Najlepšie syrové nite/korbáčiky

11. júl 2024

Dobrý deň, som veľká milovníčka syrov a syrových výrobkov. V poslednej dobe mám problém nájsť chutné syrové nite, neviem či je to balením vo vákuovom obale, ale vôbec nechutia tak, ako kedysi😞
Aká je vaša obľúbená značka syrových nití, alebo odkiaľ ich beriete a chutia vám?
Ďakujem

madeincssr
11. júl 2024

Tie lepsie (makksie, menej suche a nie extremne slane) su casto regionalna zalezitost. Mensi vyrobcovia s mensim objemom vyroby dodavajuci len v ramci regionu.

lilianka28
11. júl 2024

Určite nie z obchodu, vákuovo balené a neviem ešte aké. To je všetko len nie korbáčiky. Sú miešané zo syrov a prímesí.
Originálne korbáčiky len od overených domácich výrobcov, čo ich vyrábajú ručne a z mlieka.

ibrunova
11. júl 2024

Mne najviac chutia kravské. Kupovať treba na salaši ideálne.

lakebabe
11. júl 2024

My vždy objednávame z Oravy jedna babka robí domáce nite doma, ale vždy len obmedzené množstvo a keď ona nemá, tak v Oravskej lesnej kupujeme

michellemary
11. júl 2024

Najlepšie nosia kolegovia mojej mamky z Námestova. ❤

smutok20
11. júl 2024

Nedám dopustiť na Hrušínske nite 👍

ivanaks
12. júl 2024

Višňovské nite sú za mňa top a na druhom mieste sú Hruštínske nite, ak sa nedá kúpiť od domáceho výrobcu (lebo drobný/súkromný producent ešte neznamená aj kvalitné výrobky. Kedysi mi známy z Oravy rozprával, že pozná aj takých, čo robia nite hoci aj z Eidamu, keď je v super akciovej cene...).

libusak
12. júl 2024

My kupujeme kravske na Latkach. Su super