Nabíjam mobil a baterka klesá

6. sep 2022

mám iphone, idem si ho nabiť. mám 80% strašne dlho, viem že toc je kvôli tomu optimálnemu nabíjaniu no zrazu mi ukazuje 79% a to sa mi ukazuje že nabíja. a chvíľu počkám a zas 78%

babydesire
6. sep 2022

Bud uz vyšlahana baterka (stara), alebo appka hoci "v pozadi" ktora zere privela energie..tiez ak nabijas napr cez notebook nemusi mat dost energie na "vsetko", chybna nabijacka,kablik,adapter...

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wade
7. sep 2022

Pozri Nastavenia / bateria - a tam je nieco ako zdravie baterie (neviem ako je to presne po slovensky - mam ho v anglictine). V percentach tam je kapacita baterie. Ak je to pod 80% tak ta baterka je na odpis. Ale toto co popisujes je skor optimalizovanie nabijania. Mal by sa naucit, ako mobil nabijas - a napriklad ked nabijas stale v noci, tak mobil sa dobije na 80%, potom prestane nabijat, a poslednych 20% dobije tesne pred budikom. Setri sa tak baterka. Ak ti to ale blbne, tak to vypni. Je to v tom istom menu.

hoffmanka
7. sep 2022

No tak počítam s tým, že buď nie je dobrá baterka alebo nabíjačka. Vyskúšaj ešte nejakú inú nabíjačku a ak nie, tak potom bude v háji baterka

brembo
7. sep 2022

vypni tu hlupost optimálneho nabíjania,to len ničí batériu,pretože to ukončuje nabíjanie pri určitom stave a potom začne odznova,aby si mala v stanovený čas batériu nabitu na 100%. Takže jedeno nabitie su prakticky 2 nabíjacie cykli. Ked nepomože vypni wifi a mobilné dáta a vyskušaj inu nabíjačku.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz