Najhorší typ postavy

3. jún 2023

Baby aký máte typ postavy? Ja mám ten najhorší...široké plecia. Mám aj nadváhu a to tomu nepridáva. Keď som raz o dosť schudla na nejakých 58kg tak sa to trochu zlepšilo ale aj tak boli plecia širšie ako zvyšok postavy, tak si myslím že aj keď zase schudnem tak mi to proti tomu nepomôže, mám bohužiaľ taký typ postavy. Moc na ulici nevidím ženy ktoré by mali taký typ postavy...

zmrzlinka2021
3. jún 2023

Ja mám typ hrušky... ano, velka riť 😀 ale ja som spokojná, lebo "aj velka riť vie očariť" 😉

Ale osobne si myslim, ze zo zdravotneho hladiska je najhorsi typ postavy jablkocko, kedy v okoli vnutornych organov sa ti kumuluje tuk. Aj vizualne je to pre mna horsie ako hruska, ale to zdravotne hladisko je velmi podstatne.

deti95060810
3. jún 2023

aj ja mám širšie plecia... no a ? si myslím že postavu mám super lebo mám len 53 kg, po 4 deťoch je to Ok....spokojná som ja a aj manžel - ostatní ma až tak netrápia....
jedine ma troška hnevá výška - preto tie opätky....🙂

panelacikova
3. jún 2023

široké plecia sú ok, ak nie sú rozkysnuté 🙂 ja mám tiež široké plecia (roky bojových umení), ale mám paže pekne vypracované a vyrysované. a inak som tiež taká hruštička ako
@zmrzlinka2021 horné stehná a prdel 😀 ale mužovi sa páči a to je podstatné 😀

janulka1802
3. jún 2023

Ja som hruška, ale zatiaľ celkom štíhla. Poznám svoje prednosti a rovnako aj nedostatky a viem niekedy ozaj čarovať vhodným oblečením, farbami, vzormi. Radšej by som bola dokonalý typ presýpacie hodiny, žiaľ toto zmeniť
nedokážem, tak pracujem s tým, čo mám. Netráp sa nad tým, čo zmeniť nemožeš. Sústreď sa na to pekné, čo je na Tebe a maj sa rada.

panelacikova
3. jún 2023

@janulka1802 áno, oblečenie a štýl sú ohromné veci. tiež pôsobím štíhlym dojmom, ale keď sa sama vidím v zrkadle, tak by som najradšej kus tej zadnice odrezala a hodila psom 😀

janulka1802
3. jún 2023

@zmrzlinka2021 súhlasím s Tebou. Tuk na zadku nie je taký nebezpečný ako ten na vnútorných orgánoch.

zooeynka
3. jún 2023

Poznam zienku, inac chudu, ale nema vobec, ale vobec pas. Je rovna ako sud(ale chuda, resp.normalna), len teda bez pasu vyzera postava zvlastne.

0silvia0
3. jún 2023

Ja som pravitko, chybaju mi zenske boky a prsia. Ale mam zadok a stehna, pekne stihle nohy. Ale zas ma to vyhodu, ze na mna sedi konfekcia. Akekolvek nohavice kupim, vsetko mi sedi, cize kupujem vela z eshopov.

Kazdy typ postavy ma svoje + aj -, ale suhlasim, to jablko je take najnestastnejsie.

janulka1802
3. jún 2023

@zooeynka pás robí veľa, robí ženskú siluetu. Žiaľ, je to veľmi nespravidlo nadelené, ale dá sa pracovať s každým jedným typom postavy.

bazarik456
3. jún 2023

Ja som od pása hore malý chlapec a od pása dole hroch😀 mám štíhle ruky a žiadne prsia a široké boky, veľký zadok a stehná, ale najviac sa mi tuk ukladá práve do brucha, schudla som 15kg a podľa BMI mám podváhu a stále mám veľké brucho, podľa otázok či som tehu by som mala už 10 detí, toto je podľa mňa najhorší typ postavy a vekom sa to bude len zhoršovať.

zooeynka
3. jún 2023

@janulka1802 este mi napadla jedna davna kamoska - takmer ziadne prsia, uzke ramena, vacsie brucho, velky zadok aj stehna a do toho este zufalo kratke nohy, no uplna kacicka....ale take mile ziena...s tymto typom postavy sa vela urobit neda....

0silvia0
3. jún 2023

@zooeynka ja tomuto typu postavy hovorim panacik z clovece nezlob se. A clovek s tym nic nenarobi...

cocolino234
3. jún 2023

@autorka ja mám veľmi široké boky a veľké prsia, takže môj už tak úzky driek to opticky zužuje ešte viac, takže moja jediná záchrana sú prsia, keby ich nemám, tak by vyniklo brucho. 😀 Aj keď som bola viac tučná, tuk sa mi vždy ukladal dole do brucha a nie do drieku, takže v obtiahnutom oblečení som mala pekný tvar postavy ale oblečenie robí extrémne veľa. V mikine som vyzerala ako zemiak a neznášam zimu, lebo chodím zahalená v bunde. 😀 Viem, že veľa žien sa trápi s tvojim typom postavy. Tvar sa nazýva obrátený trojuholník ale v angličtine toho nájdeš podstatne viac. Odporúčam si vyhľadať - how to style inverted triangle body shape. Nájdeš aké oblečenie nosiť, nenosiť a ako ho kombinovať pre tvoj typ postavy. A ak by si chcela znovu schudnúť alebo jednoducho len začať cvičiť, tak posilňuj zadok, tzv. glutes a stehná, nech tam máš svalstvo. Väčšie stehná, boky ti trošku vyrovnajú tvar postavy. Inak samozrejme tvar postavy sa zmeniť ako taký nedá ale vieš to ovplyvniť vonkajšími faktormi. 🙂

bagerka
3. jún 2023

Presne ako píše @bazarik456 všade štíhla, žiadny zadok a len brucho ako v 5.mesiaci. v nohaviciach to vyzerá hrozne -na zadku visia, na bruchu ledva zapnem...ako pavúk

ckocka
3. jún 2023

Tiež je ma kus a mám široké plecia - našťastie, opticky to vyrovnáva proporcie. Pravda ako jemná víla nebudem posobiť nikdy.

zuzubb007
3. jún 2023

Najhorsi je typ, ze som chudá a nemam ziadny pas to ako chlap, alebo este horsie velke prsia, siroky chrbat a pavucie nohy, ale tak kazdy ma nadelene inac

laurita285
3. jún 2023

Aká je postava keď mám abnormálne široké ramená a trocha tučné brucho? (a žiadnu riť a nohy? :D )

martinmmartin
3. jún 2023

@laurita285 ak mas k tomu chude nohy tak mas typ bojler

jesenzima
3. jún 2023

Ja som hore totálne chudá bez gramu tuku a bez pŕs a mám veľkú riť a hrubé nohy ... 😃 Už som si zvykla na seba ..

0silvia0
3. jún 2023

@laurita285 jablko

ivangeline
3. jún 2023

Hruska. Tesim sa zo stihleho pasu. Brucho/stehna zakryje kazda sukna. Prsia spravi dobra podprsenka. A par kg navyse dam do roka po porode dufam dole. Trapi ma skor celulitida,ovisnuta koza,.. ;D alr aj dolezitejsie veci.

mamamasama
3. jún 2023

Co vymyslas. Vies ako ja tuzim po sirsich pleciach? Robim aj fitness a nedokazem si vrchnu cast urobit tak, aby som mala dokonalu symetriu. Tebe staci ak si vymakas zadok, schudnes z brucha a si top!

mamamasama
3. jún 2023

@panelacikova tak si predstavujem peknu symetricku postavu 👌

mamamasama
3. jún 2023

@laurita285 tak teba som si predstavila ako Gru z "Ja, zloduch" 😅

miadi
3. jún 2023

Ja som velky narcis citim sa dokonala 😅ked sa mi na zske smiali ze som skareda povedala som si ze som skarede kacatko a vyrastie zo mna 🦢. Spomenula som si aka som bola stastna prve roky zivota ze som sa pozerala do zrkadla a pacilo sa mi co vidim hoci som mala uces na chlapca, ze az tie reci druhych mi zacali davat do hlavy negativne myslienky. A ze na tych nazoroch nezalezi ze Hlavne je pacit sa sama sebe. Aj ked mam očne zuby špicate ako upir 😎upiri su cool . Mam atleticku postavu a hlavne ze vsetko funguje. Jedine co ma trapi su alergie mam z nich napuchnute oci a potrebujem milion vreckoviek. Ked mas siroke ramena treba si vyberat oblecenie ktore vrch vizualne zmensuje ( tmave farby hore svetle dole ) sukna do A alebo paper bag 💼 gate atd. Su rozne triky ako zosumernit postavu. Mozes schudnut a vy pracovat zadok- je to najvacsi sval tela.

oonnaganamakusai
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trema
3. jún 2023

Mne prisla penny z big bang theory taka ramenata a nebola to kočka? Bola

ndrag
3. jún 2023

Ze najhorsi. Aj ja mam zrejme tento typ postavy (neviem urcite, tlsta som zatial nebola) a milujem moje ramena!!! Nechcela by som ich mat poklesnute.

2006_1211
5. jún 2023

Ja mam tiež široké plecia chrbát a po pôrode veeeeelke brucho a strie skoro všade, výška tak 165 a tiež nadváha postava jak vyhadzovac. Nic si z toho nerob sak co je na tom nie každá žena musí byť drobunka štíhla úzka ci malička

maja367
30. jún 2023

Ja som že úplne jablko... brucho mám ako v 5 mesiaci...sem tam pri diéte sa trošku ako tak splasne ale vždy mám taký široký pás 😏 ako nič mi nesedí rit ziadna.