôrode

domicocka
12. feb 2018

Máte niekto skúsenosti s tým že som 4m po pôrode kojim na požiadanie a mávam posledný týždeň počas dňa návaly keď sa zohnem sklonim hlavu príde mi zle stále cítim prázdno v žalúdku a tie bolesti hlavy sa dakedy nedajú vydržať mávala som migrény po pôrode prvé týždne ale prešlo to tie stavy sami ale vrátili poraďte mi nejaké bylinky alebo niečo pocom to stlmim

ajsha123
12. feb 2018

Uzivas magnezium? Na bolesti hlavy to pomaha, aspon mne ano. Mavala som migrény cca 1x do tyzdna 2 dni vkuse.... pocas tehotenstva mi gyn.predpisal Magne B6 trixdenne, pomohlo. Pred 10 rokmi. Migrény boli stále redsie a redsie, teraz len občas. Vdaka Bohu. Mne magnezium vyrovnáva tlak, a este som zabudla napísať, ze musim pit kavu. Nie silnu, necelu lyzicku do 3 dcl plus mlieko, ale bez kavy sa točim a tocim. Tiez kojim, mala ma 6 mesiacov, kedze som pila kavu pocas teh., malej to nevadí. Prip.chod k dr., nech Ti urobi vysetrenia... ci nemas malo mineralov...

ajsha123
12. feb 2018

Napadlo ma dopisat, ze ked som pri 3.dcerkr bola z kojenia vyšťavená, triasli sa mi ruky a mavala som zavrate, aj vtedy mi jedna dr.kazala davat si magnezium. Nie len pri bolestiach hlavy

domicocka
autor
13. feb 2018

@ajsha123 už som bola dnes na vyšetrení podľa toho predpíše lieky aké budú výsledky idem si hneď nasadiť to magnézium lebo prišiel čas obeda a už nastupujú tie návaly potenie a stúpa mi to do hlavy. Kávu pijem zo začiatku mi nato pomáhala ale teraz na tieto návaly nie

ticko
13. feb 2018

@domicocka ja mam navali tiež je to hrozne mne nič nepomaha a liejy mi nedaju vraj to sa tim len predlžuje