Muž v znamení ryby, žena levica - skúsenosti so vzťahom, manželstvom

adjuska
13. júl 2020

Ahojte. Prosim vas, mate skusenosti so vztahom pripadne manzelstvom muz ryba a zena lev?? Lev som atypicky - neznasam byt stredobodom pozornosti, nepotrebujem drahe dary, prehnane vela pozornosti, neznasam hadky a nepotrebujem dajme tomu akcny zivot kazdy den ale prave naopak.. mam uz za sebou viacero vztahov ale rybu som este nemala, tak som zvedava na vase skusenosti. Dakujem a prajem Vam pekny den 🙂

makova333
13. júl 2020

@adjuska pozri ascendent nie znamenie

adjuska
autor
13. júl 2020

@makova333 neviem o kolkej som sa narodila ja a ani on :D

jaass
13. júl 2020

@adjuska ryba lev 🙂 top k sebe idu 🙂 moja teta s muzom - zivot bez hadok, dokonalost a aj kamaratka s priatelom 8 rokov spolu a super vztah. Ale iste, ze nie je vsetko o znameniach 🙂

kuroyuky
13. júl 2020

Ryby sú jemne znamenie vo vztahy s levom aj dost submisivne. Lev je prave naopak dost iniciativny a temperamentny. Poznam vztah kde je chlap ryba a žena lev a nevychadzaju so sebou bohuzial vobec. Ak sa dvaja nevedia dohodnut a najst vo vztahu rovnovahu tak to neni najlepsia kombinacia.

makova333
13. júl 2020

@adjuska skoda, trochu by to ozrejmilo, kto je aky...Moj muz je ryba a je vsetko len nie to, co pisu charakteristiky o rybach 😀

adjuska
autor
13. júl 2020

@kuroyuky mame rovnake hodnoty a aj si podla mna celkom rozumieme, spoznavame sa pol roka lebo vie, ze potrebujem spoznat a az potom mozem riesit vztah. Ked som nanho nahnevana a nechcem sa s nim rozpravat, tak staci aby sa na mna pozrel a povedal, ze ale on chce a ja som hned v poriadku (predtym som samozrejme v spravach hysterka :D). Neviem definovat co to je, ale strasne ma k nemu nieco taha.. povedal mi, ze ma lubi ale ja sa bojim, ze sa zase v dalsom muzovi sklamem..

adjuska
autor
13. júl 2020

@makova333 kedze poznam okrem neho len jednu rybu (mojho sefa) a su uplne odlisni, tak nemam dalej s kym porovnavat :D

elenka74
13. júl 2020

@adjuska Muž je ryba a ja lev, sme spolu skoro 27 rokov a sme rozdielni. Mnohí sa čudujú, že sme manželia, ale zatiaľ to zvládame 🙂

adjuska
autor
13. júl 2020

@elenka74 klobuk dole 🙂

elenka74
13. júl 2020

@adjuska Ja som zase iný lev, ako ty, ja by som chcela veľa pozornosti, tiež som tá, čo sa vo vzťahu viac háda a ako silno dokážem milovať, tak silno dokážem nenávidieť do konca života. Môj muž ma už pozná a veľa vec radšej nerieši 🙂

sunny8
13. júl 2020

Znamenia neurčujú ako si ľudia medzi sebou vychádzajú a či sú spolu pripravení na vzťah. 🙂

laguna28
13. júl 2020

@adjuska my to máme naopak. Ja ryba manžel lev. Sme spolu 24/7, okrem par výnimiek. Pracujeme v jednom kolektíve, kancelárie máme pri sebe, doma robíme všetko spolu, neriešime mužské a ženské práce. Konflikty a iné názory riešime rozhovorom. Občas výbuch 😂, ale len na chvíľu. Okolie nás má za ideálny pár a samozrejme nechápu ako takto môžme žiť. Ja poviem že úžasne. Krásny pokojný vzťah.

adjuska
autor
13. júl 2020

@sunny8 ja viem, len som bola zvedava na skusenosti 🙂

adjuska
autor
13. júl 2020

@elenka74 pekne :D

mpg
13. júl 2020

@adjuska Zaoberám sa astrológiou už dlhú dobu a tam je to zložitejšie, nedá sa porovnávať len podľa znamenia. Je tam viac planét, ktoré ovplyvňujú - napr. Slnko-predstavuje životnú silu, Mesiac - pocity, Merkur - myslenie a komunikácia.
Tiež ascendent je veľmi silný, ale to sa dá zistiť, len ak vie presnú hodinu narodenia.
Niekedy to býva tak, že napr. niekto má Slnko v zn.Leva, ale Merkur - myslenie ako Rak a potom môže celkom dobre vychádzať s osobou Ryby.

mlska19
13. júl 2020

Mám tak svokrovcov. Sú spolu 50 rokov, ale sú každý iný. Neviem, či sa dá povedať, že sú šťastní, skôr to je také manželstvo zo zvyku. Dlho aj žili oddelene.

marca12
13. júl 2020

Podla mna k sebe ryba a lev nejdu. Lev je excentricky,vsetko musi byt podla neho,vsetko a vsetci su zli,navyse sorry,ale lev je falosny,nikdy pri nom nevies na com si. Dokaze tak zmanipulovat partnera,ze sa z neho stane babka a tou babkou sa ryba stane,aj ked rybu nikdy neskrotis. Ryba je zase neskrotena,muzi ryby su dost nestali v partnerstve. Na rybach je krasne,ze su empaticke,pochopia aj bez slov toho druheho,su skvely spolocnici,ale s levom asi nie. Aj ked vztahy nie su o znameniach a pol roka je dost kratka doba na spoznanie sa.

@laguna28 to zalezi,ci sa vies levovi podriadit. Ty si to ani nevsimnes a on ta ma tam,kde ta chcel mat.

laguna28
13. júl 2020

@marca12 vzťah nie je len o znamení ale hlavne o komunikácii. Ja sa napr. mm nemusím podriaďovať a myslím že človek si všimne ak s ním niekto nevhodne manipuluje. Teda aspoň za 12 rokov by som si to určite všimla. On ubral zo svojej panovacnosti a ja zo svojej tvrdohlavosti. Proste vieme o svojich nedostatkoch a pracovali sme na tomto vzťahu, aby sme boli tam kde sme🙂

mlska19
13. júl 2020

Ryby sice su lahko ovplyvnitelne,ale paradoxne Levmi velmi nie.Na to je Lev prilis priamy.Lev nema potrebu tahat za nos,povie co ma srdci aj s patricnym humbukom, a nasledne byva odsudeny ako arogantny sebec.Rovnaku otvorenost vyzaduje od ostatnych,co najma introvertov neskutocne irituje.Ked su tam spolocne zaujmy,este sa to da.Ale ak nie,Lev sa Rybam (ani nikomu inemu) dlhodobo nebude prisposobovat a travit cas niecim,co ho vobec nebavi.To ho ubija.Ja ako Lev si v zivote rozumiem prave s Levmi (muza mam Leva a najblizsich kamaratov tiez) - vieme,co od seba cakat,rozumieme svojim povaham,navzajom sa respektujeme,a ked sa obcas porafame o to,kto ma navrch,rychlo si vieme odpustit.Ale chapem,ze niektore povahy Leva neznesu a vyhybaju sa mu,ako sa len da.

adjuska
autor
13. júl 2020

@mlska19 no prave ta moja ryba ma svoj nazor a aj si ho povie, na rovinu. Aj verejne (pohybuje sa vo verejnom prostredi). Nema s tym absolutny ziadny problem a vie velmi dobre a rozumne argumentovat. Pre rozumy si chodia k nemu. Popravde je to jeden z najinteligentnejsich ludi co poznam. Len mimochodom ja mam 31 a on 42. Napr mne povedal, ze ma lubi. Kamoska ma rybu frajera (ona 31 on 40) asi dva roky a nikdy jej to nepovedal :/. Chcem tym poukazat na tu rozdielnost medzi dvomi rybami. Ze nerozumiem tomu. Ku mne je velmi priamy co sa tyka citov aj pri inych vyznaniach. A kamoske jej frajer nic nevyznava

adjuska
autor
13. júl 2020

@marca12 ja si velmi dobre uvedomujem, ze ho neskrotim. Ma svoj nazor a ver mi, ze o 12 rokov starsieho muza ani skrotit nechcem a nepotrebujem. Mala som viacero partnerov ale tento je iny level. On podla toho co o nom viem, je v partnerstve staly. Ano, ma nejake kamaratky ale verim tomu, ze ziadnu partnerku nepodviedol a ani by to nespravil. Na neveru mame rovnaky nazor. No pol roka sa spoznavame aktivne, inak sa pozname 3 a pol roka.

daili
13. júl 2020

@adjuska mala som taký vzťah ja som lev a môj bývali priateľ bol ryba 🙂
Boli sme spolu skoro 5 rokov, prvý rok a pol bol krásny no potom začal byť on taky tvrdohlavý, ale cieľavedomomost mal naozaj dobrú, išiel si vždy za tým svojim cieľom ktorý aj vždy dosiahol. No.. Potom som sa dozvedela ze ma ku koncu len podvádzal a to sme si rozumeli aj v posteli 🙂 milovala som ho veľmi lebo bol inak strašne rozumný co sa týka života, len asi potreboval slobodu ako ryba vo vode 🙂

adjuska
autor
14. júl 2020

@daili aj tato ryba je dost cielavedoma a tvrdohlava :D. Je aj rodinne zalozeny, len mal smolu na vztahy. Tak ako aj ja. To ma velmi mrzi s tym podvadzanim.. na neveru mame s touto rybou rovnaky nazor

renca1977
14. júl 2020

@adjuska ja som lev a muz je ryba sme spolu od 2004 a manzelmi od 2007 predtym som mala priatelov vacsinou blizencov a ked mi prisuel do cesty manzel tak sa priznam ze som ani na rande nechcela ist a ked uz som tam bola vkuse pozeral na hodiny a ja mu priamo ze ked sa ti nepacim povedz mi to priamo a nemusis pizerat na jodiny on vsak mal stretnutie a vecer potom znova prisiel pre mba mozem pivedat ze sa nehadame nekricime nehnevame sa dlho a zas ja ho uz poznam riesi si emocie vnutorne v sebe vtedy ho necham a sam povie ked chce otec he uzasny obetavy

lauriema
14. júl 2020

@adjuska Ahoj prosím ta neriad sa znamením. Teda ako chceš to je len moja rada! Riad sa srdcom

adjuska
autor
14. júl 2020

@renca1977 no tento je celkovo dost rozlietany ale ked sa dohodneme, cas si na mna najde (o dochvilnosti sa nebavme :D) alebo ma len tak prekvapi a pride za mnou do prace. No niekedy sa mu nechce so mnou komunikovat. Vies, ze ja mu napisem a on neodpise a niekedy si spravu aj pozrie ale nezareaguje. Ked mu to vycitam tak mi povie, ze riesi kopu veci (riesi vela veci a ja o nich viem ale tak vies, jedna sa o mna). Uz som mu nie raz povedala, ze sa mu vnucovat nebudem, ze mam svoju hrdost. Vtedy ho necham tak a on sa sam ozve. A pokracujeme akokeby sa nic nestalo. Myslis, ze dobre robim?? Niekedy to trva den, niekedy viac dni. Nema inu. Aj ked s tazkym srdcom ale davam mu tak priestor. Vtedy si podla teba riesi vnutorne emocie?? Pravda je taka, ze som este takeho muza ako je on nestretla. Tak ineho, jemneho, napr ktory mi pobozka len tak ruku a inteligentneho s podobnymi mne hodnotami v jednom. Preto sa snazim v nom lustit ako sa len da. Ono napr sme si nedavno povedali, ze sme kamarati a o par dni na to mi povie, ze ma lubi. A hovori mi to kazdy den. Planujem sa ho na rovinu spytat ako to teda mysli, tak som zvedava, co z neho vylezie :D

renca1977
14. júl 2020

@adjuska dobre robis nechajho tak aj moj muz podnika a poviem ti neozve sa cely den napisem mu nic cital to a zabudne odpisat taky je ja ho tak beriem vacsinou ja vsetko irganizujem oslavy pre deti darceky pre todivov on ani paru nema proste oni su taky ale ver ze ked ti povie ze ta lubi tak to urcute inak by to nepovedal my sme tacali dpoku byvat po 4 tyzdnoch chodenia a ze ma lubi povedal adk po pol roku byvania spolu ale robil ciny ze som vedela ze mu na mne zalezi tiez chofil do prace nechal mi kvet na recepcii alebo mi len pusu prisiel dat alebo obed necane prinuesol vize ak ti povedal ze ta lubi tak podla mna anoo

adjuska
autor
14. júl 2020

@renca1977 velmi pekne ti dakujem 🙂. On byvanie az po svadbe, bavili sme sa uz o vselicom. Prespavanie v pohode, ale byvanie az po svadbe a ja to respektujem. Tiez sa ho snazim brat takeho akeho je, tak uvidime. Nechcem ho menit. On tiez aj kvety mi kupi, aj bonbonieru aj na veceru ideme a tak. Ale zase ja ho tiez prekvapujem. Myslim, ze aj ked ma na mna niekedy nervy a ja na neho tiez, tak ma asi naozaj lubi. Vela veci mi hovori, doveruje mi. Je to vzajomne. O vela veciach diskutujeme. Poznam sa s jeho mamkou.. Ja ho tiez lubim, len som mu to este nepovedala. Lebo sa bojim, ze ked to vyslovim, bude to tak velmi skutocne a ja sa zase sklamem. Vo vela vztahoch som sa uz sklamala.. ale zase ked mu nedam sancu, nam sancu, tak nezistim. Len hovorim, ja som s tak inym muzom este nestretla a uz vobec som nemala o 11 rokov starsieho muza. Tak uvidime

mlska19
15. júl 2020

@adjuska Radsej by ste mali skusit spolu naozaj zit a zistit,ako to je naozaj,lebo takto budes len teoretizovat podla horoskopu.Byvanie az po svadbe je ako kupovat macku co vreci-neviem presne,kolko mas rokov,ale nosenie kvetov,chodenie na vecere a obcasne prespanie neukaze,ci spolu viete kazdodenne fungovat ako partneri v jednej domacnosti.Ale to by ste si asi najskor museli vyznat lasku-po pol roku uz by som mal dat tomu druhemu vediet,ze ho milujem,inak je to asi vztah bez dlhodobejsej perspektivy.

lianka123
15. júl 2020

@adjuska u nas su take 3 pary v rodine, ja som jeden z nich, s manzelom zijeme dokonale manzelstvo