Narodeninový darček pre 31 ročného kamaráta

magdus999
21. feb 2014

Ahojte, poradíte mi niečo pre super kamoša na narodeniny (31r.). My sme taká mierne trafená banda, napr. kamoška dostala narodeninovú oslavu v McDonalds, ja som dostala v miestnom rozhlase riadne želanie s dosť vtipným komentárom a pod. A teraz nevieme s mužom, čo vymyslieť. Chceli sme zaplatiť billboard v ich dedine, ale žiadne tam nie sú.... Niečo originálne, napadne Vás niečo????? Vďaka za Váš čas a akýkoľvek super nápad 😀

jaja1979
21. feb 2014

@magdus999 moja sesternica dala na narodky manzelovi poukaz na hodinu bagrovania na bagri 😀

dadushe
21. feb 2014

@magdus999 Co mu dát poukázku na brazilskou depilaci... (v reálu by to byla masáž s pěknou masérkou, ale ten strach 😀 ) Případně pokud jste fakt drsný, může to být naopak...poukázka na masáž a vyleze z toho brazilská depilace....akorát teda to by vás asi pak zabil:D

somjankad
21. feb 2014

@magdus999 mne na moju svadbu trafena partia doniesla o polnoci krabicu od telky a bola tak nadrezana, ze ked sme otvorili po sale sa rozbehli cap s kozickou-v kroji

stary_ujco
21. feb 2014

Kupte mu trabanta... Hoci aj bez papierov

cerez
21. feb 2014

My sme kolegyni kúpili v sex shope latexový penis - hračku a keď sme ho natiahli tak skákal po stole.

nigguska
21. feb 2014

@magdus999 Objednat kuzelnika,dychovku....popripade kupit male cinske prasiatko 🙂