Na odľahčenie, čo čítate?

22. mar 2020

Ahojte žienky hlavne ktoré ste na materskej ( schválne nenazyvam dovolenke ), poraďte dobrú knihu na čítanie, práve som sa zažrala do knihy Som Mama od Farkašovej, páči sa mi jej zmysel pre humor. Poznáte alebo aké knihy odporúčate na toto tažké obdobie? Niečo s podobnou tematikou, pretože sa asi čoskoro z tých všetkých správ o korona viruse zbláznim a chcem trochu povzdvihnut na duchu.

ivangeline
22. mar 2020

Tak ja neporadim nič podobné. Čítam časopisy a mám rozcitane Srdce v ohni a Sexualita v kresťanstve, no nedávno som čítala o výchove, že čo nám chcú deti povedať, keď ešte nerozprávajú.. https://www.martinus.sk/?uItem=186272 Páčilo sa mi.

autor
22. mar 2020

@ivangeline ďakujem, tiež mám rada aj krestanske knihy

evkamotka
23. mar 2020

Ja som dala teraz manzelovi rozhovor Sudora s Vladimirom Palkom Šiel som az na hranu a je to velmi dobre.
Mne dal manzel Spovedal som Slovensko, tiez je to rozhovor a bolo to zaujímavé

danajahotkova
23. mar 2020

Začala som si kupovať časopisy, o psychológii, o cvičení, o zdraví. A mimo toho čítam skôr také motivačné, najskôr zjedzte žabu, umenie mať veci v paži, 100spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život.

mmmonika
20. apr 2021

Klub nerozbitnych detí. Tiež fajn čítanie.

lyci
20. apr 2021

ak by to malo byt vtipne o rodicovstve, tak denniky moderneho fotra - Dominik Landsman, ja citam len jeho prispevky na FB a su super