Myslíte, že naozaj podvedomie tvorí náš život?

14. aug 2022

Ezoterika..Téma na ktorú sa nazory rozchadzaju..Jedni vravia,že je to vymývanie mozgov,iní tomu veria naplno.. Myslíte,že naozaj podvedomie tvorí náš život? Že čo človek prežíva vo vnútri,tak sa zhmotni v osobnom živote?Veríte na energie z vesmíru?

bosorka2302
14. aug 2022

vymyvanie mozgov, kamoska mala z toho depresie ze robila e manifestovala ako kazali, a nic sa jej neplnilo. Skoncila z toho takmer na psychiatrii. Treba to brat s rezervou

zmrzlinka2021
14. aug 2022

Sprostosti s cieľom manipulovať s ľuďmi a zarábať na nich

autor
14. aug 2022

@bosorka2302 fuha to vážne?Takže sa asi velmi upla na nejaku vysnenu realitu

pribinak
14. aug 2022

Som realista, neverim na žiadne kamienky, kryštáliky, ani čísla, horoskopy, pyramídy, mýty, bajky a povery, či planéty a hviezdy

Verim v zdravý rozum a logiku, aj keď je to ťažké

lilian183
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivka225
14. aug 2022

Dobry zdroj prijmov pre podvodnikov.

maxxim
14. aug 2022

Myslim si ze si sa nejak naviazala na tuto tému a teraz sa pýtaš Nás aký ma kto na to nazor. Asi ani ty tomu neverís keď sa o tom informujes, na tejto baze. Tvoje vedomie a podvedomie vychadza z Tvojich pocitov, kazdy clovek ma take vedomie. Ako myslís, tak aj zijes. Respektive, ako konanie je zrkadlom mysle

mandzula
14. aug 2022

Podla mna su to barlicky pre zufalych ludi.

tiika
14. aug 2022

Cloveka netvorí len jeho fyzické telo, to čo vidíme, čo je hmotne, ale aj myšlienky, pocity… vedomie, nevedomie a podvedomie. Takisto aj svet okolo nás nie je len hmotný, náš zrak aj sluch je schopný počuť v určitých hraniciach, frekvenciách, tak aby to bolo pre naše prežitie najlepšie, no nie všetko.
Neviem, čo si predstavuješ pod pojmom ezoterika a ci pre niečo konkrétne to riešiš?
Myslím, že väčšina ľudí verí v nejakého boha ci niečo vyššie. Strojcom svojho šťastia si však ty sama, nie nejaké predmety, vestby, karty a pod..

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz