Najlepšia kuriérska služba

15. mar 2021

Ahojte, ktorú službu odporúčate, ak som odosielateľ? Nemám skúsenosť ani s jednou.

evinqua
15. mar 2021

Ja mam pozitivnu s dpd, ale inu som nevyuzila ako odosielatel

katkamatka7
15. mar 2021

Čo chceš poslať, aký objem a hmotnosť má balik, kam to chceš poslať, za aký maximálny čas. Podľa toho

kittyna5
15. mar 2021

DPD

autor
15. mar 2021

@katkamatka7 10 kg, rozmery 40 x 50, v rámci SK, nemusí byť extra rýchlo.

felicita027
15. mar 2021

Ja mam výborne skúsennosti s poštovým kuriérom ☺

katkamatka7
15. mar 2021

V rámci SVK sú to DHL, SPS, DPD majú porovnateľné služby na podobnej úrovni. Pri niektorých môže byť rozhodujúcim čas vzdialenosť alebo to, že niektoré miesta nie sú pokryté. Na menšie objemy a hmotnosti SP, na veľké objemy a hmotnosti, ako skrine, postele napr TopTrans.

autor
15. mar 2021

Ďakujem vám baby 🙂

diana999
15. mar 2021

To je veľmi diskutabilna otázka pretože kvalita služby závisi hlavne od kuriéra, ja mam napr zlu skúsenosť so SPS pretože u nás SPs kuriér chodi len jeden aspoň u nás , odkedy ho poznám tak prostredníctvom ich služieb už neobjednavam

katkamatka7
15. mar 2021

Kuriér môže mať zlý deň, aj zlý rok. Môže robiť pre najšpičkovejšiu spoločnosť, ale skazí dobrý dojem. A dobrý kuriér má tiež šťastie na nepríjemných zákazníkov, ale tým, že je dobrý, ich nevníma ako nepríjemných.

evinqua
15. mar 2021

Ja som posielala dpd takyto balik viackra, napr aj v spicke pred vianocami k nasim, v piatok vecer kurier u mna vyzdvihol a v sobotu dorucil

zuzu586
15. mar 2021

ja som ešte neposielala, ale pokiaľ ide o kvalitu dodania tak jednoznačne DPD, spolahliví, dajú aj čas a deň, kedy prídu a to aj dodržia