Muž lev

28. jan 2021

Čo si myslíte o mužovi - levovi? Dá sa s ním žiť, je vhodný do partnerstva? Žijete s mužom v tomto znamení?? Pýtam sa len tak zo zaujímavostí. 🙂

kittykat22
28. jan 2021

no neviem. Pocula som, ze hladkat leva je nebezpecne 🤷‍♀️

terezia323
28. jan 2021

Neriešim veľmi znamenia, ale môj manžel je lev a je skvelá povaha, úplný opak mna 😁 kľudný, rozvážny

nikadomi
28. jan 2021

Žijem. A všetko super 🤩 ale či je to znamením si teda nie som istá 🤗

kristina2015
28. jan 2021

Podľa mňa lepší mravec ako lev . Nie nedá verný bude sotva . Potrebuje byť stále na výslní. Mne toto na nich napr prekáža. Inak sú úžasný ale do partnerstva asi nie .

h2
28. jan 2021

Znamenia sú blbosť, never tomu. A áno, žijem s mužom v tomto znamení. Je to môj 9-ročný syn. 😁

autor
28. jan 2021

no ja práveže poznám leva, ktorý je dosť náladový, výbušný, musí mať za každú cenu pravdu, mám pocit, že je rozpoltený 😂samozrejme aj dobre vlastnosti má, ale toto mi príde ako čudná odroda leva :D ja som panna... To asi veľmi dokopy nejde, čo :D

0silvia0
28. jan 2021

moj muz je cistokrvny lev. Ja baran... Podla mna je to dobre znamenie, lepsie ako blizenci a skorpioni, ti su strasne zloziti. Levy su ciste znamenia, len sa povazuju za najmudrejsich na celom svete🙄

autor
28. jan 2021

@0silvia0 mne príde práve on zložitý, poznám aj skorpionov a s nimi vychádzam na počudovanie veľmi dobre, ale s týmto levom 😒😂😂😂 stále neviem, čo čakať a príde mi zložitý 😂 a veľmi energický a taký že nikdy neviem čo zase príde, či veselá nálada celý deň alebo jeho odutodt lebo nie je najlepší 😂 a mám pocit, že ho stále treba chváliť 😂

rebellefleur
28. jan 2021

Ja by som teda leva nechcela.. Ta ich potreba mat stále pravdu, byt furt potlapkavani po pleci, obdivovani, ich neuveriteľná potreba aby im všetci okolo hladkali ega.. Za mňa určite nie.. Po čase by som toho človeka v noci v amoku asi utlkla kladivom 😁

0silvia0
28. jan 2021

Ano, levy su sebestredne, posobia prisne a dolezito. Ale su to oddani otcovia, verni manzelia a vedia sa postarat o rodinu.

0silvia0
28. jan 2021

@rebellefleur to si dobre zhrnula😁👍
Moj muz je chudak utlacany lev😁

kristina2015
28. jan 2021

@0silvia0 Ako vieš že sú verní ?

autor
28. jan 2021

@rebellefleur presne taký mám aj ja často pocit a moja "chyba" (asi ako chyba každej panny 😂) je, že veľa kritizujem. Ale ja to nemyslím v zlom, len proste to ide ...no a už je oheň na streche, už sa nasrdí a hnevá sa aj celý deň, frfle a najviac neznášam, keď si nevie priznať chybu a ospravedlniť sa... Mám pocit niekedy že to jeho ego je priiiiiliš priiiiliš 😂😂😂

autor
28. jan 2021

@0silvia0 to súhlasím, že sú verní a oddaní 🙂

rebellefleur
28. jan 2021

@0silvia0 - o. I mam fotra leva. Nie, ďakujem, neskutočne obdivujem moju mamu, koľko s nim vydržala a mala som v reáli pred očami, čo sa s nimi udeje, keď obzvlášť Levovi udupete ego tým, že ho poslete do riti. Takže ja ani keby mi zaplatili 😁

lrnka
28. jan 2021

@kristina2015 presne podvádzal byvamy bol lev takže na rodinný život nie

lrnka
28. jan 2021

@lrnka
@lrnka byvaly

dzejn80
28. jan 2021

haha, u mna otec, muz aj syn 🙊

rebellefleur
28. jan 2021

Levy si málokedy priznaju pravdu, lebo veď oni vedia vždy všetko najlepšie, vždy majú pravdu, proste neomylni. Inak moja mama je panna a foter lev a dopadlo to katastrofický, lebo panna nie je typ, kt Levovi bude nonstop hladkať ego a to lev potrebuje k životu ako dýchanie (česť výnimkám samozrejme)

autor
28. jan 2021

@rebellefleur tak to je čisto prípad mňa a môjho levíka 😂😂😂 myslím v tomto ohľade, čo si napísala... Nehladkám mu ego, nepovažujem ho za moje výslnie v živote a už vidím, že chodí ako lev v klietke a čakám čo zase vystrojí a vybuchne jak rozbuška 😂 myslím, že aj na tých znameniach niečo bude ;)

kristina2015
28. jan 2021

@lrnka Podľa môjho názoru potrebujú byť neustále na výslní muž lev detto obklopení ženami . Kráľ džungle 😑 ale nerada by som krivdila alebo sa niekoho dotkla . Ja mam takýto nazor

0silvia0
28. jan 2021

@rebellefleur tak my s muzom oslavujeme tento rok 20 vyrocie svadby, ja som tvrdohlavy baran, takze ja sa nedam. Moj muz je velkorysy, priamy clovek, starostlivy, s jeho egom si poradit viem, mne takyto chlap viac vyhovuje ako napriklad niekto submisivnejsi. Moj otec je panna, to je katastrofa (malo muzny), moj 19 rocny syn je strelec (cista hroza povaha), takze zo vsetkych chlapov co poznam mne lev vyhovuje. Ale jasne, ze nemusi kazdemu.

rebellefleur
28. jan 2021

@0silvia0 - ja som blizenec a teda ja ku seba potrebujem čokoľvek len nie submisivneho chlapa 😁😁, ale po detstve s levom (jo preto som cely život bola rebelka, lebo na just som fotrovi nikdy za pravdu nedala a spravila opak toho, čo si "pan" tvorstva zelal😁) viem, že keby mam byt s levom, po chvíli by ma zavreli za vraždu 😁

0silvia0
28. jan 2021

@kristina2015 maju to v horoskope? Tu vernost. Ak maju tu pravu zenu pri sebe, nepodvadzaju. 🧐

mlska19
28. jan 2021

@rebellefleur Nuz ano,sme taki 🙂 Ci zeny,ci muzi,mame radi pravdu a tetelime sa blahom,ak nas niekto pochvali.Ale na druhej strane,ja predtym nez zo seba nieco vypustim,vela analyzujem.A neznasam,ked niekto prezentuje subjektivny nazor ako fakt.
Autorka,ja som lev a leva doma mam.Obcas si na seba aj zareveme,ale inak mame velke srdcia a pre inych by sme sa rozdali.Obcas sme pre ludi prilis otvoreni a velkohubi.Neviem,ci to ako Panna znesies.Panny su dost uzavrete,ja som si presla vztahom s Pannou,a snazila som sa ozaj ostosest,ale to tajnostkarstvo bolo pre mna neznesitelne.Lev sa potrebuje pochvalit (aj svojim partnerom) a Panna nema rada prejavy extrovertstva.

eskop
28. jan 2021

Mala som partnera sice nie dlho ale aj tak leva, a za mna katastrofa.. vo vsetkom rozhodoval on, bol fakt tvrdohlavy a urazlivy a s kazdou svojou ex teda boli dve udrzoval takmer denny kontakt a casto sa aj stretavali. A na toto som ja nemala nervy😀 ale on sa vraj k mojmu znameniu nehodi no

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristina2015
28. jan 2021

@0silvia0 Horoskop....to by mi už vyšli milióny prepáč 😁 ...ja z pozorovania viem že sú šťastní ak sú oblietavani dokonca o tom aj radi hovoria . Ale možno máš iný kus doma a prajem ti to . Fakt nemyslím v zlom asi som poznala iného leva ako máš doma

0silvia0
28. jan 2021

@rebellefleur no ono je rozdiel mat leva ako partnera a leva ako fotra. Moje deti (17 a 19 rocne) by mozno tiez o svojom otcovi povedali to, co hovoris ty, lebo jasne, lev vie vsetko najlepsie, urobi najlepsie... To je ideal sam o sebe. Ja si robim z mojho muza prdel aj z tych jeho sebestrednych crt, takze odo mna ziadny obdiv chudak nedostane.
A aky mas s otcom vztah teraz, ako dospela?

autor
28. jan 2021

@mlska19 áno, je to pravda, že my panny (alebo aspoň ja za seba hovorím) neznesieme veľkú viditeľnosť a extrovertnost, ale v zmysle že sa niekto predvádza a podobne. Môj priateľ-lev je taký, často o sebe povie že je dokonalý a vraj kde by som našla lepšieho ako je on 😂😂😂 ja sa ho snažím chváliť, ale on chce pochvalu egá pomaly aj za to, že si vzal na raňajky zdravé jedlo 😂😂😂 ako náhle nie je po jeho, už lietajú blesky-hromy, prská na vsetky strany a proste všetci sú blbci len on je kráľ 😂 ja neviem, ale asi nie som stvorená pre toto silné znamenie 😂