MUDr. Hedera - skúsenosti

nicolas261
10. nov 2017

Prosím ma niekto skúsenosť s pánom doktorom Hederom s interklinik 🙂 ďakujem

missellis
11. nov 2017

Ja mam

mooi
3. jan 2019

@missellis a spokojna?

missellis
6. jan 2019

@mooi nie

mooi
6. jan 2019

@missellis smiem vediet preco? Zvazujem augmentaciu a nos

missellis
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mooi
7. jan 2019

@missellis tak to ma naozaj za Teba velmi mrzi.

aniet
17. okt 2019

Ahojte boli ste u Hederu na rinoplastike ? idem tam v novembri na zákrok už. Prečo si nespokojná s výsledkom ??

ella1984
27. nov 2019

@aniet lebo nos vyzerá horšie ako pred operáciou z dôvodu, že zúžil koreň nosa a špičku nechal rovnakú, resp. v dôsledku zúženia pôsobí ešte viac dominantne. najhoršie je to pri úsmeve. Ak rhinoplastika, tak určite nie MUDr. Hedera

aniet
28. nov 2019

@ella1984 ja som bola nakoniec u Hederu som tretí týždeň po OP. A neviem si vynachváliť noštek je úplne maličký aj napriek neskutočným opuchom na nosa a okoli oci. Budem vedieť presne povedať až po po odpuchnuti 🙂 ale som spokojná aj foto pošlem do správy ak chcete niektorá. Mne Hedera sedel najlepšie zo všetkých doktorov. A komunikovala som s dievčatami , ktoré uňho naozaj boli a vyzerali ich nosteky Super.
A hlavná je aj komunikácia medzi doktorom ja som napríklad ukázala Hederovi fotky a aj tesne pred OP som mu znova povedala čo chcem 🙂

monica20
1. nov 2020

@aniet ja rozmýšľam nad doktorom Henderom. Mohla by si mi prosím ťa, poslať fotky pred a po. 😊 Monika.sitekova2@gmail.com

rexid
24. jan 2021

@aniet dobrý deň, mohla by som tiež poprosiť o fotky pred a po? Ďakujem. Adresa rhnpt@azet.sk

twiggy_01
3. júl 2021

@rexid ahoj, nedoporucujem, hlavne ak chces upravu spicky. Pre viac info - kludne mi napis.

twiggy_01
3. júl 2021

@nicolas261 ano, skusenost mam a zial zlu

rexid
3. júl 2021

@twiggy_01 ahoj, už mám po a som celkom spokojná, ale ďakujem za odpoveď

aniet
14. júl 2021

@twiggy_01 koľko myslíš že nos odpucha ? Som druhý rok po OP a jednu stranu mám akoby viac opuchnutu 🤦🏼‍♀️Zmizne to ? Alebo sa môžem zmieriť stym že jedna strana je vacsia

ella1984
14. júl 2021

@aniet prvý výrazný opuch do cca 4 týždňov, celkové "sadnutie nosa" do cca roka. Ja som dlho si necítila špičku nosa. Až po dvoch rokoch som sa dozvedela, že iný plastickí chirurgovia odporúčajú masáže nosa a rovnako prelepovanie nosa na noc, nakoľko vtedy nos najviac opuchne a rovnako prelepenie napomáha formovaniu tvaru. Pán MUDr. Hedera sa o ničom takom nezmienil a zrejme aj preto som mala špičku nosa necitlivú a opuchnutú takmer rok.

twiggy_01
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
twiggy_01
15. júl 2021

@aniet je to naisto opuch? Ja zial musim po jeho operacii podstupit reviziu, kde mi podla vsetkeho zoberu aj chrupavku z rebra.

ella1984
15. júl 2021

@twiggy_01 ja som tiez bola na druhej plastike, u MauDr Cervena a tesim sa z vysledku👍🏻

twiggy_01
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pugloverivie
7. jún 2022

hojte, ja som bola tiež u Hederu cca 4 roky dozadu a dopadlo to tak, že som musela ísť teraz na reoperaciu ale už k inému doktorovi. Po Hederovi mi ostal nos krivy, prepadnutý a spadnutá špička plus asymetria s tým, že výsledok bol zly hneď po daní dole sádry a na kontrole po 3 mesiacov mi na moju nespokojnosť alebo skôr normalne otázky prečo mám na nose hrbolcek povedal, že to zmizne a on je spokojný so svojou robotou. Hrbolcek nezmizol a pridala sa ku nemu prepadlina, spadnutá špička a nos tahalo do pravej strany a z kazdej strany vyzeral inak, to nechceš 🙂 ale aby som len nepindala - kamarátke urobil prsia a tie mu naozaj vyšli… ale na nos ku nemu, fakt nechoďte 🤭

bibka80
3. aug 2022

@pugloverivie ahoj komu prosim si sla na reoperaciu?a si spokojna?