Mucha v polievke

23. jún 2024

Môže sa Jesť keď som tam našla muchu?asi od včera a celú noc v chladničke a teraz keď som ju prevarila pozerám mucha do frasa.

tenerifka
23. jún 2024

No viac masa budes mat....

mia16081996
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
23. jún 2024

@mia16081996 veď to a deťom už vobec

mia16081996
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
23. jún 2024

Fuuuj, nejedz to ty a ani deti. Bohvie kde všade lietala v com sa sparala

patka06
23. jún 2024

Muchu vyber, polievku si prevarila, nemáš sa čoho báť

bloger
23. jún 2024

Nejedz takú radšej.

vevesh
23. jún 2024

Prevarenim sa drviva vacsina virusov a bakterii zabije (99%). Takze, ak presla varom, tej polievke nic nie je, kludne ju mozes aj ty, aj deti jest (a je jedno, kde sedela-nesedela ta muchs pred smrtou😃). Ale ja hmyz nemusim- obracia sa mi zaludok len pri pomysleni, ze by som to mala-musela jest, takze ja by som ju nejedla....🫣🫣🫣🤮🤮

ptvw
23. jún 2024

Predstav si všetky tie hovienka, smetiaky, hnile jedlo, zdochliny...no pomohla som? Tiež by som nejedla...

0silvia0
23. jún 2024

Ta polievka sa prevarala s muchou ci bez muchy?

stanulienkat
23. jún 2024

Preboha zeny..nehystercite. Muchu vyber a polievku daj prevarit. Viete kolko much, cervov a inej havedi ste pojedli a ani neviete?

ptvw
23. jún 2024

@stanulienkat keď o tom neviem je mi to jedno 🤷‍♀️...úmyselne asi nechutnosti nezjem

sonia_wiener
23. jún 2024

Ja by som si ani tu muchu asi nevšimla .... 😂 😂 😂

sisska96
23. jún 2024

Je teplo je leto. Muchy lietajú všade. Prevar tú polievku na 10 minút. Asi by si odpadla keby si videla čo všetko možné lietajú a padajú do jedla v reštike vzadu v kuchyni.. Prešla by ti chuť do jedla dokonca života. Môj kamoš robí takto v kuchyni = v reštike nezje nič 😁🤷🏻‍♀️

vanilkovazmrzka
23. jún 2024

@mia16081996 a ktore bakterie preziju prevarenie? Povedz nam

vyrovnanaosoba
23. jún 2024

@ptvw kto ti káže jest muchu? Vieš koľko múch sedelo na ovocí, rožkoch, kolacoch v obchode?

vyrovnanaosoba
23. jún 2024

A napríklad keď opekáme, to by sme len opekali a vyhadzovali, toľko múch nám tam posadá, či na pohár, na príbor, špekačky.

babulkomale
23. jún 2024

@stanulienkat to je pointa - nevieme.
Rozok si nalozim rukavicou, aj ked presiel mnohymi rukami, to viem.
Ale nebudem jeste bagetu alebo kolac, ktory predo mnou ochyta predavacka rukou, ktorou berie peniaze alebo sa sparala v nose 🤮

mia16081996
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marca12
23. jún 2024

Pokial si ju prevarila,znicila si potencialne bakterie,ktore mohla prenasat. Ale ja som fajnova uz by som ju nezjedla. Nie preto,ze by som sa bala nakazy,no hnus z predstavy,ze sa tam mocila,by mi nedovolil dat lyzicu takej polievky k ustam. Ak s tym nemas problem,mozes ju zjest.

annm81
23. jún 2024

Pravidelne čítam sťažnosti, aká je na Slovensku chudoba... a tu väčšina ide zahodiť niekoľko porcií jedla pre jednu muchu. Máme sa ako prasce v žite... Hej, všetci vieme, že muchy sedia na výkaloch a nikto nechce mať fekálne baktérie v jedle. Ale riziko, že sa komukoľvek čokoľvek stane je v tomto prípade prakticky nulové. Normálne tú polievku zjedzte a ďakujte za to, akú hojnosť máte oproti väčšine sveta, alebo dokonca oproti vašim prastarým rodičom.