Najlepší fotomobil

lucylucka
11. jún 2023

Ahojte.Viete mi odporučiť mobil , ktory ozaj krasne fotí?S ktorým ste spokojné ? Pozerám sa dosť po Xiaomi, Samsung alebo Iphone ( tu znacku som ešte nikdy nemala, ostatné už áno)

lizwer
11. jún 2023

@lucylucka Tento robí krásne fotky

cyberk
11. jún 2023

Ja nedopustim na iphone, este som nevidela krajsie fotky na inych znackach ako na iphone

deedol
11. jún 2023

iphone, presne ako pise @cyberk. to sa s inymi neda porovnat.

zelenakobyla123
11. jún 2023

@lucylucka určite iphone, tie fotky sa nedajú s iným mobilom porovnať, zachytáva úžasne farby, dokonca robí aj super nočné fotky, krásne sa dajú odfotiť aj hviezdy✨
Ja osobne mám iPhone 12, a je to naozaj wau, takže každý vyšší bude ešte lepší😄

ivette1223
11. jún 2023

Xiaomi moc neodporúčam, hlavne tam nieje stabilita obrazu. Musite fakt drzat bez trasenia telefon inak bude vysledok naprd. Ja mám xiaomi ale znova by som donho nesla. Predtym som mala iphone a bez chyby, robil brutálne fotky. Samsung som este nemala 🤷🏻‍♀️

lucylucka
autor
11. jún 2023

@cyberk no videla som fotky od iphone 13 pro a 14 pro a obdivovala som tie krasne zábery ❤️
@deedol a všetky iphone tak krásne fotia?Či už asi topka budú tie najnovšie - cize aj najdrahšie 🙈 a nie je tam Android ale iný systém.Je v tom veľký rozdiel?

zelenakobyla123
11. jún 2023

@lucylucka je tam operačný systém ios, je oveľa jednoduchší na ovládanie ako android, veľmi rýchlo a ľahko sa na to zvykne☺️

deedol
11. jún 2023

@lucylucka ja mam 12 mini a som spokojna, kamoska ma 13 a tiez je spokojna. na bezne fotenie postacia oba, ale 13 ma nejake funkcie navyse.
starsie neviem, ako fotia, nemala som 🙂

lucylucka
autor
11. jún 2023

Veľa dobrých recenzií som našla aj na Samsung s 22 ultra ohľadom fotiek.Iphone vs Samsung.Samsung mobil som mala a pekne fotil a iphone má aj láka keďže som ho ešte nikdy nemala.Len známa mi vravela že nemá Anroid a môžem potom ľutovať.

liljana
11. jún 2023

https://www.testmagazin.cz/srovnani-mobilu?gcli...
Pozri si rebricek, zorad podla ceny, vyber znacku, system - Iphone alebo ostatne a vyber. Ja vacsinou kupujem najvyssiu radu Huawei Pro alebo Mate Pro o generaciu starsi, ked vyjde nova rada a cena predoslej generacie klesne na nejaku normalnu cenu. Nepotrebujem najnovsi a najdrahsi mobil za cenu profesionalneho laptopu, ked tu istu pracu spravi jeho predosly surodenec za polovicu, ci tretinu ceny. Je to spotrebny tovar, nie sperk.

syslik81
11. jún 2023

ja mam samsung s22 a pre mna lepsi ako iphone.. ale ja mam daleko radsje android system ako ios
no zlaezi aj na aky sustem si ty zzvyknuta .. zas az taky rozdiel vo fotkach nieje ..

lucylucka
autor
12. jún 2023

@syslik81 no práveže ja som zvyknutá na Anroid systém.Ten druhý vôbec nepoznam

liljana
12. jún 2023

@lucylucka Hlavny rozdiel je ten, ze apple si vsetko necha poriadne zaplatit. Najskor mobil, potom prislusentvo, aplikacie,... Kvalitny, ale velmi predrazeny. Preto je aj najhodnotnejsiou firmou na svete. Vie svojich fanusikov pekne vyzmykat.

zelenakobyla123
12. jún 2023

@liljana aké aplikácie myslíte? Nevšimla som si, že by som platila za nejakú, ktorú ma android zdarma😀

1bobatko
24. jún 2023

@syslik81 ahoj, prosim ta, kolko ti vydrzi baterka? Citam nan recenzie a pisu o slabej vydrzi. Som standard uzivatel (fb, ig, fotky, messenger, volanie), mam A52s, zvyknem pocas noci nabit na 100% a vecer okolo 19h mam 20%. Da sa toto dosiahnut aj na tej S22? 🙏🏻 Dakujem!

syslik81
24. jún 2023

tych 50% minam denne niekedy 60 ... ale ja na nom pocuvam nonstop hudbu mam ich prepojene s hodinkami plus idu dost aplikacie v pozadi ... ale myslim ze dnesne smartphones mavaju max den baterka ... rano nez odidem z domu hodim na nabijacku cca 30min a mam full ..nikdy nenechavam cez noc

sulavikova
24. jún 2023

@lucylucka jednoznačne iphone🥰🥰🥰

valeria_h
24. jún 2023

Baby ja sa pripnem. Keď porovnám megapixely na Iphone a Android tak na Android je predný foťák s viac megapixelmi než na Iphone, tak ako môže Iphone fotiť krajšie ? Len sa pýtam, nerozumiem sa tomu.

sulavikova
24. jún 2023

@valeria_h nikdy som nemala lepšie foto ako s i phone

valeria_h
24. jún 2023

@sulavikova Aj selfie?

nikasmile
24. jún 2023

@valeria_h mm má iPhone14Pro a ja S22+ a fotky aj videá majú oba mobily rovnaké. Nevidíme v nich žiadne rpzdiely.

uctik
6. sep 2024

@lucylucka Pokiaľ telefón používaš len na, telefonovanie, sociálne siete, internet a tieto bežné veci, tak nevidím v iOS problém, možno pesničky si budeš musieť sťahovať z pc do iPhonu, ak budeš chcieť počúvať niekde vonku.

Skôr baterky mi prídu stále celkom slabé, oproti Androidu, čiže ak chces aby ti vydržal aspoň ten deň na jedno nabitie tak, hľadaj niečo čo ma aspoň okolo 3000mah batérku iphone 8 plus a vyššie.

Taktiez sa zaujímaj o cykle batérie nie o zdravie, to ukazuje nepresné hodnoty, ak má batéria viac ako 200 cyklov má niečo okolo alebo pod 90 % zdravia.da sa to nejako vypočítať len som nenašiel ako ( ono tých 200 cyklov je vlastne 200 uplnych nabiti a vybití, ak som tomu pochopil správne ), čo už je také 😐 , na výmenu pomalicky. Pod tých 80 % zdravia, to už môže byť celkom kritické, preto kupuj iphone s čo najväčšou baterkou, aby si nemusela vkuse nabíjať, lebo je to riadne otravné.

uctik
6. sep 2024

@valeria_h megapixle nie sú dôležité, ono aj tak dosť záleží od procesoru ako tie fotky potom upraví, no je to zložitejšie, ani ja tomu nerozumiem, ale viem že megapixle nie sú všetko, len je to reklamný ťah.

uctik
6. sep 2024

@lucylucka A ešte Motorola má že vraj dobre fotky, ak Android, Xiaomi, čo ja viem, xiaomi mi príde ako taký priemer, nič čo nahnevá, ale ani nič čo nadchne.

sulavikova
6. sep 2024

@valeria_h tie si nerobím🙄