Môžu prskavky škodiť?

1. jan 2021

Ahojte. Touto otazkou Vás možno trochu pobavím. Ale zaujíma ma to. Chcela som vedieť vás názor na prskavky. Na tie väčšie. Najskôr ci si myslíte že škodia deťom keď si ich zápaluju a dýchajú to myslím tak viac možno 15 minút z viacero prskaviek. A rovnako ci to môže skodit v druhom mesiaci tehotenstva . 😁

petulda333
1. jan 2021

No tipujem, ze tie prskavky nemaju priamo pod nosom. Takze nie, neublizia ani tebe 🙄

nelca0510
1. jan 2021

Si v druhom mesiaci tehotenstva a majú tí uškodiť prskavky? Nebuď smiešna hneď na nový rok.

stanulienkat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karpina
1. jan 2021

Aj obyčajné sviečky - splodiny z nich sú karcinogénne, takže nepovažujem tvoju úvahu za úplne scestnú. Ak ti na tom naozaj záleží a nepovažuješ ich za bezpečné, nepoužívaj ich.

petulda333
1. jan 2021

@karpina to je pravda, ale prepac, sviecka je zapalena hodinu a viac, navyse sviecky ludia palia castejsie a prskavka par sekund raz v roku. Takze je dost nepravdepodobne, ze uskodia

nelca0510
1. jan 2021

@stanulienkat máš pravdu. Raz som toto jednej napísala a ako sa do mňa pustili.

20erika07
1. jan 2021

Ja som ako dieta zjedla olupane dve male prskavky , zijem bez nasledkov dalsich vyse 20rokov 🙂

babydesire
2. jan 2021

Ano,mozu udkodit..moj 4rocny syn to trdlo chytil za spatny koniec a ma dve popaleninky na prstoch,,taaak velmi chcel ist na ulicu uz od 18tej a takto to dopadlo.no ma ponaucenie.zase.

andreatytler
2. jan 2021

Mne s skor zda ze mozu poskodit popaleninami... ak to frkne do oka... pamatam sa ze to stipalo ked to frklo na holu kozu. Chceli sme zapalit zopar pre nasho rocneho syna ale radsej urobime na rok.