MUDr. Magdaléna Mayerová. Je dobrá gynekologička?

petra89
4. aug 2011

Má tu niektorá osobné skúsenosti s gynekologičkou MuDr. Magdalénou Mayerovou? Pracuje v Bratislave na Račianskej.

Hľadám si novú gynekologičku, a zistila som, že to nie je také jednoduché 😒

Na túto som videla celkom dobré referencie, ale nebolo ich veľa, tak ak by ste mi vedeli nejako poradiť, bola by som vďačná.
Prípadne poradiť nejakú inú pani doktorku (len ženu)

lillika
4. aug 2011

ahojky.dr.Mayerova urcite NIE.mala som s nou zle skusenosti.v tehotenstve mi neurobila kopec vysetreni,ktore boli dolezite.koli tomu som v 22.rokoch absolvovala amniocentezu a dost zbytocne.ale na Antolskej mas kopec dobrych doktorov,aj doktoriek.

petra89
autor
4. aug 2011

ďakujem za príspevok

Bola by som rada, keby sa ozvalo viacej jej pacientiek 🙂

ada32
4. aug 2011

a musi byt len z BA?
ja mam vybornu lekarku v Senci. tuto nepoznam.

petra89
autor
4. aug 2011

@ada32 ak myslíš MuDr. Oťapkovú, tak od nej práve odchádzam....je vynikajúca, ale ide na materskú dovolenku ☹

ada32
4. aug 2011

@petra89 coze??? ved ja som pred rokom k nej prisla.... to nemyslis vazne. v zivote som nikoho lepsieho nemala. to aby som sa rychlo aspon objednala na preventivku. bude ju niekto zastupovat? vraj tam kde ordinuje su traja a udajne aj ti dalsi dvaja su velmi dobri. lenze chlapi 😝 ja tiez radsej zenu. neviem si pomoct.

petra89
autor
4. aug 2011

@ada32 už ťa nevezme na preventívku, berie na vyšetrenie už len tehotné, tiež som sa chcela objednať a sestrička mi toto povedala, že Dr. Oťapková už nevyšetruje, len tehotné.....

neviem kto ju bude zastupovať, tam kde ordinuje sú ešte dvaja chlapi, s jedným nemám dobrú skúsenosť a druhého som ešte ani nevidela, ale ani po tom netúžim. všeobecne mám veľmi zlé skúsenosti s gynekológmi - mužmi, a to mám len 22 rokov....... ja proste odchádzam stadiaľ, a chcem si nájsť nejakú dobrú doktorku....

ada32
5. aug 2011

fuha tak to som zvedava potom aj ja koho tu niekto doporuci. lebo tym padom som v takej situacii ako ty.

aspinka
5. aug 2011

@petra89 tak ja som chodila Mudr. Mayerovaj ked som cakala malu a plna spokojnost praveze ja som ju brala ako dost puntickarsku som tip co musi vediet o vsetkom vsetko si nasprtam vela sa pytam a vysetrenia ktore mi mala robit som mala v malicku a robila mi naozaj vsetky. Sice nebola nejako zhovorciva ze by sme si pokecali ale ked som mala otazku ochotne odpovedala.
Podla mna pokial sama nevyskusas nezistis ja som napriklad odisla od Mudr. Otapkovej a radsej som isla ku gynekologovi v spominanej ordinacii 😀

petra89
autor
5. aug 2011

@aspinka veľmi pekne Ti ďakujem za Tvoj príspevok, pani Dr. Mayerová mi odpísala, že ma vezme ako novú pacientku, dostala som však jedno vynikajúce odporúčanie na MuDr. Soňu Horváthovú (robí v BA-Nové mesto na Vajnorskej na poliklinike), známa sa o nej vyjadrovala len v tých najlepších superlatívoch, takže rozhodovanie je ťažké.

Máš pravdu, kým nevyskúšam - nezistím. Len nerada by som sa popálila a skúšala aj dve , tri, kým by som našla tú správnu 🙂

ale to asi každá žena rieši takýto problém 🙂

marcy881
5. aug 2011

@petra89 prosim, mohla by si potom napisat aku si s nou mala skusenost? dakujem.

petra89
autor
5. aug 2011

@marcy881 myslíš s Dr. Mayerovou? ešte som sa nerozhodla či k nej pôjdem 🙂

marcy881
6. aug 2011

@petra89 ano, ano..ju som myslela. hm.. je tak tazke si vybrat dobreho gynekologa... ja uz som zufala. ked si, konecne, niekoho najdem, ktory ma dobre referencie, tak uz neberie nove pacientky...

nalla
8. jan 2012

@ada32 ahoj ada, to som ja petra89 (zmena nicku , lebo som zabudla heslo na starý nick a nevedela som sa k nemu už dostať). Ako si to nakoniec vyriešila? Ja som predsalen išla k mudr. mayerovej, a som spokojná zatiaľ. milá, precízna, zaujímala som moje problémy , bola max ochotná ich riešiť aj keď nešlo o nič veľké...

zeky
2. feb 2012

K Dr. Mayerovej chodím už 27 rokov. Odporučila som ju celej rodine, priateľkám a všetci sú s ňou veľmi spokojní. Je nadmieru dôsledná, čo je to najdôležitejšie.
Predsa to, že sa s ňou "nedá pokecať" nie je meradlom jej profesijných kvalít.
Ak premýšľa o pacientke, tak nemôže zabíjať čas táraním. Odpovedá ochotne. Vysvetlí ak niečo nie je jasné,
ale je empatická a skvelá. Aj moja dcéra, nevesta a všetky kamarátky nikdy nenechala tápať, nikdy neodbila
a nešetrila na vyšetreniach. Ja p.Dr.doporučujem aj keď viem, že o pacientov núdzu nemá!!

nastasyk
2. feb 2012

Ja som chodila k Dr. Mayerovej štyri roky a nikdy viac...Cytologie tri krat za rok a dovod? "mate to trochu posunute..." co to znamena som sa nikdy nedozvedela, neodpovedlala na moje otazky. Prisla som s vytokom a hned mi dala ATB na mykozu, pritom su ju vobec nemala... bez testov (asi je to dobra vestica).... Teraz som zmenila Dr. a som spokojna, nemam ziadne problemy... Dr. Mayerova je dobra ak nemas problemy...Kamaratka bola pri nej v tehotenstve a hroza..nevykonané vyšetrenia, žiadne info... Takže za mna urcite nie... A okrem toho... 2 hodiny cakania vzdy, niekedy zobrali 10 pacientiek a vysla s tym, ze viac neberie...ostatne sme isli do prace bez priepustky a riesila som dovolenku...u mojej novej Dr. sa objednavam cez net a nikdy necakam... takže taky moj nazor.
🙄 😠

sjuzenn
18. máj 2012

ja som bola u dr druhy krat , a som s nou absolutne spokojna. svoj vyber nelutujem.... je velmi mila, ochotna riesit a zodpovedat otazky , ma ludsky prístup. po odbornej stranke som s nou zatial velmi zavazne veci neriesila , takze toto zhodnotit neviem , ale veci co som potrebovala riesila frontne a podla mna skvelo 🙂
ja dr odporucam urcite🙂

luga
22. máj 2012

vhodna pre bezproblemove pacientky, ktore potrebuju len pravidelne rocne prehliadky, inak zle - neplodnost riesi "priamou ciarou do CAR" a tehotenske poradne zapisovanim hodnot do knizky a pocitaca, nic som sa od nej este nedozvedela

iviatko
23. máj 2012

suhlas baby, ja k nej sice chodim cez 10 rokov, ale nikdy som nemala nejake problemy, pocas prveho tehotenstva som bola neinformovana a teraz to iste. Som v 6. mesiaci, utz mi robila naposledy v 12tt. Minule som uz skemrala, nech mi o urobi... ale zaplatila som si radsej 80 eur u sukromnika. Nic zle na nu povedat nemozem, ale to kvoli tomu, ze som tie problemy nemala.

gizmomia
29. máj 2012

Ahojte baby, pani Mayerovu idem akurat vymenit ... konecne som si nasla ineho gyn. a verim ze bude urcite lepsi ako ona. Nechcem jej skodit, ale je tu par veci preco uz k nej nepojdem. Ma vela pacientiek, takze ma tak 2min. limit na jedno vysetrenie. To ze ochotne vysvetli az tak pravda nie je, lebo ochotu z jej strany som videla len ked som drzala usta a bez otazok odisla, ked som nahodou mala na nu 3 otazky tak pri poslednej ma uz bez odpovede poslala prec, ze ma vela pacientiek. V tehu mi tiez nespravila skoro ziadne vysetrenie - len 1. uzv mi robila, ostatne ma poslala spravit si inam hoci som ju on prosila, povedala jasne nie ... dokonca aj na krv na poslala inam (to si uz nepamatam co to bolo), lebo ze oni tie testy nerobia a museli by tam oni tu krv niest ci co ... nastastie som zatial nemala problemy ani pocas tehu, takze vela roboty so nou nemala, ale kamaratke napr. nezistila dost zavazne ochorenie a nebyt toho, ze isla k inemu, tak tu uz mozno nie. Takze moj celkovy dojem je, ze ide len podla tahaku co ma na stole a nic viac nevie a nerobi. Sa ospravedlnujem ak jej krivdim, ale dojem je dojem ...

monasi
30. máj 2012

@petra89 Doktorka Oťapková je späť už od novembra 2011 a tento rok už aj začala operovať a rodiť v Ružinove.

nalla
8. júl 2012

@monasi ďakujem za info (ja som petra89) - viem, že je späť, ale nejak sa mi už nechce zase kartu prevlákať hore-dole.

Zatiaľ som s Mudr. Mayerovou bola spokojná, ale celkom ma strašia podaktoré názory, čo sa tu vyskytli. Tehotenstvo neplánujem, ale tak nerobí to dobré meno, to čo o nej píšete. A stále meniť, to ma fakt nebaví ☹(

to neexistuje v BA jedna poriadna bezproblémová gynekologička? :(

monasi
20. júl 2012

@nalla Ja doktorku Mayerovú nepoznám, s dr Oťapkovou som maximálne spokojná, môžem ju len odporúčať.

nikussenka
28. júl 2012

ahoj a tá doktorka Oťapkova je staršia? a čo jej sestrička? tá je aká?

vivien174
5. aug 2012

pani Dr. Otapkova, je uplne super, ja som u nej rodila moje 2dcerky 🙂, jej sestricka je niekedy starsia pani, a niekedy mladsia pani, ktora je velmi prijemna... , kedze su tam 2sestricky a striedaju sa...

julkat
3. sep 2012

@gizmomia Ahoj. A ku komu si, prosim, od Mayerovej prestupila? Ja som sa k nej tento tyzden chystala na prve tehotenske vysetrenie, ale netesi ma velmi, co sa tu dozvedam. Som u nej niekolko rokov, ale vzdy som prichadzala len na preventivky, ziadny problem som nastastie neriesila. Nemam voci nej ziadne vyhrady, ale na druhej strane si chcem byt ista, ze pocas tehotenstva bude o mna postarane na 110%. Dakujem ;)

marthuska
17. sep 2012

chodite niektora k mudr horvathovej soni? diki za info

gizmomia
5. nov 2012

@julkat Ahoj, som isla ku gynekologovi na Sustekovej lebo to mam blizko, ale terno to nie je. Ty zas mozes mat uplne ine skusenosti s nou, ale mne velmi prekazalo, ze na vacsinu vysetreni ma poslala niekam inak. Tento ma uz inam neposiela (len raz ma poslal na antolsku na UZ), aj ked som sa neskor tiez o nom dozvedela neprijemne veci. Moc mu do reci nie je, ale ked sa uz opytam, tak mi aspon vzdy povedal svoj nazor.

erika.s
5. nov 2012

ja som od pani doktorky tiez odisla, nebola som s nou spokojna. Patrim medzi bezproblemove pacientky cize pri problemoch ju nepoznam ako ich riesi ale bola som u nej pocas druheho tehotenstva a tiez sa mi nepacilo ze na vsetky vysetrenia a ultrazvuky ma posielala inde, teda uvodny ultrazvuk mi spravila ona koli potvrdeniu tehotenstva a bola pristupom taka velmi chladna. Nemam s nou ziadnu zlu skusenost ale necitila som sa u nej vobec dobre a tak som radsej prestupila k uzasnej pani doktorke Katarine Raslovej ktoru vsetkym velmi odporucam.

ivi_kiwi
17. nov 2012

ahojte ja k nej idem ( MUDr. Magdaléna Mayerová ) na prve gyno vysetrenie buduc tyzden, som zvedava, svagrinka ma s nou dobre skusenosti, bud tyzden budem koncit 6 a zacinat 7 tt, co sa mam pytat, som tehu prvy krat a mam stres z odberov vzdy tak aby som bola pripravena, dakujem za odpoved.

kaktusik007
18. nov 2012

teta doktorka je skvela pre pacientky, ktore nemaju problemy, chodia raz rocne na preventivku, resp. chodia si predpisovat antikoncepciu.... tot moj nazor.... chodila som k nej cca 5 rokov, vzdy, ked som chcela sa spytat viac ako jednu otazku tak znervoznela, a dodnes si pamatam ako som sa jej nieco pytala - zle som to vyslovila - nejaky odborny termin a teta doktorka sa zacala strasne rehotat, ze aka som sprosta...

tak som ju proste vymenila, ja nemam rada ludi, co si myslia, ze su najmudrejsi na svete.