Náhoda alebo osud

3. aug 2024

Viem že existuje veľa podvodníkov a nikdy som si nedala veštiť a ani nedám. Som mladé dievča a chcela by som sa spýtať či poznáte niekoho alebo ste zažili vy že si vás niekde v meste alebo tak odchytil/a veštec/veštica a povedala vám nejake veci (v mojom prípade našťastie dobré)a či sa tie veci splnili .Ten človek v mojom prípade vedel veľa veci čo som nikomu ani nepovedala a ževraj mi to musel povedať.Pozorovala som ho keď odchádzal ale za nikým iným sa nezastavil ani si ich nevšímal a to tam bolo veľa ľudí.Nepýtal peniaze.Viem že je veľa podvodníkov ale chcem vedieť či sa nájde niekto komu sa to splnilo.

moonlight1210
3. aug 2024

Znamej sa stalo a nic z toho sa nesplnilo.

autor
3. aug 2024

@moonlight1210 Asi ste ma zle pochopili. Aj ja poznám ľudí ktorí sa veštby nesplnili ale ja som sa pýtala či sa nájde niekto komu sa splnilo nie nesplnilo 😅.

autor
3. aug 2024

ktorým

anketkarka
3. aug 2024

Veštenie je správa pre Teba. Nemusí sa to splniť. Máš info a slobodnú vôľu. Celé je to na Tebe. Ten človek Ti nemal prečo klamať. Nič z toho nemal a pravdepodobne ani nič mať nebude. Alebo veštil tak, že by mohol mať z toho v budúcnosti prospech?

ivka225
3. aug 2024

Ak je niečo, čoho pravdepodobnosť je napríklad 0.3 a poviem to 1000 ľuďom, tak približne 300 z nich sa to splní.

oli18
3. aug 2024

Mojej kamoske povedal syn, ze ma na cele napisane "som hlupa". A niektori ludia to vidia a vyuziju to.

januska12323
3. aug 2024

Tak ako sa niekomu splní tak sa niekomu nesplní. Dupľom ak daný "veštec" hovorí len všeobecné veci

autor
3. aug 2024

Prosím vás prečo ma nikto nepochopil ja som chcela vedieť či vôbec existuje taký človek čo sa mu to splnilo a storytime

autor
3. aug 2024

@anketkarka Ďakujem veľmi pekne, nie nič z toho nemal

scarletka34
3. aug 2024

Ja poznám vesticu a keď som v niečom nerozhodna ,alebo mám zmiešané pocity tak ju navštívim a dosť veci sa mi od nej plní . Takže za mňa ano

beata_k
3. aug 2024

Vacsine ludi sa zije dobre. Vyvestit ti fajn zivot, tak na to nepotrebujes VS vestecku. Aj ked ti tvrdila, ze nechce peniaze tak ich isto chcela. Alebo bola pomatena a povedala ti bars co.
Ano, stalo sa mi. Tiez ku mne prisla, vraj peniaze nechce, ale musi mi povedat, ze ma caka dobry zivot. Len co je dobry zivot? Niekto by moj bral vsetkymi 10 a niekto nie 🤷

mirola
3. aug 2024

mne sa stalo dva krat, mala som frajera co mal restauraciu a v nej ako pomocnu silu staru ciganku, teraz to nehovorim hanlivo, pani bola mila, pracovita… no kazdopadne povedala casnicke ked ma videla, ze som tehotna.. zistila som to priblizne mesiac na to, ze skutocne som… a az vtedy mi to ta casnicka povedala.. nehovorila to pani mne.. druhy krat sa mi to stalo v Piestanoch na parkovisku.. taktiez mi pani ciganka povedala, ze som tehotna a cakam syna.. zistila som to mesiac na to.. takze zaujimave..

candii
3. aug 2024

Aj splnilo aj nesplnilo. Musíš si uvedomiť že v tej situácii to mohla tak vidieť ale ty si vyberáš svoje cesty. V tej chvíli mohla vidieť že sa vyberies tou cestou ale ty si si to mohla za čas rozmyslieť. Tvoje cesty sú menné. Záleží čo ti povedala. Stretla som sa aj s tým že sa mi veľa veci splnilo hlavne blízka prítomnosť. Ďaleká budúcnosť sa mi nikdy nesplnila a to som bola u viacerých veštíc. Do tej blízkej budúcnosti a prítomnosti a minulosti sa trafili všetky no žiaľ tá ďaleká budúcnosť ani jedna.

misicka31
3. aug 2024

Dobrý deň,mňa by len zaujímalo,keby vám povedal niečo negatívne,potom by ste si vsugerovali ,že sa to nestane,však?Veď koľkým sa to ,,nestane"...bolo to pozitívne,tak v to chcete veriť,nič viac 🤷náhoda...

autor
3. aug 2024

@misicka31 Vôbec nie 😅 Prečo tak uvažujete keď ma ani nepoznáte? Ja som zvyknutá na zlé veci čiže by ma to neprekvapilo, skôr ma prekvapuje tie dobré

autor
3. aug 2024

@mirola Tiež bol ten človek rómskej národnosti

misicka31
3. aug 2024

Nepoznám vás, nechcela som vás nejako uraziť 🤷len na to neverím...

eva8
3. aug 2024

Mne v minulosti povedalo viac neznamych zien na roznych miestach, ze mam vela lasky a aj potrebujem vela lasky. Len tak, z nicoho nic

bebina23
3. aug 2024

Stalo sa mi to iste na parkovisku. Tiez prisla stara pani ciganka, ze ci mi moze nieco povedat. Ja ze dobre… a ze cakam babatko a bude to chlapcek. To som aj naozaj bola😃nebolo to este vidno, pohlavue sme nevedeli. A povedala mi este par veci co sa vacsina splnila, resp splnili sa relativne vsetky

nairobi
3. aug 2024

Mne sa to stalo na Zlatých pieskoch v Ba,,ako som odparkovala tak hned pri dverách sa mi objavila cigánka a zacala mi rozprávať aj ked som ju žiadala, že nechcem nič počuť (vtedy som sa rozhodovala medzi dvoma chlapmi) a mi presne popísala ktorého si mám vybrať a tak sa aj stalo a uz sme manželia 😉 povedala mi toho aj viac, ale už som ju nepočúvala a utekala pred ňou 😄

fion22
3. aug 2024

Áno stalo sa, ešte dávno , keď som pracovala ako letuška, tak jeden pán mi chytil ruku a povedal, že on má vzácnu prácu...ja že chce pozrieť prsteň (vtedy od ex snúbenca)...a on spustil iné..a teda povedal aj to čo bolo -(bola to pravda) aj to čo bude. A aj keď ja som to nechcela počuť, nestačila som zareagovať.
...potom prišla za mnou kolegyňa a povedala, že jej jeden z cestujúcich povedal, že sa dožije 80r... asi o rok neskôr sa nám počas letu na lietadle niečo pokazilo a ja som sa upokojovala len tým, že je tu s nami tá jedna kolegyňa a ešte nemá 80😁

alickapusinka
3. aug 2024

Sú na každej veľkej stanic vlakovej tie stare cigánky tie TI pravdu povedia ver mi.

autor
3. aug 2024

@misicka31 Nie nič sa nestalo, len som to nemala nikdy v živote ľahké preto ani neverím dobrým veštbám

autor
3. aug 2024

Ten človek ani nebol z môjho mesta, povedal mi že bol v tom mojom len kvôli tomu že si ho klient objednal na veštenie a nedal mi na seba kontakt ani neponúkol že mi aj na budúce vyveští

eva8
3. aug 2024

Mozno ta ten klient pozna a nebola to len nahoda. Nechaj to tak. Potes sa dobremu slovu, podakuj sa a vypust z mysle.

autor
3. aug 2024

@eva8 Toto môžem zaručiť že ma nepozná určite a nikto nevedel kde v ten deň budem, pôvodne som sa tam ani nemala nachádzať ale zmyslela som si že tam pôjdem

rozculena
3. aug 2024

@mirola niektoré ženy vidia na iných ženách,že sú tehotné,neviem,ako to funguje....to nie je veštenie

anketkarka
3. aug 2024

@autorka možno preto Ti veštil. Preto, že si mala ťažký život a potrebovala si počuť, že máš nádej na lepší. Dala som si veštiť. Nie je to tak, že všetko je podvod. Veštenie je pomôcka pre Teba. Nemusí sa to splniť. Máš slobodnú vôľu. Samozrejme ten čo veští musí mať dar a naozaj vedieť veštiť. Ten Tvoj nebol podvodník pre peniaze. Proste Ti chcel pomôcť. To je celé.

mirola
3. aug 2024

ano bol