Myslíte na svoje bývalé lásky?

limetka69
3. feb 2020

Caute baby, zaujimalo by ma ci myslite niekedy na svoje lasky z minulosti. Niekedy sa pristihnem ako na niektore myslim a premyslam ake by to bolo keby som si vzala za muza ineho, nie toho mojho. Mam lasku zo strednej, taku platonicku, velmi nas to k sebe tahalo. Vtedy mi triedna povedala, ze on to nikam nedotiahne, ze je grazel a zle sa uci. Ledva prechadzal z rocnika do rocnika. Strasne nas k sebe tahalo, aj ked nic nebolo. A teraz? Je profi hasic, vie robit rukami, stierky, obklady, je aj pilcik, do voza i do koca... ma zlate ruky sikovne, je to dobry chlap, uz sa ozenil a prave maju babo, samozrejme, ze je to tsk ako je a nic sa, nezmeni, ale pristihla som sa pri predstave co by bolo keby....
A druhy adept je moj ex, bol prvou vaznou laskou, boli sme spolu v podstste 8 rokov, ale zenit sa mu nechcelo, ozenil sa do pol roka co sme sa rozisli 😂🙈 a vraj nie je stastny, a ani ja nemam idealne manzelstvo a tak som premyslala, ci to tak malo byt. Ake by to mohlo byt, mate take stavy aj vy? To len tak z nudy, alw zaujíma ma to.

ukulela
3. feb 2020

@limetka69 jasne, aj minule sa mi ozval priatelsky na par slov cez FB- ako sa mam - jeden "ex" - taka letna laska vyletna ... sme uz inde obaja, no popisali sme si pekne a uzavrela som to s tym, ze je fajn mat pekne spomienky. dobre mi ten pokec padol, aj ked by som nemenila 🙂 ale tak som si pospominala na paradne leto ...

lula313
3. feb 2020

V podstate zo všetkých lások som zvykla rozmýšľať nad jedným, s ktorým sme boli asi polroka spolu. Bol nadpriemerne inteligentny(Programátor) a nasla som si na ňom to, čo som obdivovala a po intímnej stranke to bolo niečo neskutočne. Vtedy som sa nahnevala za blbosť, on mi stále pisal, ale mna to nejak odseklo, takze aj preto som možno nád ním potom rozmýšľala dosť casto, keďže to ostalo take neukončené, že aké by to bolo, keby sme zostali spolu. Bol veľmi ambiciózny, pracovitý a narocny(vtedy som mala 52 kil na 170 cm a vysekanu postavu, ktorá sa mu tak páčila a už ju po tehotenstvách taku nemam🤷🏻‍♀️😂). Tiež je z neho dnes úspešný muž, má veľkú firmu a priznám sa, že som si ho pozerala na finstate a je celkom za vodou, čiže bol by “dobrá partia”, ale nejak tuším, že by to neklapalo, lebo on chcel gazdinú, stetku, dámu a ja moc “gazdiná” nie som a v tom mi zas vyhovuje môj muž, že síce nie je moc ambiciózny, ale ani nie je na mna narocny(nepotrebuje, aby som sa zvrtala pri sporáku, radšej sa so mnou ide niekam najesť a tiež pomaha v domacnosti). Asi každý jeden vzťah nás má niečo naucit, posunut, aby sme niečo pochopili a vedeli si v zivote niečo vážiť..😊

kristina2412
3. feb 2020

Nad ex priateľmi nerozmýšľam, keďže mi hneď napadne dôvod prečo sú bývali😂...skôr sa sem tam zamyslím nad mojou jednou platonickou láskou. Bol to chalan s ktorým som sa ale že veľa veľa rozprávala🤣až mi je to teraz samej čudné... Pamätám si na chaty s priateľmi,kde sme zvykli byť hore až kým začalo svitať a celý čas sme sa rozprávali🙂 Mali sme asi osemnásť rokov a celé to bolo také krásne naivné .Dodnes je sám.

sunny8
3. feb 2020

V poslednom čase často myslím na svojho ex manžela. Už to sú dva roky čo spolu nežijeme .. aj keď je aký je akoby som ho nedokázala prestať mať rada hoci len niekde v kútiku srdca. Stále je to otec mojich detí a nech sme si porobili hocičo nedokážem ho nenávidieť. Viem že keby prišiel ku mne s tým že by ma chcel naspäť tak by som ho nemohla prijať pre xy veci ale city stále sú .. najviac ma dojíma to že keď pracoval v zahraničí a ja som išla na výlet za ním tak prišiel deň keď sme sa lúčili lebo som sa mala vrátiť domov. Nikdy by ma nenapadlo že tento bozk a objatie je nie len posledné pred cestou domov ale posledné celkovo .. to bolo naše poslednýkrát .. 💔 .. aj keď mi nikto nikdy nezničil život tak ako on spomínam na neho s úsmevom

suzitok
4. feb 2020

Absolutne nerozmýšľam nad ex....vnimam ich tak, ze je predsa dovod, preco sa to skoncilo.......mala som ale spolužiaka na ZŠ, nonstop sme si robili zle, sedel v lavici predomnou, mal nechutny elvisovsky uces a okuliare...proste taky "tutko" triedy...neznasala som ho, nechutný mi bol, nosil strikovany sveter...tak ale mali sme vtedy 10rokov
Ked som sa rozviedla a on tiez, dajako sa nam po vyse 20rokoch splietli cesty a vytvorili sme krásne kamarátstvo...dnes sme spolu 7rokov, z toho manzelia 5 a mame male dieta....a vobec nie je nechutny, skaredy, odorny, ani tutko.... premmna je najlepším a najidealnejsim musom na zemeguli, vždy hovorim, ze on bol mojou odmenou za to vsetko, cim som si predtým presla....a tym najlepsim co ma v zivote stretlo 🙂

derdia
4. feb 2020

@suzitok aj moj manzel je pre mna odmenou...a nikdy by som nemenila...skor mi je luto tych premarnenych chvil v minulosti....ale tie ma aspon naucili vazit si samu seba a byt vdacna za to co mam...pre mna uz jedinym snom je do smrti mat to co mam😊👍

suzitok
4. feb 2020

@derdia presne takto to vnimam aj ja....urcite malo zmysel vsetko to, co sa stalo...uplne inak vnimam teraz to, co mam ☺️

beronsche
4. feb 2020

Na ex myslim len v zmysle, ze ako dobre, ze je ex.. 😀 Ale myslim, ze take fantazirovanie o byvalych ci platonickych laskach je normalne.. V dennej realite uz ziadne ruzove okulare nehrozia, az prilis vidime vsetky partnerove nedostatky a oproti tomu toho, co s nim nie sme si mozeme idealizovat.. nenadarmo sa hovori, ze luka oproti je vzdy zelensia.. 🙂 Len pozor, aby to fantazirovanie neprerastlo cez hlavu..

sissy27
4. feb 2020

@limetka69 jasné, že si zaspomínam na bývalé lásky, ale nie v zmysle "čo by bolo keby". Skôr sú to vyslovene len také spomienky na to čo bolo vtedy, na všetko vtipné a pekné čo sme spolu zažili a rozmýšľam, či aj oni si tam niekedy spomenú na mňa 😂 Ale že by som chcela vrátiť čas a urobiť niečo inak, tak to nie. Aj keď niektoré osoby by som chcela stretnúť 😎

pininka1
4. feb 2020

Ja si myslím že často keď premýšľala o ex tak je to preto že to ostalo nevyriešené. Aj mne môj ex napísal list tesne pred svadbou a vlastne sme si t vysvetlili veci a pre mňa to bolo také uzavretie všetkého. Dnes si bežne napíšeme, dokonca bol na kávu a pivo s mojím mužom. Určite nemyslím na to, čo by bolo keby bol môj muž.

girl251
4. feb 2020

@limetka69 tak ja som takto premyslala 10 rokov nad jednym chalanom. Mala som 17 a chodila som von so svojou partiou ludi. Raz sa nasa parta stretla s druhou partou, chvilu sme spolu pokecali a sli sme si svojou cestou. Ale vsimla som si tam jedneho chalana. O par mesiacov som ho stretla na diskoteke, prisla som za nim, tancovali sme spolu a aj sme sa pobozkali. Na druhy den mi pisal na pokeci ci budeme spolu chodit, ale bola som po rozchode a nemala som zaujem o ziadny vztah. A odvtedy som pri kazdom vztahu, pri kazdej moznej chvili premýšľala, co ak on nie je taky debil ako ostatni, ze som mu mohla dat sancu. Toto premyslanie skoncilo pred skoro dvomi rokmi 🙂 obaja sme boli po rozchode. Nasla som ho ka badoo, hned som ho spoznala. On po chvilke spoznal mna a dozvedela som sa ze tak isto myslel aj on na mna. Rozpraval mi aky bol smutny ked videl ze mam dieta s inym, hoci on mal vztah. A teraz sme spolu stastni, ze nam dal zivot druhu sancu. Obaja sme uznali, ze sme museli este dospiet, aby sme vedeli spolu fungovat a lubit sa, vazit si jeden druheho. Verime ze sme si sudeni ❤️

sante81
4. feb 2020

@limetka69 ja som rozvedena 4roky a do dnes je veľa otázok , na ktoré nepoznám odpoveď, a žilo by sa určite ľahšie, keby som vedela, prečo sa stalo to, čo sa stalo, čo mu chýbalo, prečo rozbil to čo sme budovali roky..atď ale späť by som sa nevrátila, k žiadnej láske, či už bola reálna alebo platonicka. Skôr verím tomu, že to krásne ma niekde v živote ešte len čaká

limetka69
autor
4. feb 2020

Dakujem za odpovede baby, ja by som sa nikdy nevratila k ex, dvakrat do jednej mlaky nevstupim, je tolko moznosti, tak preco by som to robila. 😂 A zase som nemyslela nejakeho ex co by bol tyranom, alebo proste na neho boli zle spomienky, na takych urcite ziadna nespomina. 🙂 nechcem sa k nikomu vracat, je to v minulosti, len ma, niekedy napada, ze mame moznost volby, a mozno keby som sa inak rozhodla... Nelutujem ani to, ze mam muza ako mam, pre nieco ho uz len mam 😂 a nezijem si zle. A nieco bude na tych neuzavretych vztahoch a na tych co nikdy neboli, tie su najlepsie 🙂 tie platonicke. Ked sa zamyslim nad tym mojim prvym 8r, kolko dobreho sme spolu prezili, niekedy ma prepada nostalgia, 🙂

saskia_98
4. feb 2020

Moja ex laska mi mesiac pred mojou svadbou volala ze ci si to nechcem rozmysliet a nevydavat sa, ze ho to rani. 😂🙈 Nie mojko nechcem si to rozmysliet. 🤦🏻
Ale chýba mi kamarat s ktorym nam to klapalo len sme to nikdy neposunuli do vztahu. Proste sme sa vzajomne velmi doplnali a teraz sa ide chlapec zenit a minule mi volal, ze ho to mrzi ako to dopadlo a ze mal rozmyslat pred tym nez som otehotnela a chýbam mu. Ze sa zenit nechce, ale musi a ze bol vtedy hlupy. No to ako sme sa doplnali, smiali stale a vedeli fungovat chyba prakticky aj mne ale co uz. Mam doma muza, ktory je super. Sice niekedy by som ho najradsej prizabila ale aj tak ho milujem ❤ Mame take talianske manzelstvo. 😁

limetka69
autor
4. feb 2020

@kristina2412 ten moj prvy, tak s tym som viedla taketo nekonecne filozoficke debaty o vsetkom, az to prerastlo do vztahu. My sme sa k sebe prerozpravali. 🙂 boto to velmi fajn, sfrasne som sa do neho buchla, som mu to povedala a on o 2 dni odchadzal do Holandska, a pisal mi odtial romanticke listy, ja som ho 3 mesiace cakala doma a plakala za nim pri the cranberries,, dones ked ich pocujem.... 😂 😂 😂 Krasne obdobie to bolo.

limetka69
autor
4. feb 2020

@suzitok to je super 👌 krasne

limetka69
autor
4. feb 2020

@beronsche fantatirovanie mi hrozi nad novymi objavmi, 🙈

limetka69
autor
4. feb 2020

@girl251 aj toto je super 🙂 zivotcpise krasne pribehy

limetka69
autor
4. feb 2020

@saskia_98 ja som tiez mala take vztahy, ale aj tak sfadnel kazdy jeden vztah, chlapom sa nechce o vztah starat, aspon moji chlapi boli taki, ze sa snazili len kym nemali istotu, treba si vraviet, ze aj jeho by si urcite chcela prizabit. 😂

saskia_98
4. feb 2020

@limetka69 ako hej chcela ale to je normalne 🙂 ja s mojim muzom od zaciatku mame taky taliansky vztah a popravde asi to ma s nim aj drzi, lebo ja ked som mala vo vztahu uz stereotyp a nudu, odisla som. Nemozem zazivat nudu a preto aj kazdy v rodine si zvykol a povedal ze kym sa este hadame, lubime sa. Ked sa prestaneme hadat, prestaneme spolu aj fungovat. A ja som taka prchka povaha, cize moj muz uz musel tolko krat olutovat ze sme spolu ze az. 😂😂 Ale viem ze ma miluje. Na Vianoce mi vravi ze zlato ja kym som ta nespoznal, nemal som ani jeden sivy vlas a teraz ? Sme spolu 4 roky a ja pol hlavy sivej mam. A ja mu na to, ze este dobre ze ja farbim vlasy bo by som bola uz cela siva z teba. 😁😂 Take dotahovacky ale bavi nas to a klape nam to. To je zaklad. 🙂

dopolbokaodrata
4. feb 2020

Áno, vždy sa len nas.erem že som s takým dementom zabila 2 roky svojej mladosti 😁

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudscha11
4. feb 2020

Nie. Ako fakt mozem povedat, ze aj ked jedneho tak stretnem , kedze ostal v nasom meste, nemam nejake tie myslienky na to, co by mohlo byt ak by sme zostali spolu. Vobec

lenka2710
4. feb 2020

@limetka69 ja som spokojná tak ako to je teraz! Jeden bol jedináčik a mamickin maznáčik a druhy mi pokazde nezabudol pripomenúť, aký je príťažlivý pre iné baby a ze môžem byt rada, že je práve so mnou 🙄Teraz mam muža do voza aj do koča a na nich si ani nespomeniem 😂

tumira
4. feb 2020

nemozes vediet co by bolo keby bolo keby. keby ste spolu tak by to mohlo cele vyzerat uplne inak. radsej sa snaz aby ste nejako dali dokopy vase manzelstvo a nie riesit taketo veci

anonym0001
4. feb 2020

S bývalými mám kamaratske vztahy. Úprimne som rada, že som sa za žiadneho z nich nevydala. Mám 37 a stále som takého nestretla 😂

deti95060810
4. feb 2020

ex nemusím. ani jedného. Po každom rozchode som spálila mosty. Nepíšeme si, nemáme žiadny kontakt. NIČ. Ja žijem pre súčasnosť...
len jedno by som chcela, aby moje deti nespravili také chyby ako ja....hádam budú mať toľko rozumu...

markaterka
4. feb 2020

Niekedy mi napadne, že ako sa majú, ale to je všetko. Nie sme v kontakte. A som rada, že ani jeden nie je môj manžel. Teraz som spokojná, mám muža, ktorý mňa a naše deti ľúbi a dal by nám posledné.

telusikk
4. feb 2020

@limetka69 keď nemáš ideálne manželstvo tak je pochopiteľné, že nad takýmito vecami premýšľaš. Ja mám ideálne manželstvo a neláka ma premýšľať, čo by bolo, keby som mala iného a podobne. No väčšinou takéto veci riešia ľudia, ktorý nie sú spokojní z ich životom. Takže chápem, že nad tým rozmýšľaš.

limetka69
autor
4. feb 2020

@telusikk neviem ci existuje idealne manzelstvo. Moje nie je zle, ale lepsie by byt mohlo. 🙂