Nakupovali ste cez poľskú stránku www.allegro.pl?

bibistec
13. jan 2015

ano dost casto, podnikame a berieme odtial tovar a nie len od podnikatelov ale aj od sukromnych osob. Musis pozerat kto ma kolko recenzii a pod. Vacsina nechce predavat mimo PL ale zas ked povies ze posielas predom na ucet tak nie je problem. Stalo sa nam par krat ze tovar nebol pozadovanej kvality ale zas na 99 percent je to ok, uz mame niektorych predajcov co su ozaj perfektni takze odporucam urcite.

jahodka87
13. jan 2015

Ahoj my sme si cez allegro zariadili skoro cely byt,vyslo nas to omnoho lacnejsie ako na SK.Len nam vsetko chodi do Pl na polsku adresu na SK nam to nechceli poslat.Byvame blizko Pl hranic tak nam to az tak nevadilo

elenka4
13. jan 2015

Nám to ukázal syn a my si s manželom tiež kupujeme veci z tejto stránky. Ešte sme nemali problémy,

allegroplsk
13. feb 2015

Tovar z allegra alebo z celého Poľska ? My Vám ho dovezieme. Objednávajte cez www.allegropl.sk

jojka810
17. jan 2016

Baby ked objednavaťe oblečenie z allegro pl ako to je ze veľkostami?Ďakujem

murron
26. feb 2016

Kocky, chcela by som objednat tenisky z allegro, ale neviem kolko by ma vyslo postovne. Viete mi poradit?

aniak
16. aug 2016

@bibistec
Dobrý deň, nevedeli by ste mi poradiť predajcov, ktorí posielajú na Slovensko?

hnnbl
17. aug 2016
Používateľ hnnbl je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hnnbl.

@roses13 Ahoj, už som raz objednával z allegro ale je to dosť náročné kedže nemaju web po slovensky a musel mi radiť známy ktorý vie po poľsky. jediné čo som našiel o nákupe na alegro v slovenčine je toto http://zlavovekody.sk/ako-nakupovat-cez-allegro-pl/

Kúpil som tam adidas topánky za 30€ a všetko bolo ok. došli za 14dní.

novana
17. aug 2016

@aniak Pri tovare, o ktorý máš záujem, má predajca napísané, či posiela do zahraničia.

dankolia
2. okt 2016

Prosim vas posielaju na allegro aj dobierkou?

novana
2. okt 2016

@dankolia Nie. A väčšinou do zahraničia neposielajú vôbec.

dankolia
2. okt 2016

@novana ale ked poslem na ucet tak ano

novana
2. okt 2016

@dankolia Tak pošli. Vidím, že máš prehľad, tak nám tu napíš, aký je v poľskej banke poplatok za príjem platby v cudzej mene a koľko si za prevod účtovala naša banka.

dankolia
4. okt 2016

Zienky pisem teda skusenost objednala som si komodu na dobierku a normalne mi prisla postovne som platila 16eur

lusettka007
10. okt 2016

ahojte prosim viete mi niekto poradit ako sa objednava cez to alegro? nehcem mi vobec prijat platbu neviem preco dakujem

novana
10. okt 2016

@lusettka007 Buď rada, že Ti ju nechce prijať. Neviem síce čo nakupuješ, ale pozor, aby bankové poplatky za prevod (v Tvojej i predajcovej banke) neboli vyššie ako cena tovaru. Treba si uvedomiť, že Poliaci nemajú euro.

rencici27
6. dec 2016

@dankolia ahoj prosim ta poradis mi z nakupom mam zaujem o jednu bundu .A viac ako k objednave sa neviem dostat dalej

petra6453
19. dec 2016

Ano objednávala som si odťiaľ aj tenisky aj kozmetiku. Rýchle doručenie, spokojnosť veľká.

rencici27
28. dec 2016

@petra6453 ahoj prosim neporadis mi ako objednat?Dakujem

domulineccka
18. jan 2017

@petra6453 ahoj...a keby nieco chcem objednala by si mi??

matinka258
5. mar 2017

@elenka4 dobry den vedel by mi niekto objednat veci odtial?

katie23
28. apr 2017

Aj ja by som potrebovala poradit ako objednat?

katkakormanakova
2. mar 2018

@elenka4 dobry den ale ako nakupujeye cez allegro ked chcu za poslanie na sk za jednu vec100zlot.

katkakormanakova
2. mar 2018

@petra6453 prosim ta neporadis mi ako objednat cez allegro? Ja som objednala a teraz mi pisu ze za poslanie na sk chcu za jednu vec 100 zlot

martinoocka
25. mar 2018

Mate prosim niekto skusenost so strankou allegropl.eu ? dorucili vam tovar, za ktory ste zaplatili bez problemov?

novana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
novana
25. mar 2018

@martinoocka , mám opakovane dobré skúsenosti s portálom allegro.pl Sprostredkovateľa allegropl.eu nevyužívam.

suhajova12
11. mar 2019

ahojte ...aj na stranke https://www.afshop.sk su super veci z polska .....a pan aj sprostetkuva royne veci .....odporucam

nikaleo17
30. sep 2021

@bibistec takže keď si do poznámky napísala že posled peniažky vopred tak oni to poslali kuriérom ? Vieš poslať niekomu cudziemu 400 eur a nemať istotu

nikaleo17
30. sep 2021

@allegroplsk áno za väčšiu cenu ako na sk to si po nho radšej pôjdem do pl