Napätie v hrudi a vystresovanie. Ide o úzkosť?

29. máj 2020

Ahojte, Mam taky problem no vsak normalne fungujem zijem existujem, len niekedy mam pocit takeho vacsieho napatia v hrudi, hlava sa mi trosku akokeby toci neciem to opisat, akokeby sama sa vystresujem , zacne mi bit srdce a musim sa sama zamysliet aby som sa ukludnila ze sa nic nedeje lebo sa nedeje, zacat mysliet na ine veci a tak sa ukludnim, a ked odrazu zacnem mysliet na to ze mi trochu viac bije sedce a uz to ide znova, akokeby sama sa strasim a potom mam tieto stavy. Aj ked idem v aute, rozmyslam nad somarinami a uz sa vystresujem, ze co ked teraz havarujem, alebo nestihnem zabrzdit, snazim sa byt v strehu a to niekedy ani ja nesoferujem , ide niekto rychlejsie a znova stavy.
Vstavam skoro do prace aj, cestovanie, niekedy sa neviem akokeby prebrat sa mi toci hlava, brala som jeden cas pravidelne magnezko tabletove , trochu to preslo, tak som nebrala a teraz znova, niekedy aj z pocasia mi tak je. Neviem. Ziadne antidepresiva nechcem, ani psychologa ani nikoho. Od krcnej chrbtice to asi nebude , neboli ma nic. Tak neviem, poradte

irusa
29. máj 2020

mám to aj ja... jednoznačne zmeniť zmýšľanie...no je to veľmi ťažké...niekedy sú dobrá dni inokedy katastrofa..... napíš mi ip

lucka.mt
29. máj 2020

aj ja to mam, tiez nic neberiem, treba sa len pokusit zamestnat mysel, zmenit pohlad na svet, najst si nejaky konicek... a to magnezko preventivne uzivaj dalej

alena2798
29. máj 2020

Ja som tiež mávala takéto stavy zo suseda, nemohla som dýchať, busilo mi srdce, keď som noci nemohla spať kvôli hluku. Pomohla mi meditácia, na YouTube je toho dosť. Už vyše mesiaca som v kľude. A mám aj terapeutickú levanduľu. Natieram si ňou zápästia.

semila001
12. júl 2020

Ja citim praveze ked to mam didn't pocit a zw no.srdce nebije vobec uz skoro 2 roky to mam