Na odľahčenie dňa - naši muži

20. aug 2022

Môj chlap mal včera narodky, na vikend k nám prisla moja rodina, aby sme to oslávili spolu. Môj chlap teda vôbec nepije, vynimocne ked sa vidí s mojimi bratmi, tak si dajú. Taká pohodicka. Včera sli do jednej pivárne, ja s mamkou sme ostali doma, posedeli, mám maleho syna, tak sa mi nechcelo ísť tiež. No ale pointa príspevku 😁
Došli o 5 rano, my s malym sme vstali a sli do obývačky. V spalni mám okrasnu vazu so sušenými travami-ako dekorácia. Mužovi som dala k posteli vedro, chudacik proste nepije, tak som očakávala, že sa niečo môže zvrtnut. Asi o 10tej som prišla do izby, kuknúť, či zije a pre nejaké veci do skrine, už aj brata sa prebúdzali, reku veď nech aj on vstáva. A očami prejdem izbu niečo chyba, pozriem váza. Nedávalo mi to zmysel, ale v izbe bola tma kvôli roletam, tak som nehľadala. Otvorila som skriňu a na spodku bola moja váza, bez dekorácií…ale viete čo tam bolo?(🤮)😁😁😁 ja sa pýtam, preco? Preco? 😁😁😁 vedro mal pri hlave a on si dal námahu sa postaviť z postele vyblvat sa do vazy a schovat ju do skrine 😁 aký prešľap urobili vaši chlapi? Urobil to hádam prvý a posledný krat , zatiaľ sa od rana na tom zabávame 😁

viestta
20. aug 2022

V skutkoch opitého nehľadaj logiku.

pininka1
20. aug 2022

Si ma pobavila a sa cudujem z ti este nepovie ze kde si mu dala to vedro,ze ho tam nevidel. Ja ked mame mat navstevu, vzdy si na stol pripravim pohare a pribor, ktore vylestim a hadaj odkial berie moj muz tie veci a este sa ma opyta ci to nie je jedno....

autor
20. aug 2022

@pininka1 akože môj je naozaj celkom vsimavy, a pamätá si už určite veci a postup, aj keď mu nachytám veci pre maleho, tak ho oblečie dá mu najesť atd. Ale pri vete, nemáme maslo ani horčicu mi ide žila načrieť. Lebi vždy ked pridem k chladničke všetky potraviny zázračne vidí aj on 😁 to iste s ponožkami a trenkami. Plne sufliky čistého pradla a on si je istý, že už nemá ciste veci 🙄 máš, len si otvoril opäť zlý suflik. No nieje s nimi nuda veru😁

sante81
20. aug 2022

Nebol to môj muž, ale keď som bola ešte dieťa, tak na Veľkú noc sused úplne na mol, mysliac si že wc je v komore, vysšvochtal sa mamine do zákuskov a spokojný išiel domov

oli18
20. aug 2022

No dôjsť o 5tej ráno z krčmy, tomu sa hovorí záťah. 😀

michellemary
20. aug 2022
liloastitch
20. aug 2022

Môj ex manžel sa trepal domov aj s kamarátom v rovnakom stave,hlboká noc, zobudila som sa na to jak ex kričí na toho kamaráta "ticho ty ***** zobudíš mi ženu"😃. Potom vytiahli z kapucne malé špinavé mačiatko, umyli ho mojím najdrahším kondicionerom na vlasy a spokojní s dobre odvedenou robotou zaspali. Zobudili sa na to jak ich to mača kuše do nosa 😃.
A keď sme boli deti, tak si nás ocko zavolal všetkých 5 k posteli kde ležal po dobrej party a povedal nám " deti moje.... Kúpil som koňa na Orave treba ísť poňho" tiež bola hlboká noc.

taga
20. aug 2022

@liloastitch 🤣🤣🤣

tosomja
20. aug 2022

Môj už ex, keď si sem tam vypil, tak do nemoty. Raz netrafil domov, volal mi o jednej v noci že sa stratil..."pomoc pomoc, neviem kde bývam, pod po mňa" 🤣🤣🤣 ale ani nevedel kde je. Nakoniec bol o bytovku ďalej. 😁 Keď prišiel domov, vyzliekol sa dohola, ľahol do kuchyne na zem a tam spal do rána. Ráno som dostala zdrbanie, že som ho chcela zabiť, lebo mu bola zima, a ja som na neho otvorila okno a mu ani deku nedala 🤣

autor
20. aug 2022

@liloastitch hahhhah top s tým tatkom 😁❤️

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
20. aug 2022

@tosomja ja som raz skoro ráno šla do roboty a nasej rohozke drichmal sused z bytu nad nami. Keď som ho prekročila a zamykala byt, tak mi vynadal, že či neviem kedy sa z návštevy odchádza.

tosomja
20. aug 2022

@viestta to bolo bežné, keď som ešte bola decko. Furt sused ožratý spal na našej rohožke. Asi bola najmäkšia 😃

tosomja
20. aug 2022

A ešte môj otec si rád vypil, nebol agresívny, bol práveže taký pritulny, spieval, tancoval, no moja mama bola alergická na alkohol. Raz prišiel domov, mama mu vynadala, no on furt svoje. Sedel na záchode a spieval si "Helena ty si život môj " 🤣🤣 mama asi 5x mu hovorila naj bude ticho, bo mu pleskne jednu. Nepočúval. Otvorila dvere, vytrhla prah spod dverí...a buch mu po hlave, až ho krv zaliala 🙈 išiel zašívať hlavu, ešte jej kričal, že pôjde do basy, lebo to bol pokus o vraždu 😁 nakoniec povedal že spadol zo schodov 🤣

viestta
20. aug 2022

@tosomja toto nie je môj príbeh ale môjho byvaleho kolegu. Raz sa vracal z poobednajsej a na električkovej zastávke nasiel suseda objimajuceho stĺpik s cestovnými poriadkami. Tak sa ho ujal, odprevadiť až k dverám, zazvonil, že ho odovzdá manželke. Ta keď svojho zákoniteho spiteho pod obraz boží zbadala, tak ulepila jednu jemu, druhu kolegovi a vynadala mu, čo ho po krčmach vlaci. Keď ho tak našiel nabudúce, tak ho odprevadil, potichučky oprel o dvere a išiel za zvoniť zdola😃

tosomja
20. aug 2022

@viestta 🤣🤣

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marca12
20. aug 2022

Vazu si pamatal,ze tam stava bezne. Ze si mu dala vedro,nemusel ani vnimat a tak bud zabudol alebo nevnimal

oliolijanka
20. aug 2022

Raz, ked sa moj ex ozral, tak si virtualne odrezal z virtualneho chleba, namazal si ho virtualnym maslom a potom si sadol na postel a jedol ten virtualny chlieb.
Ked dojedol, lahol si spat😀

saraxyz
20. aug 2022

@sante81 😂😂😂

tomcimka
20. aug 2022

Pamätám si, že keď som bola malé dieťa, tak sme po svadbe spali u otcovej sestry. Chodievali sme tam často, takže sme dom veľmi dobre poznali. Teta nás nadránom rozdeľovala, kto a kde má ísť spať. Chlapi mali ísť na poschodie. No môj otec išiel vyššie až na povalu.Poobede okolo druhej prišiel dole ,,medzi hostí" ako z kurníka- samé piere na ňom. On totiž si ľahol spať do detskej postieľky 🤦‍♀️, kde domáci mali naukladané staré vankúše a periny. Dodnes nechápeme ako dvojmetrový chlap dokázal spať v detskej postieľke. Otec sa dlho hneval na sestru, že ho poslala spať na povalu 😁

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz