Nákup spoločenských šiat cez internet

rob4zed
19. jan 2017

Ahojte kočky, zaujíma, či si zvyknete kupovať spoločenské šaty cez internet a podľa akého kľúča vyberáte: či zaváži u vás cena, dostupnosť, originalita, alebo si takýto artikel cez internet určite nekúpite. Zaujíma ma to, lebo uvažujem o niečom takom, a kde inde by som získala relevantné informácie, ak nie tu🙂 Budem vďačná, ak sa mi vyjadríte, vopred ďakujem za každý príspevok, všetko dobré prajem;)

fazulkaaa
20. jan 2017

Ahoj ja si vyberám hlavne podľa referencií daného obchodu, cez e-bay by som sa bála, že mi pošlu nejakú záclonu. Potom sa snažím vyberať podľa originality, lebo už sa mi stalo, že sme na svadbe mali 2 baby rovnaké šaty (celkom pekný trapas 😂 )

Celkom som spokojná s poshme.cz. Maju fotky aj na normálnych babách, dobré popisy a dlžky v cm, objednávajú menej kusov, takže nebude mať také isté šaty každá. Celkom slušné ceny tam majú a sestre bez problémov vymenili veľkosť.

rob4zed
autor
20. jan 2017

@fazulkaaa ďakujem pekne, to znie fajn, vďaka za odporúčanie🙂

dnp
20. jan 2017

Ahoj 🙂 takže šaty si vyberám rôzne. Najčastejšie pozerám hodnotenie obchodu. Následne kvalitu šiat. Ale nebojím sa objednať aj z iných stránok, možno pre niekoho menej známych. Objednávala som šaty napríklad zo stránky http://www.gufi.sk/cipkovane-saty .. Niekto pozná, niekto nie, ale na tento obchod napríklad sa nemôžem sťažovať. Takže ak nemáš istotu, skús recenzie na obchod a pokukaj, čo ľudia píšu a aké majú názory 🙂

natalkanasta
20. jan 2017

@rob4zed Ja objednavam saty cez internet casto, dolezite je pre mna, ci ich mozem zaslat spat, ak nesedia, resp. ci tento proces vratenia je jednoduchy a pohodlny.

rob4zed
autor
22. jan 2017

@natalkanasta vďaka🙂

rob4zed
autor
22. jan 2017

@dnp ďakujem za názor🙂

peps8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lily8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz