Narastú mi vlasy po tom, čo som si ich nechala oholiť. Čo s tým? Pomôžte

lienkashcj
25. máj 2019

Ahojte chcem sa vás opýtať pred cca rokom som bola u kadernicky a česala ma na svadbu(vďaka bohu nie moju) ale oholila mi vlasy pri krku tie male. Mala som ich divné aj tak. V tedy som bola spokojná ale teraz už nie. V septembri minulého roka som išla na ďalšiu svadbu a tiež mi kadernicka oholila tie vlasy. Ale teraz už po vyše pol roku to vyzerá otrasne. Mne to rýchlo narástlo ale len takto ako je na obrázku. A neviem čo teraz. Viete mi nejako poradiť ako urýchliť rast vlasov tam dole ? Som z toho zúfalá lebo si nemôžem urobiť ani cop lebo to vyzerá otrasne.
Hádam mi niekto poradí ďakujem.
?

sissy27
25. máj 2019

@lienkashcj podľa mňa toto je normálna dĺžka, čo narastie za pol roka. Takže jedine byť trpezlivá a počkať, kým to dorastie tak, aby sa to dalo zopnúť do copu. Prípadne cop a tieto krátke vlasy vypnúť sponkami a zalakovať, alebo zvoliť účes, pri ktorom to bude zakryté.

mpg
25. máj 2019

Tie vlasy narastú, len to bude trvať dlhšie, teraz by bolo najlepšie nosiť rozpustené vlasy, aby to nebolo vidieť.

katarinamarkova
25. máj 2019

@lienkashcj 🙂 tak si si nemala nechať holiť vlasy.....to si čakala že za pol roka vyrastú pol metra? .... veď keď si robíš cop vlasy trochou nageluj nalakuj a je 🙂 prip. Si neces cop vysoko ale len dole.

lienkashcj
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienkashcj
autor
25. máj 2019

@sissy27 no oni keď su takto sčesané tak vyzerajú dlhšie ale inak majú asi tak 2 cm. Takže do copu nejdú vôbec.

@mpg normálne nosím rozpustené vlasy. Cop alebo drdol max teraz už iba doma.

@katarinamarkova nie nečakala som že budú za pol roka mať pol metra. Len normálne keď si nechám ostrihať vlasy tak vzdy za 3 mesiace sú znova rovnako dlhé

katulik123
25. máj 2019

Aký je problém si kúpiť spinky také čierne úzke? A pripnut zo spodu? Alebo zas ohol 🤷🏻‍♀️ gél je tiež možnosť

markaterka
25. máj 2019

Ja tiež keď som raz išla na svadbu, tak kaderníčka že mi oholi vlasy na kúsku, som jej to zatrhla.
Neboj, určite ti dorastu, bude to trvať, ale dorastu

oila
25. máj 2019

@lienkashcj tie vlasy mat dlhsie asi nebudes. Kazda to tak mame take tie male vlasky.

lienkashcj
autor
25. máj 2019

@oila ja som ich predtým mala nejako cca 10-13 cm. Len boli tak divne že neviseli(akoby nepadali) dole ale boli tak divne zakrútené 😃 ono keby ich bolo pár iba tak to nejako neriešim ale je to také hustejšie a preto to vyzerá divne 😀

A baby nepoznáte nejaký dobrý šampón(overený) alebo niečo na rýchlejší rast vlasov ?

fridi96
25. máj 2019

Dorastie ja mám naschval vyholené už 4roky ale raz som ich už nechala nárast 🙂

lujziana44
25. máj 2019

@lienkashcj ja neviem, podľa mňa to máš v pohode, aj ja tam mám také malé vlásky, aj pri ušiach a aj hore na hlave.

lienkashcj
autor
25. máj 2019

@fridi96 to je naozaj pekné 🙂

@lujziana44 takto to nevyzerá až tak najhoršie ale naživo to vyzerá naozaj divne 😀

lujziana44
25. máj 2019

@lienkashcj tak to nos vypnuté sponkou alebo si to daj vyholiť a vybavené 🙂

lienkashcj
autor
25. máj 2019

@lujziana44 nechcem si to dať znova vyholiť 😀 a sponkou to zopnúť nejde lebo aj keď to na fotke tak nevyzerá tie vlasy majú tak cca 2 cm 😀 keď sa ich pokúsim dať do vodorovnej polohy

mamcotka
25. máj 2019

@lienkashcj za mesiac nárastu asi o centimeter. Cize za tri cca tri centimetre.

bobula46
25. máj 2019

Nos čelenky, také čo idú aj cez uši čiže zakryjú aj spodné vlásky.
Kura od Yves rocher na podporu rastu vlasov a to isté aj šampón od nich. Ja som používala po pôrode a teraz keď dojčím lebo mi vypadávali veľmi vlasy. Teraz mám na hlave výrastky ale aspoň čosi ako plešatá. Myslím že aj tebe pomôže 🙂