Mužská postava - obrátený trojuholník

10. júl 2022

Baby aké oblecenie sa hodi k tejto mužskej postave? Nikde to nemôžem nájsť... Ramená široké ritka mala 😁 ďakujem

ckocka
10. júl 2022

To je snáď ideálna mužská postava, s obliekaním by nemal mať problém. Ak myslíš plochý zadok, tak ten zakryje košela alebo tričko nezapásané.

0silvia0
10. júl 2022

Ty myslis tento muzsky typ postavy na zene? Lebo veru aj takuto postavu som videla na zene. Treba zamaskovat hlavne ten maly zadok, cize ziadne obtiahnute riflicky,lebo to posobi disproporcne.

autor
10. júl 2022

@ckocka
@0silvia0 nie muž môj ma široké ramena a celkovo od pása vyššie je široký ale zadok a nohy úzky, malý, nohy tenké tak ze co obliecť

diamond007
10. júl 2022

Širšie nohavice a Obtiahnutejsie tričká?

ckocka
10. júl 2022

Všeobecne asi obtiahnutý vrch, nohavice volnejšie. V lete moc nevymyslíš, kraťase chudé nohy prezradia - volila by som dlžku pod kolená.

diamond007
10. júl 2022

https://suprisimo.sk/p/panske-vojenske-kalhoty-...
Niečo na takýto štýl?
Tým že obsahujú veľa vreciek tak vyzerajú plnšie.
Samozrejme nie vojenské iba štýl som chcela nasmerovať

autor
10. júl 2022

Problém je v tom, že všetky gate mu na zadku "lingaju"😁 tak preto sa pýtam

autor
10. júl 2022

@ckocka tak toto nie🤣🤣🤣🤣 cozeeeee

elizabet173
10. júl 2022

ak si ešte s ním nekupovala oblek, tak nevieš, čo je to problém zohnať na takého muža oblečenie a ak je ešte k tomu vysoký, tak to je na trojdňový výlet po obchodoch. Ak sú mu dobré v páse nohavice, tak sú mu určite krátke, ak mu sú aj náhodou dobré na dĺžku, tak mu je sako v ramenách malé. 😨 Ináč ak nemá príliš chudé nohy, tak na neho môžeš zavesiť čokoľvek, nevolila by som rozopnutú košeľu na tričku.

sovica
10. júl 2022

Ak nemá brucho, tak tričká "na telo" a možno kapsáčové nohavice, tie vrecká vedia dosť dodať "objem". A viem, že na to si sa nepýtala, ale nerozmýšľal, že by začal trochu posilňovať nohy a zadok? Drepy s činkami robia divy. Tie nohy aj zadok by dostali správny tvar aj objem.

janickacrazy
10. júl 2022

@elizabet173 u nás napr. kľudne nakombinuju o číslo väčšie sako a menšie nohavice, bola som tak so synom v jednom obchode, veľmi ochotný personál tam bol, až som sa čudovala, ja som si tiež tak vedela kupovať, len opačne 😂

janickacrazy
10. júl 2022

@ckocka tak toto ma dostalo 🤪

ckocka
10. júl 2022

Tak ženy je to ako push-up podprsenka - len na tú už sme si zvykli.

spadnutaslivka
10. júl 2022

@ckocka presne toto mi napadlo 😂