Mrazenie krémových koláčov

meredith83
7. dec 2017

Dobry den zienky. Hlupa otazka mozno ale predsa. Mozem zamrazit kremove kolace. Objednala som na vianoce ale ta pani co to pecie ich rozvaza 18.12. Je mozne ze do 24.12 vydrzia v ladnicke ale nechcem to risknut. Mozem ich zamrazit a potom kazdy den cez vianoce rozmrazit cast? Ako dlho sa kolace rozmrazuju a kolko sa mozu nechat v mraziaku?

Dakujem za odpovede!

zdenkatv3
7. dec 2017

Jasne, ze mozes, len ich po rozmrazeni, treba co najskor zjest, lebo sa dost rychlo zvyknu takto po rozmrazeni pokazit. Ale ako nemas sa coho nejak bat

misulienkamisa
7. dec 2017

@meredith83 hneď ako ti ich donesie čerstvé, tak si ich pobaľ do mrazničky, ale daj ich aj do sáčku aby ti od mäsa a iných vecí nenapáchli. Robím to tak pravidelne a zákusky sú veľmi chutné, keď sa rozmrazia

deti95060810
7. dec 2017

ja som to skúšala, zamrazila som svoje zákusky ale nebola som potom s kvalitou spokojná....ten krém bol iný chuťovo, aj výzorom...Nepáčilo sa mi to. Viac krát som to už nerobila...☹
vykašľala by som sa jej na také zákusky, čo rozváža týždeň pred sviatkami a pečie ich ešte 3 dni pred tým....😈

meredith83
autor
7. dec 2017

@deti95060810 Ja si moc nemozem vyberat kedze zijem v zahranici a nemam vela moznosti... Vyskusam zamrazim a uvidime....

deti95060810
7. dec 2017

@meredith83 chápem, jasné...uvidíš .

danielazv
7. dec 2017

Ja som zamrazila na cca tri tyzdne svoje svadobne 🙂. Pred svadbou som mala taky stres a zhony,ze mi ani nenapadlo ochutnat ich.takze pekne po svadbe a svadobnej ceste sme ich s manzelom rozmrazili a v pohode v klidku s vylozenymi nohami doslova zozrali 🙂. Bolo to len cca 20 kusov,chutili senzacne.

stefi_k
7. dec 2017

Závisí od toho aké zákusky. Dôležité je aby boly poriadne zabalené a ked ich budeš rozmrazovať treba ich rozmraziť v chladničke. Najlepšie je ked si ich dáš večer do ladničky na další deň.

meredith83
autor
7. dec 2017

@stefi_k medove rezy, puncove rezy a marcipanove kocky. Ja to dam do poriadneho obalu aby nenapachli.