Najvýhodnejšia káblovka?

helenka999
26. sep 2018

ahojte mam otazku co vyuzivate na tv ? myslim magio, skyling co je vyhodnejsie cenovo

floriana_
27. sep 2018

Mali sme Magio, (TV + internet), za ktoré som platila 30€ mesačne (a to sme mali stredný balík). Inak Telekom už nikdy viac, bola som tam 15 rokov, ale zrušila som si u nich uplne všetko, sú drahí jak sviňa, paušály tiež na zaplakanie za také ceny.

Teraz sme v SWAN-e, a platím 14€ za najrýchlejší net, TV s cca 50 programami + športový balík a sme spoko.

helenka999
autor
27. sep 2018

@floriana_ aha o takej som ani nepocula este . a ano magio du drahy dost .. a kde by som si mohla vybavit SWAN- e?

floriana_
27. sep 2018

@helenka999 my sme z NR, tu to má vela ludí. My sme si to cez net normálne vybavili, nemuseli sme nikam chodiť. U nich na stránke sa dá zistiť, či majú pokrytie aj v tvojej lokalite, skús pozreť. My sme velmi spokojní.

helenka999
autor
27. sep 2018

@floriana_ aha no ja sa stahujem do Levíc . a ineternet mate vlastne v tej cene neobmedzeny?

zorka88
27. sep 2018

My máme skylink a bez problémov.

helenka999
autor
27. sep 2018

@zorka88 aj s internetom? kolko platite prosim vas

floriana_
27. sep 2018

@helenka999 jasné, každý internet je neobmedzený. Resp. je obmedzený rýchlosťou, ale neni to jak pri paušáli, že 3gb a hotovo. Normálne neobmedzene.

usla35
7. nov 2018

Prosim vas oplati sa teraz este kablovka? Ak ano tak od koho mate, kolko platite mesacne, ake programy mate? Viem, ze to je asi vela otazok ale chceli by sme to co najrychlejsie vyriesit aby sme to mali hotovo ked nam pride nabytok do obyvacky a kupime televizor 😀 Neviem si predstavit ako by moj chlap prezil jeden vecer bez toho aby zaspal pri pozerani nejakeho zaznamu futbaloveho zapasu, ktory uz videl trikrat 😂😂😂

helenka999
autor
8. nov 2018

@usla35 tak ja som na koniec zvolila magio .. platim 21 mesacne mam 60 programov 🙂 plus internet

janisa31
22. nov 2018

@usla35 Pokiaľ na ňu máte všetko zavedené, že ste ju napríklad používali doteraz len od iného poskytovateľa tak si myslím, že hej. Isto vás to výde menej ako keby ste teraz mali riešiť zase satelit a podobné veci, väčšinou je to síce za nejaký menší poplatok ale s viazanosťou samozrejme. Treba si zistiť aké má, ktorý poskytovateľ podmienky 🙂 My máme napríklad tiež káblovku a všetko je okay

liesik
23. nov 2018

My túto dilemu tiež začneme riešiť, keďže za chvíľu dostaviame dom a ešte sme sa vôbec pre niekoho nerozhodli. Ako najradšej by som bola, ak by sme mali všetko u jedného poskytovateľa a bol by tak pokoj

bibiana177
28. nov 2018

@usla35 mate domcek svoj novy alebo byt? to si nenapisala. ale mne osobne by prislo logicke keby ste sa spytali susedou cez koho to riesili oni 🙂 nech ti povedia ci je vsetko ok, ci im to nevypadava a tak

usla35
5. dec 2018

Dakujem za odpovede baby, stahujeme sa teraz do bytu do Kosic do bytu do vacsieho konecne takze tam to potrebujem 🙂 Susedov tam este moc nepoznam takze je mi take trapne chodit sa pytat po bytoch, ze ci maju kablovku alebo satelit a aku, som dufala, ze by som mozno mohla tu najst niekoho kto byva tam v okoli a by mi vedel poradit 🙂

janisa31
5. dec 2018

@usla35 Jáj takto je to, ja som myslela, že si len prerábate vaše bývanie alebo tak, lebo si vôbec nepísala, že sa sťahujete. A čože tak ďaleko až? Či kvôli práci? Ale aby som teda pomohla tak my máme napríklad satelitnú digi tv ale viem, že oni majú aj káblovku a tiež za dobrú cenu, len si treba zistiť, že či je aj v tom meste lebo nie je všade, skús to pozrieť. Treba si to takto dopredu pozisťovať a väčšinou sa to dá aj cez internet, že nemusíš chodiť na pobočky, aspoň to je teraz dobré

radolina
20. dec 2018

@usla35 Treba sa susedov popytat ako to maju poriesene oni, ci maju kablovku alebo satelit, ci im to ide dobre, ci im to nevypadava, to je najlepsi zdroj informacii lebo oni to maju uz v tej lokalite odskusane vies 🙂 Takze odporucam sa takto popytat a potom ked sa ist priamo pytat na nejaku pobocku k poskytovatelovi takej sluzby 🙂

radolina
20. dec 2018

@janisa31 My sme chcel tiez od nich kablovku ale nakoniec sa ukazalo, ze u nas sa to neda tak sme si vyriesili cez satelit a super je to teraz, hlavne cena sa mi pacila a to, ze je tam vlastne kopec programov, este by som teraz chcela zvysovat aj na vacsi balik programov lebo je to za par eur navyse