Naletela som na podvod

uradnikova
22. nov 2023

Prosim vas.kupovala som od pani knizky za 62 eur,kominukovala,aj info ze balik poslala. Avsak nic neprislo, neposlala ani podacie cislo a uz sa neozyva. Co sa da s tym nieco robit? Da sa v jej banke nejak reklamovat platba,ktoru som poslala? Mam len jej email a cislo uctu. Vdaka

maranco
22. nov 2023

@uradnikova napíš podrobnosti na https://podvodnabazaru.cz/ ak niekto bude googliť jej číslo účtu, email nájde to
vytlač si všetku komunikáciu, pozbieraj dôkazy a choď na políciu podať "priestupok proti majetku"
prečítaj si aj https://www.modrykonik.sk/faq/faq-index-pravna-pomoc-pre-poskodenych/

karolinakr
22. nov 2023

Ake to boli knižky detske, alebo dospelacke?

sovica
22. nov 2023

@uradnikova Cez aký portál si kupovala? Tu alebo niekde inde? Cez admina portálu sa to nedá riešiť? Videla si nejaké jej hodnotenia ako predávajúcej, kým si sa rozhodla od nej niečo kúpiť? Po tom, ako si jej poslala platbu, sa ako dlho neozýva?

danyelia
22. nov 2023

Ahoj, pozri FB stránky - Podvodníci-zlodeji-online podvody, Špekulanti a podvodníci, Nepreberačky a podvodníčky a podobné stránky, tam sa riešia presné také veci. Môžeš tam prispieť, napíšeš jej meno, IBAN a možno sa Ti ozve niekto, koho podviedla tiež, spojíte sa, pridáte na ňu TO...Skús dať do FB lupy jej meno alebo IBAN a možno Ti vyhodí nejaké info o jej ďalšom podvode

uradnikova
autor
22. nov 2023

@karolinakr pre deti.albi

uradnikova
autor
22. nov 2023

@sovica bazos. Hodnotenia nemala. Naposledy sa ozvala stvrtok,ze balik poslala. Odvtedy uz nie. Ani podacie cislo ked som si pytala. Inzerat zmazala. Aj dalsi co bol pod nou. Zajtra idem do banky a na policiu.aspon pre moj dobry pocit

mamina7070
22. nov 2023

nebola to renata stancin znama firma ?

uradnikova
autor
22. nov 2023

@danyelia naslo mi ju :(

ada309
22. nov 2023

Tiež som chcela od nej kúpiť tu ma mk ale potom som zbadala to iste foto na fb aj na bazosi ... nukala to všade a este aj foto mala ukradnuté.. na fb jej jedna pani pisala pod inzerát, ze uz jej zaplatila ale ona dalej inzerovala na mk a bazosi.. dovtipila som sa ze je to podvodnicka ..
Však si zaplatila za pero 20€ +10€ za jednu knihu?
Pomôže už len pridať sa do hromadnej sťažnosti a dúfať ze prekročí jej chamtivosť sumu,kedy už pôjde o trestný čin.. ale popravde, tomu moc neverím, títo podvodníci vedia veľmi dobre čo robia a ako...
Podľa mňa sa práva nedovolas .. je mi to ľúto.. 😒

uradnikova
autor
22. nov 2023

@ada309 ano;(

luccija
22. nov 2023

@uradnikova predvčerom bola tusim v reflexe o nej reportáž, že predáva Albi knizky

yanni
22. nov 2023

INak baby, ja som v jednej skupine na FB na predaj-kupu knih a tam uz davali avizo, ze treba davat pozor pri moznej kupe Albi knih a pier. Ze to je teraz nova moda s tymito knihami podvadzat.

jaond19
22. nov 2023

@mamina7070 este aj Laura Kotlarova robila aktualne podvody s Albi knihami. Ta ma ale 3r podmienku takze by jej zavarilo. Treba na fb vyhladat podla c.u. , v skupine vyssie spomenutej

uradnikova
autor
22. nov 2023

@jaond19 ano je to ona. Idem zajtra na policiu

uradnikova
autor
22. nov 2023

@luccija skoda ze nemam cas na tv a som doverciva osoba. Ide o Lauru Kotlarovu

uradnikova
autor
22. nov 2023

@jaond19 odkial je viete prosim?

jaond19
22. nov 2023

@uradnikova nie som si ista ale sa mi zda ze pisali na fb ze je z Nemčíc

nikkooll
29. feb 2024

Ahojte, ja som si pred tyzdnom tiez objednala ale z bazosu kocik od daniely kotlarovej a tiez po platbe nic. Este ak komunikovala normalnez odmerala mi co trebalo a uz sa neozvala.

karolinakr
29. feb 2024

@nikkooll ked ma podmienku, do basy s ňou

uradnikova
autor
1. mar 2024

@nikkooll napis prosim cislo uctu ,na ktory si uhradzala. Ak to bude ona,mozes sa s nami spojit, je na nu podane trestne oznamenie a stale sa doplnaju oklamani

nikkooll
1. mar 2024

@uradnikova SK16 6500 0000 0036 5223 4463
No, som zvedava ci je to to cislo. Uz viem ze to skusaju cez dpd a podobne prepravne spolocnosti ale uz asi sa neda naozaj nikomu verit len osobny odber alebo a dobierku ale drahsie. Majte sa zatial a nech nas uz je co najmenej oklamanych

uradnikova
autor
1. mar 2024

@nikkooll nenaslo mi toto cislo uctu medzi podvodmi,mozno nove... Len pochybujem,ze ide o tu istu Kotlarovu. Ta "nasa" vzdy vystupuje pod inym menom ako svojim

lele1
24. apr 2024

ano, davajte pozor lebo ja som platila 14.4. pani Kotlarovej na c uctu SK1665000000003652234463 a dodnes mi nic neprislo. uz som nou prestala komunikovat akonahle som jej zaplatila.

nikkooll
25. apr 2024

@lele1 dobry den, a cez bazos ci konika ste kupovali a co to bolo?

lele1
26. apr 2024

@nikkooll cez bazos.kupila som viac veci.hovoriaci psik,detska pracka,magneticky laptop na pisanie pre deti,hracky pre najmensich,nieco aj darovala.

veve14789
17. máj 2024

@lele1 Vola sa Daniela Kotľárová poslala som jej peniaze a potom som ju našla kto chce nech mi napíše viem jej adresu

nikkooll
19. máj 2024

@veve14789 dobrý deň, super že ste ju našli, hádam sa nejako uvedomí zlodejka jedna. Keď budete potrebovať viac ľudí aby ju kontaktovali tak sa kľudne na mňa obratte

lele1
22. máj 2024

@veve14789 poprosim kontakt na pani. Rada sa s nou spojim