Na email mi chodia správy, ktoré mi nepatria

ivetka1975
11. júl 2013

Poraďte čo mám robiť, keď mi chodia na mail, maili čo mne nepatria. ALe od fyzických osôb, nie reklamy.

katie555
11. júl 2013

@ivetka1975 ries to ako moj priatel 🙂 ten zvykne nieco staaaaaaasne vtipne odpisat...Minule mu niekto v poslal nejake logo (to bola nejaka firemna posta) na upravu a schvalenie (myslim ze to bol nejaky rybarsky klub v kanade...tak im tam podoplnal dinosaurou a poslal spat..
Viem ze predtym raz dostal fotky 'manzelky' polonahej, takisto dietatka nejakeho akoze jeho neter...zruba v rovnakom case ako sa narodila mala nam..
Ale nic si z toho nerob, asi mas dost bezne meno 😀 😀 😀 😀

sandrika1986
11. júl 2013

Mne sa občas tiež stane,že mi na môj email chodia správy, čo mi nepatria. Nereagujem na to, neodpisujem, vymazávam to 🙂

ivetka1975
autor
11. júl 2013

jedno mi prišlo z notárstva z Braitslavy, že som dedičkou nejakého Výrostka. Fuj až mi je zle.

linda20111
11. júl 2013

@ivetka1975 ved len jednoducho odpis ze maju zlu emailovu adresu a uz ti pisat nebudu. kazdy sa moze pomylit...

hradnapani
11. júl 2013

@ivetka1975 tak v takom pripade by som im urcite odpisala, ze sa pomylili... Ja to tak robim, ak sa nieco take stane a ani mi nenapadlo konat inak. Bezvyznamne maily ignorujem, na zavaznejsie odpoviem, ze ide o omyl. Ale radsej som si zmenila adresu, lebo predtym som mala fakt taku, co sa dala lahko zamenit.

ivetka1975
autor
11. júl 2013

asi si ju budem musieť zmeniť. 😉

lentakyuctik
24. júl 2023

@ivetka1975 najejdnoduchsie zmeniť mail, najťažšie ísť s tým na súd.

ibrunova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz