Nábytok cez internet - skúsenosti

janka_1983
7. jan 2015

Zdravím Vás..chcem sa opýtať, aké máte skúsenosti s nakupovaním nábytku cez internet? respektíve, ktoré stránky sú spoľahlivé, máte ich overené a odporučili by ste mi? Potrebujem si zariadiť obývačku..

lenka13021
7. jan 2015

ja som si kúpila stoličku detskú cez www.ahanabytok.sk, bola som spokojná, stolička mi prišla do troch dní.

barca1205
2. apr 2015
Používateľ barca1205 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barca1205.

Záleží na tom, či hľadáš kvalitu alebo dobrú cenu. Dobre sa objednáva aj z českých stránok, zatiaľ som mala len pozitívne skúsenosti. Skús www.vysnenenabytek.cz. Majú naozaj kvalitný nábytok a hlavne máš istotu, že nebudeš mať rovnakú obývačku ako všetci okolo 🙂

babi3
23. apr 2015

súhlasím s @barca1205. vysnenynabytek.cz je top. pekný nábytok z Nemecka a rýchly dovoz 🙂

mary164
24. máj 2015

Ahojte, na internete som našla skvelú stránku s nábytkom, tak som sa chcela podeliť o príjemnú skúsenosť. S týmto nábytkom som spokojná. vysnenynabytek.cz. Sú tam príjemní ceny, dodanie tovaru je rýchle(do týždňa) a nábytok je jedinečný, pôvodom z Nemecka.

alfredsilny
25. máj 2015
Používateľ alfredsilny je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alfredsilny.

Cawte...na webe toho nájdeš strašne veľa no človek si v pohodlí domova môže v pokoji vybrať. Ja som už viackrát objednával nábytok zo stránky http://www.novynabytok.sk/. Som maximálne spokojný s prístupom k zákazníkovi, dodacou lehotou a v neposlednom rade aj kvalitou. 😉

terinka015
25. máj 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

aj ja som spokojná so stránkou vysnenynabytek.cz 🙂

jeennyv
25. máj 2015

Ja by som velke kusy nabytku, ako sedacky, postele, napr....nekupovala cez net, nasi znami kupili kozenu sedacku a stale s nou bol nejaky reklamacny problem...hore dole ju vecne po kusoch nosili, stale k nim chodili, odvazat, privazat...no des... ako nabytok moze byt kazovy nech ho kupis z hocikadial, len ked cez net reklamacia ci pripadne problemove situacie sa riesia niekedy tazko...

a1cibulka
26. máj 2015

cez novynabytok.sk sme zariadili komplet izbu ku maximalnej spokojnosti

sis789
10. júl 2015
Používateľ sis789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sis789.

Ja mám overenú stránku http://www.nabytok.sk/sedenie cez ktorú sme si kupovali sedačku a všetko prebehlo dobre, takže odporúčam 🙂

marika37
15. júl 2015
Používateľ marika37 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od marika37.

viem odporucit stranku www.furniture-nabytok.sk , maju tam zopar zaujimavych kusov za prijatelne ceny 🙂

lepka12
20. sep 2015

ahoj, musim suhlasit s @marika37, furniture-nabytok.sk ma fakt pekne veci, a hlavne kvalitne drevo, co ti vydrzi..

denisateniska
21. sep 2015
Používateľ denisateniska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od denisateniska.

Ja si myslím že je dôležité aj aké drevo človek chce. Ten furniture-nabytok ktorý spomínate používa palisander, možno je to trochu drahšie, ale je veľmi tvrdé, a to sa oplatí. Inak veľmi často sa používa aj borovica alebo agát apod. Záleží na vkuse a potom či si chcete vybrať farbu a potom aký lak na to a tak.

petra_maminka
23. sep 2015
Používateľ petra_maminka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petra_maminka.

Suhlasim s babami vyssie, my sme objednavali postel z furniture-nabytok a vsetko super, este nam ju aj zadarmo priviezli..

roxi22
14. apr 2016

ja mam s nakupovanim dobre skusenosti, vascinou ak ide o velke veci objednavam hlavne zo slovenska.

johanka3k
21. máj 2016

Ja by som ti rada odporúčila e-shop drevona.sk, mám stadiaľ už veľa skúseností pretože prerábam cely byt. Je tam široká škála nábytku a vždy po objednaní mi to príde na čas.

a1cibulka
23. máj 2016

z drevona.sk mi priniesli dvojity matrac tak, ze bol zabaleny v igelite a vtedy prsalo, pan dopravca povedal, ze nepotrebuje ziadnu pomoc a cez okno sme videli, ako ten matrac taha po asfalte a zablatenom chodniku, potom este povedal, aby sme si to rozbalili radsej vonku pred dverami, lebo je to spinave... samozrejme, ze mal poskodeny potah - diery... neprevzala som ho, volala som do drevony, a o tyzden som mala doma novy, a prineseny tak ako sa ma... nie tahanim po zemi....
ale by som chcela vsetkych vystrihat pred MT-nabytok, odtial vsetko zle, zly tovar, zle podmienky, reklamacne oddelenie, kde nikto nic nevie, nemozete sa dovolat, stale chcu od vas to iste, meskaju, jednu postel sme riesili, lebo dodali bez ulozneho priestoru a s nespravnym rostom, od polovice februara do konca maja.... parada... MT-nabytok nikdy viac.... a ked som sa nemohla dovolat na reklamacne, tak som sa dovolala k nim na ustredie, tak ma nemozu prepojit na nikoho zodpovedneho, taky neexistuje, nemozu mi povedat ani meno, ani ta osoba, ktora tam dviha telefony sa nemoze predstavit, a ze odkial mam cislo, ze kto mi ho dal...... po pravde som to cislo objavila na podobnom fore ako toto alebo v komentaroch na mt-nabytok na heureka.cz - tym je o nich dost informacii ... ak niekto ma potiaze, tak nech sa paci cislo na exiteria - firma co prevadzkuje mt-nabytok: 00420 551 530 046

agataharrxch
18. jún 2016

@janka_1983 Zdravím, všimla som si Váš starší komentár a rada by som Vám povedala svoj názor a poradila. Ja mám dobré skúsenosti s nákupom cez internet, objednávam si naozaj všetko. Čo sa týka nábytku určite Vám odporúčam eshop Bogart nábytok, odkaz na eshop nájdete dole. Tento eshop je naozaj plne vybavený, príde mi určite zo všetkých slovenských eshop-ov bezkonkurenčný. Nábytok je úžasný, nie lenže kvalitný ale taktiež veľmi vkusný a moderný. S eshop-om som nadmieru spokojná. Má veľmi veľa kladných hodnotení a z môjho pohľadu sa to naozaj oplatí vyskúšať. Ďalším dôležitým kladom, ktoré stojí za povšimnutie je doručenie zdarma na všetky produkty. Čo sa týka cien tak sú naozaj prijateľné a vo viacerých prípadov nereálne. O niekoľko desiatok € menej ako v niektorých predajniach, kde to často nemusí stáť za to. Mne sa viacej oplatí nábytok objednávať cez internet, po mojej poslednej skúsenosti keď som si zakúpila skriňu v kamennom obchode. Nebolo by na tom nič zlé len keby ta skriňa nemala pokazené dvere. Určite sa nemáte čoho báť, že sa oklamete alebo že nábytok nebude rovnako vyzerať na fotkách aj ako naživo. http://www.nabytok-bogart.sk/

antenka9
28. aug 2016

@agataharrxch Zdravim, neviem ci to tak kedysi bolo, ale momentalne doprava stoji 30eur, co nie je maly peniaz. Dost ma to odradza od kupy postele, ktoru som si u nich vyhliadla.

siska1006
28. sep 2016

@lepka12 máte realnu skusenost s furniture nabytkom? ide o spolahlivy obchod a obchodnika?

smitjan
7. okt 2016

baby prosim aky mate nabytok v obyvacke? neviem sa rozhodnut co by bolo prakticke a zaroven aj pekne, pozerala som uz rozne eshopy, je toho ako maku len nemam odvahu len tak objednat kedze este nie som rozhodnuta, ci nejaky sektorovy nabytok alebo co ☹

agataharrxch
8. okt 2016

Zdravím. Ak ste si istá, že chcete nábytok objednať, určite sa toho nebojte. Ja som na tom bola podobne. Pred asi dvoma mesiacmi som si zariaďovala novú obývačku, no v obchodoch sa mi nič nepáčilo, alebo to bolo až príliš drahé. Vtedy som sa rozhodla, že porozmýšľam nad objednaním nábytku. Nábytok som si objednala z eshop-u, ktorý som už spomínala - Bogart nábytok, je to jediný eshop s ktorým mám skúsenosti. Som spokojná, všetko mi prišlo v poriadku. Čo sa týka nábytku, tak to všetko závisí podľa toho akú máte obývačku- aká je veľká, koľko kusov nábytku sa Vám do nej zmestí a hlavne čo určite potrebujete. @smitjan

smitjan
10. okt 2016

@agataharrxch takze z toho co ste pisali mi vychadza ze by cez internet mal byt nabytok aj lacnejsi, dobre tomu rozumiem?? ..toho sa obavam ze ci nepride nieco poskodene alebo co. Pretoze to by ma velmi mrzelo 😖

agataharrxch
10. okt 2016

@smitjan nechcem Vás nijako prehovárať ani Vás navádzať, že nábytok v predajniach nemáte kupovať, no ja som spokojnejšia s nábytkom cez internet a áno často tie ceny sú lepšie než v predajniach. Vôbec sa nebojte toho, žeby niečo prišlo poškodené. Ak by sa taká nepríjemnosť stala, tak sa za to firma musí zodpovedať a Vám škodu uhradiť.

katpizur
11. okt 2016

@smitjan mnohokrat to tak je ze cez internet sa daju veci zohnat aj lacnejsie, ale podla mna pri takychto veciach ako je nabytok by si nejako prilis nemala brat ohlad na cenu 😉 my mame tiez nabytok v obyvacke ktory sme objednavali cez internetovy obchod a sluzi nam fajn, ibaze je dobre si zvazit z akeho obchodu to clovek objednava aby zbytocne neprisiel o peniaze alebo co

smitjan
12. okt 2016

@agataharrxch ja to tak ani neberiem 🙂 ja to beriem normalne, ved som si sem prisla pre rady a skusenosti 🙂 len teraz premyslam, ze mozno cez eshop su tie ceny nabytku lepsie, ale tak clovek plati aj za dopravu tak sa to nejako aj tak vyrovna ci?
@katpizur ano nechcem stavat na cenach ale nemienim ani kupovat nieco zbytocne predrazene. Aby zbytocne som neprisla o peniaze? nerozumiem?

agataharrxch
15. okt 2016

áno môže sa tomu tak vyrovnať, no nábytok v predajniach je až veľmi predražený a často náklady z eshop-ov za nábytok spolu s dopravou sú lepšou voľbou. @smitjan 🙂

annemarya
18. okt 2016

Ahoj, ja som kupovala cez net obývaciu stenu odtiaľto : https://www.novynabytok.sk/obyvacie-steny-61/?u... nemôžem si vynachváliť. Ochota, radosť komunikovať, prišla mi asi na 10 deň. 🙂

katpizur
20. okt 2016

@smitjan nerozumies? myslim tym ze objednavaj s eshopov ktore su overene, pri ktorych sa ti nestane ze ti tovar nepride, alebo ze budes mat problemy s nimi komunikovat a pri prvom probleme zdupkaju chapes. Radsej si zvol eshopy ktore su uz nejaky cas na trhu alebo akoby som to nazvala

drnkalka
20. okt 2016

Souhlas s katpizur, ja už nedam dopustit na shopy co su overene odo mna alebo rodiny. V opacnom pripade je to vždy neiste 😝

smitjan
25. okt 2016

@agataharrxch hej? ja som myslela ze sa mi to vyrovna a ze v podstate to bude to iste, ale keby to bolo tak, ze sa to viac oplati tak by som do toho isla, aj ked som skepticka ked si pred kupou ten nabytok nemozem ochytat 😀 😀
@annemarya aj nabytok prisiel v pohode stave?
@katpizur lenze ako zistim ktore eshopy su overene a ktore nie? to sa asi len tak odhadnut nejako neda alebo?