Nákup cez internet a nedodanie tovaru. Poradíte?

anie89
9. apr 2014

Zienky , chcem sa opytat ako mam postupovat. 22.3 som si objednavala tovar z jedneho slovenskeho eshopu , tovar bol na sklade , hned v ten den som ho aj uhradila, dodacia lehota bola 2 pracovne dni. Dodnes mi ale nic neprislo. Status objednavky vidim ako -zrusene- pori tom ja som ju nerusila, peniaze mi ale odisli , kontrolovala som to aj cez ebanking. Pisala som tam uz par mailov samozrejme ziadna odpoved. Pokusala som sa volat aj na zakaznicky servis, no tiez neuspesne . Moja otazka teda znie co dalej ? Mam kontaktovat SOI ? Vydupem si tym nieco ? 😔 Dakujem za akukolvek radu

mimibb
9. apr 2014

mne sa stalo nieco podobne...zaplatila som za tovar nie malo a ani penazi ani tovaru...tak som sa im trosku povyhrazala, ze na nich poslem inspekciu a hned som mala peniaze na ucte.... nedaj sa odbit a ak nebudu reagovat tak fakt kontaktuj inspekciu..lebo na SVK to je tak- su zvyknuty, ze clovek stiahne radsej chvost ako ist do boja...

caoli
9. apr 2014

alebo ešte pohľadať referencie na shop, ak je viac negatívnych a našli by sa ďalší oklamaní a celková suma presiahla 269 e, tak podať trestné oznámenie.