Muž vo vlaku

26. sep 2022

Zdravim, toto bude asi take úsmevné ale predsa skusim… pred pár dňami som čakala na vlak cca hodinu na stanici. Počas tej hodiny za mnou prisiel jeden muz a veľmi dobre sme sa bavili, dohodli sme sa že budeme spolu cestovať vo vlaku keďže sme mali spoločný smer. Naozaj mi veľmi zlepšil deň aj naladu a odvtedy nanho často myslim. Bohužiaľ som sa nejak vyľakala alebo co, keď ešte stretol kamarata a mal sa pridať k nam počas cesty vlakom. Boli to fajn typci, a nechapem prečo som urobila to čo som spravila 😃keď vstupovali do vlaku, odpojila som sa od nich a stratili sme sa. Nemam nanho žiadny kontakt, nestihli sme. Myslite že ho mam nejako skusit dohľadať cez fb, ako je to teraz v móde že “bola si v Kauflande a usmievala si sa, zanechaj srdiecko” 😂alebo kašlať na to?

doriiis
26. sep 2022

Cestovavat s dvoma cudzimi muzmi nie je prave najlepsi napad si myslim.

evica17
26. sep 2022

A išli ste rovnakým vlakom ? Neprišiel tá hľadať po vlaku ? Ale inak aj ja by som sa bála a odpojila sa.
A kašli na to,portse to tak malo byť a už ho nehladaj. Ešte stretneš plno takých,

baluinka
26. sep 2022

@doriiis zas neplanovala s nimi cestovat sama v aute v noci nejakou pustou cestou....

janetinka27
26. sep 2022

neviem, asi keby chcel, tak by si to cestou premyslel a pohladal by ta vo vlaku. ja som taka, ze ked chcem niekoho najst, tak ho najdem, som v tom vytrvala. cize by som ho zo zvedavosti hladala (ked som bola mladsia, slobodna), ale potom neviem, ci by som sa mu aj ozvala, podla toho, co by mal v profile.

larazivago
26. sep 2022

Tak keď ste sa dobre bavili, možno viete, či vlakom cestuje pravidelne, napr. do prace/školy. Ak áno, môžte ho tam nájsť inokedy. Držím palce🙃

autor
26. sep 2022

@evica17 oni isli do restauracneho vozňa a vystupovali o dve stanice dalej takze by ma asi nestihali hladat

autor
26. sep 2022

@doriiis vo vlaku plnom ľudí, počas dna, s chalanmi čo vyzerali normalne nevidim problem :D

autor
26. sep 2022

@larazivago ja som tam bola teraz poslednýkrát, další krát pojdem až v lete takze jedina cesta ako sa nájsť je cez sociálne siete

ketrint
26. sep 2022

A čo môžeš stratiť? 😉 vyskúšaj dohľadať!! Bud to vyjde, alebo nie a aspoň to pustíš z hlavy, uzavries si to, že to tak malo byt… takto Ta to bude nahlodávať…
Držím palce! 😊

autor
26. sep 2022

@ketrint myslis že mam skusit na fb priznania ? :D pretože viem len meno, priezvisko nie

lija22
26. sep 2022

bez sance

giertlova
26. sep 2022

Skus cez "Zomri" na FB

oblecenie99
26. sep 2022

@giertlova to je dobrý nápad, toto asi sleduje najviac ľudí 🙂

mircalla
26. sep 2022

Za mna Facebook nie. Toto robia len ti, co sa stihnu zamilovat, resp. aspon si to myslia. SI sialene zamilovana? Podla mna ta to za tyzden prejde.