My protein nevrátil peniaze za tovar

alica2516
28. aug 2022

Zdravím, vidim ze tu su podobne diskusie na tuto temu, niesom teda jediná ktorá tomuto eshopu naletela.
Objednala som si fitnes komplet ktorý mi bohuzial nesedel tak som ho podla ich inštrukcií na stránke poslala doporučene na ich adresu. Pani na podpore ale stale pise ze im nich neprislo aj ked vidim ze balik sa uz 2 tyzdne nachádza na ich adrese. Uz som sa aj s tymi 50€ ktoré som im darovala rozlúčila a zaprisahala si uz od nich neobjenam. Dajte si prosim pozor!

lasona
28. aug 2022

Máš doklad o tom že si to poslala?

andrea78
28. aug 2022

@alica2516 ked vidis, ze to prebrali a maju odfot to, napis a ukaz im to ako fakt a povyhrazaj sa obchodnou inspekciou. Ak sa nic nezmeni, podaj naozaj podnet na SOI.

klarissa25
28. aug 2022

No treba im tam len volať,však máš doklad o tom že si poslala, tak sa k tomu postáv tak ako sa má a nie že "už som sa s tými 50e rozlúčila"

liz_lemon
28. aug 2022

ak si platila kartou, mozes podat reklamaciu v banke, na nepripisany kredit za vrateny tovar

alexas56
28. aug 2022

@alica2516 ja sa s jedným nemenovaným českým eshopom už doťahujem 3 mesiac o vrátenie peňazí...už nemám ani silu, stále zo mňa robia kravu..

sissy27
28. aug 2022

@andrea78 a čo urobí SOI firme so sídlom v UK? 🤷‍♀️