Muž kožorozec a žena ryby

tempe
16. aug 2012

Prosim, co myslite o vztahov Muza kozorozca a zeny ryby? hodia sa spolu, alebo ci sa moze vyustit do manzelstva? co treba varovat? dakujem velmi pekne

kvetinka211
16. aug 2012

@tempe najdi si radsej sedmokrasku a odtrhaj postupne listocky: hodime sa k sebe - nehodime sa - hodime sa k sebe - nehodime sa ....
to iste: vezme si ma - nevezme si ma - vezme si ma ...

Treba sa vyvarovat povier, pavied a sarlatanstva ... dolezite je ci sa mate radi a co je to za cloveka 😉

tempe
autor
16. aug 2012

@kvetinka211 ako a kolko krat mam odtrhnut sedmokrasku? pokial sa mame este radi... zatial

hradnapani
16. aug 2012

@tempe marnost sediva 🙂 Ja som celkom zatazena na astrologiu, ale taku tu serioznu, takze serioznu odpoved ti da jedine skuseny astrolog, ked posudi detailne udaje ohladom narodenia. Ale do manzelstva v zasade moze vyustit akykolvek vztah, ale ci vydrzi, to je otazne. A napokon, ani astrologia nemoze dat stopercentnu odpoved, pretoze do hry vstupuje slobodna vola, vychova atd atd...
Ale keby som to mala takto od oka posudit, tak o kozorozcoch sa hovori, ze su viac rozumovo zalozeni vo vztahoch a vseobecne a ryby su zase velmi senzitivne, az precitlivene - co moze evokovat mozno nejake problemy pri vyjadrovani vzajomnych pocitov a pod. Ale to je len taky vseobecny vyrok, ktory vobec nemusi platit vo vasom pripade a ani by som ho nejako vazne nebrala 😉

sarinka123
16. aug 2012

A co takto kupit si knihu o znameniach, ja taku mam, tam mas popisane vsetko. Aj o povahe. Myslim si, ze nie je smerodatne v akých znameniach ste narodeni. Ide o to, ako si spolu vychadzate, rozumiete. Myslim si, ze pri výbere partnera sa neriadime podla znameni, ale podla toho, či je medzi vami laska. T.J. Či sa lubite. A to je prvorade, nie nejake znamenia !!!!
Ale toto asi nepatrí do tohto fora medzi mamicky. Alebo si zavolaj tym vestkyniam, co chodia v TV, co maju prefarbene hlavy na blond a pred sebou sklenenu gulu 🙂 sranda

tempe
autor
16. aug 2012

@sarinka123, prepacte, viem ze som nemala vlozit do fora medzi mamicky a tehulky, ale rada by som vedela, tí, co maju take znamenie,... vestkynam by sa dalo tazko verit.

kvetinka211
16. aug 2012

@tempe pozri, tu mas jeden taky clanok: http://ehoroskop.sk/partnerske-horoskopy/partne...
ale radsej sa tym velmi neriad ... dolezite je, ci si ta vazi, ci nepije vela a ked si trochu vypije ci nie je agresivny, nehra na automatoch, ci sa zhoduju vase predstavy o tom je spravne a co nespravne, co sa moze robit a co nie, ci chcete mat obaja v buducnosti deti a kolko, ci ma vyrovnany vztah k rodicom, ci ma normalnu rodinu ktora by ta akceptovala, ako sa sprava v krizovych situaciach, ci je pracovity a nie lenivy, ak by stratil pracu ci by bol ochotny zobrat aj podradnejsiu robotu aby uzivil rodinu, ako si predstavuje vasu buducnost ...

manittu
17. aug 2012

@tempe jeeee moj otec je kozorozec a moja mama je ryba 🙂 Aj ked je pravda, ze zalezi velmi vela na povahe cloveka, niesme vsetci rovnaky a ani kozorozci a ryby niesu na jedno kopyto, ale su spolu uz 30 rokou manzelia, maju dve dcery a funguju ako maloktora rodina 🙂 Ziadne vazne hadky, rozvod to som este nepocula u nasich...neviem co konkretne ta zaujima ale mozem povedat z vlastnej skusenosti, ze je to ok.... Ale je skor dolezitejsie ako pise kvetinka211...

cerez
17. aug 2012

Znamenia je jedno a povaha je druhá. Keby sa ľudia mali držať len znamenia, tak to by sa potom nikto riadne nemohol zobrať. Ale ak chceš vedieť či sa hodíte k sebe, odporúčam spoločné žitie pred svadbou najmenej jeden, dva roky. Zistíte chyby na druhom a uvidíte čo sa dá tolerovať a čo nie. Ja som so svojím mužom tiež nie dobrá kombinácia, ale žili sme spolu do narodenia prvého dieťaťa 8 rokov a prešli sme peknými, búrlivými a aj veľmi smutnými obdobiami. My môžeme povedať, že náš vzťah týmto všetkým sa ešte posilnil a o ďalšie 2 roky sme sa zobrali. Dnes sme spolu 15 rokov od samotného chodenia a 5 rokov manželia.

lujza123
17. aug 2012

hmmm velmi vela zalezi od povah ake maju, podla mna im by to mohlo fungovat..akurat kozy su velmi tvrdohlavy a ryby vacsinou tiez...ale vseobecne zemske a vodne znamenia si rozumeju a doplnaju sa...suhlasim s tym co napisala hradna pani, pokial chces nejaky seriozny rozbor tak jedine od astrologa co porovna datumy narodenia. Takto sa to asi moc neda.....my sme tiez kombinacia blizenec+byk.... mame sa dobre, rozumieme si a doplname sa ale podla vsetkych tych zhod znameni by sme sa mali pozabyjat navzajom..tak tazko povedat..tazko zovseobecnovat
@tempe

sisaha
17. aug 2012

@tempe nie je dôležité v akom sú znamení. Jedna vec je povaha človeka. Este podstatnejšie je vedieť v akom prostredí ten druhý vyrastal a aký vzor rodiny si nesie...Niekto môže byť introvert (ryba), ale ak vyrastal v psychopatickom prostredí, tak aj jeho kludna povaha ti vie spravit zo zivota peklo... Takze orientuj sa na nieco ine, nie ci sa tieto znamenia k sebe hodia...

tempe
autor
18. aug 2012

Holky, dakujem za tie odpovede... samozrejme ma pravdu kvetinka211. 🙂

sarinka123
18. aug 2012

@tempe tak tempe, ked tak velmi chces, daj mi tvoju adresu, okopirujem ti z mojej knihy znameni, co sa o tych dvoch znameniach píše. Tu knihu uz nekupis, co mam doma. Oscanujem ti to do mailu ...

linda81
18. aug 2012

@tempe ja som ryba, mm kozorozec, sme 3 roky zosobaseni a mame uzastny vztah aj manzelstvo 🙂

slniecko2
18. aug 2012

@tempe Ahoj-asi si dost mlada-vies nikdy never na horoskopy!!! Horoskopy naozaj NEOVPLYVNUJU tvoj zivot. Vsetku zodpovednost za svoj zivot mas len a len ty-teda pokial nemas menej ako 18rokov-v tom pripade ma zodpovednost za teba tvoja mama a otec. K tomu chlapcovi-ci to bude klapat? Cas ukaze-aby vam to spolu vyslo-muste sa dobre poznat,vedet co chcete spolu robit v buducnosti-ci chcete sa zobrat,mat deti alebo naopak... ale kasli na horoskopy,lebo co ked je to ten pravy ale v nejakom horoskope sa docitas ze nie je a ty prepasnes sancu?