Narodeninový darček pre kolegyňu

dennkka
14. sep 2017

Prosím o radu, kolegyňa bude mať 50 rokov a ja naozaj netuším, čo jej mám kúpiť. Pracujeme spolu 1 rok a na pracovisku sme len my dve. ďakujem

jaja1979
14. sep 2017

@dennkka My sme tiez s kolegynou len dve, velmi dobre si vychadzame a na narodky ci meniny si davame len nejaku drobnost - caj, sviecku, minikvietok.
No ale na patdesiatku by som mozno porozmyslala nad nejakou vhodnou knihou ci vstupenkou do divadla ci na koncert - podla zalub oslavenkyne...

stastnablcha
14. sep 2017

otazka je ako spolu vychadzate. ja som mala kolegynu v obdobnom veku a ju vzdy potesil sal alebo nieco take na seba - brosnicka a pod..

simsalabim
14. sep 2017

Ja som kolegyni dala brosnu. Este sme sa ale spolocne skladali na velku kyticu.

dennkka
autor
14. sep 2017

Vychádzame spolu dobre, ale nie sme spolu celý deň, každá má vlastnú kanceláriu. S darčekom mám problém aj preto, že ona má úplne iný vkus ako ja, obávam sa, že sa netrafím. A ďalšia vec je, že ona je veľmi náročná, všetko si kupuje finančne dosť náročné. A ani záľuby nemá nejaké špeciálne, vlastne má, je nákupná maniačka 🙂

dominika6
14. sep 2017

@dennkka vieš ked chceš niekomu urobiť radosť,mala by si byť viac všímavá..je jedno že máte odlišný vkus..treba si všímať ľudí čo majú radi a čo ich teší..
ked je ona zaťažená na gýčoviny a netají sa tým,tak jej podobnú gýčovinu kúp aj ty..

viera27
14. sep 2017

@dennkka tak jej kup viac veci, mensich a exkluzivnych. Napr do peknej tasticky hod nejaku biokozmetiku, rucne robene mydlo atd, exkluzivnu cokoladu, luxusnu sviecku, knihu, viac dobrych veci a niecim sa hadam trafis. ale hlavne by som si nerobila vrasky, ty to das s najlepsim svedomim a vedomim. alebo ak vies, aky parfum pouziva, to je rana istoty.

mihula
14. sep 2017

otazka,a kolko chces do darceka investovat?Lebo to je doležite,skor ako poradime

dennkka
autor
14. sep 2017

@dominika6 nikdy som nepovedala, že keď má iný vkus, že je zaťažená na gýčoviny, má rada luxusné veci, a ja mám rada jednoduché veci, preto mám dilemu. Nie som nevšímavá, ale trávime spolu málo času, a aj to veľakrát riešime pracovné záležitosti

dennkka
autor
14. sep 2017

@mihula pravdupovediac ani neviem koľko by bolo vhodné, myslela som tak 20-30€

mihula
14. sep 2017

@dennkka no a vtom pripade poukažku do parfumerie,velký vyber a možnost doplatenia.Ja by som sa potesila

aduska121
14. sep 2017

Poukážka na masáž

dominika6
14. sep 2017

@dennkka
To som dala iba ako priklad tie gycoviny...
Ked nechces riskovat tak jej kup flasu vina s textom a napisom 50
hrncek na kavu s jej menom
kavu dezert a urob jej darcekovy kos..
Hotovo

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz