Nákup v obchodnom dome Kika

quinten
11. jún 2016

Damy, nakupovali ste prosim uz nabytok v KIKE? Je to podobne ako v Ikea? Maju veci na sklade a predavaju to rozmontovane po kusoch, ze to v pohode odveziete? Pripadne mate skusenosti s ich odvozom?
Dakujem za odpovede.

mirica
11. jún 2016

@quinten my sme kupovali tam aj tam...rozmontované v škatuliach to bolo...záleží ale na tom čo kupujete a do akého auta to chcete dať.....lebo stôl napr vojde, ale 2-metrová posteľ nemusí......ale v KIKA bol nábytok o dosť nekvalitnejšií- aspoň z mojej osobnej skúsenosti...síce vyreklamovali sme v pohode, ale nič príjemné nebolo behať s tým hore-dole

bibistec
11. jún 2016

no tak kiku uz nikdy viac, katastrofa, totalne nekvalitne a hlavne k nekvalite neprimerane vysoka cena, a na rozdiel od ikey sa to strasne zle sklada zlozitejsie a vzdy je nejaky zadrhel. za mna nikdy uz z kiky ani cajovu lyzicku

quinten
autor
11. jún 2016

no, baby teda trocha ste ma nahlodali. ja som si tam vybrala postel a na fotke vyzerala dobre.

kengurica
11. jún 2016

....baby, ale na rozdiel od IKEA, kde je vsetko od jedneho vyrobcu, v KIKA su vyrobky od mnohych roznych vyrobcov....... Maju aj lacne veci, slabej kvality, ale aj drahsie, kvalitne znacky ... Takze jednoznacne sa to povedat neda.

mariette
11. jún 2016

my sme tam kupili poschovu postel od ceskeho vyrobcu Montero a je super, skladanie bez problemov, asi to zavisi od vyrobcu, KIKA je len predajca

iukas
11. jún 2016

ja mam s kikou len dobre skusenosti, kupovali sme tam aj detsku postel, deti po nej skacu ako dive a drzi ukazkovo. mensie veci maju na sklade, vacsie na objednavku. uz som tovar aj vracala, kedze som zistila, ze sa mi nehodi do bytu, bez problemov vratili sumu v poukazkach.

adeli79
13. jún 2016

my mame odtial velikansky pisaci stol. je perfektny, super drzi. u mna spokojnost.