Mŕtvy drozd a smrť tety

29. júl 2022

Bývame v paneláku s balkónom, ktorý máme zasklenný. V jedno ráno som otvorila jedno krídlo zasklenia aby sa vyvetralo. Manžel asi 20 min na to išiel na balkon a našiel tam mŕtveho drozda. Bývame na prvom poschodí a ešte sa nám to nikdy nestalo, ešte sme sa bavili o tom, že ako mohol spadnúť práve na náš balkon. 3 dni na to zomrela manželova teta. Mohlo to byť znamenie?

tora23
29. júl 2022

Myslíš, že drozd sa takto obetoval a spáchal samovraždu len aby vám dal znamenie? Alebo Boh obetoval drozda aby vám dal znamenie?
Každopádne úprimnú sústrasť.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika_val
29. júl 2022

Kludne môže..
Mne sa stalo že sa mi snivalo o mojej svadbe..zabavali sme sa tam aj moja babička
O tyždeň na to sesternici spadlo v noci zrkadlo zo steny (primomtovane hmoždninkami na pevno) nikto si to nevedel vysvetliť že ako to že spadlo..
A o par dni na to zomrela naša babička
Ja verim že toto boli znamenia

autor
29. júl 2022

@nika_val 🙈 bože.. presne niečo take som mala na mysli. My sme si to ani nespojili, ale keď sa vrátil manžel z pohrebu tak mi vravel že vieš ten drozd čo som ho našiel na balkóne.. či to nebolo nejaké znamenie. Prebehli mi až zimomriavky z toho.

20erika07
29. júl 2022

Myslím, ze ano ale len na zaklade podobnej vlastnej skusenosti a odvtedy vzdy ked sa stane nieco take nezvyčajné tŕpnem..

nika_val
29. júl 2022

My sme si toto tiež povedali až na kare a nejak si to spojili .. a tiež to boli zvláštne pocity
Teraz je to už niekolko rokov ale vždy si na to spomeniem a tak sa strasiem

@20erika07 mne sa minule zase snivalo o svadbe som sa zobudila cela vystašená ..to bol hrozny pocit

anjelaa
29. júl 2022

Neviem, mohla to byť aj náhoda. Logicky sa to dá odôvodniť. To zrkadlo vyššie spomínané už skôr bolo znamenie.
Ja som na jar prišla domov a na našom dvore ležal v strede mŕtvy dravec. A tiež mŕtva hrdlička.
Stalo sa to prvý krat. Očividne pri love obaja narazili do malého okna v podkroví.
Tieto veci sa stavajú.

autor
29. júl 2022

@20erika07 ak môžem vedieť, akú si mala ty skúsenosť?

autor
29. júl 2022

@anjelaa Ok, na dvore, ale aby vpadol do vnútorného balkóna s odsunutým len jedným krídlom?

jaskolka
29. júl 2022

Človek, ktorý verí na take veci, to bude vždy brat ako znamenie.
Človek, ktorý tomu neverí, si to jednoducho logicky zdôvodni.
Je iba na tebe, ako sa rozhodneš

simona20201309
29. júl 2022

Mne pred večerom spadol uterák z radiátora. Nechápem, ako mohol spadnúť, nikdy pred tým nespadol. Nikto nezomrel.
Nedávam smajliky....nehodí sa to k tej téme, ale domyslite si.

viestta
29. júl 2022

Chudák drozd nasiel smrť na balkóne keď narazil do vašich skiel keď chcel vyletieť. Nič viac, nič menej to nebolo. Žiaľ, po náraze do skla zomiera priveľa vtákov.