Môžem vrátiť mobil po jednom dni?

26. aug 2023

Ahojte, viete mi poradiť? Mam mobil Samsung A52 a končí mi paušál tak som si zobral novší A54 ale ten starší (A52) ide rýchlejšie a plynulejsie ten novy sa mi zdá ze kúsok seká, ako je to možné keď je to novy mobil ..mam ho jeden deň..môžem ho vrátiť alebo? Viete mi poradiť s tým? Ďakujem

rhodesian
26. aug 2023

To že je nový, nemusí nutne znamenať že je aj lepší. Porovnal si si parametre ? Môžeš mať slabší procesor ako na predchádzajúcom telefóne a telefón proste nezvláda potiahnuť tvoje nároky 🤷‍♀️

autor
26. aug 2023

@rhodesian asi ho vrátim, snáď sa to ešte bude dat

rhodesian
26. aug 2023

Neviem či to platí aj v prípade telefónu, no zdá sa mi že pokiaľ bol produkt zakúpený cez eshop (nie v kamennej predajni) je 14 dní na vrátenie tovaru, v kamennej predajni zakúpený nie.
Ale možno sa mýlim a niekto ma tu opraví.

autor
26. aug 2023

@rhodesian ja som ho bral z predajne

rhodesian
26. aug 2023

Pozri zmluvu, tam by si mal mať podmienky na odstúpenie od zmluvy, vrátenie tovaru a pod.

autor
26. aug 2023

@rhodesian keď sa nebude dat tak ho nechám mamine no,ta už má starší mobil

januska20
27. aug 2023

Manžel presne takto po jednom dni vracal telefón na predajňu, v ktorej ho kúpil.
Presne kvôli tomu,že bol spomalený.
Mali k tomu pripomienky, pretože on ho už používal. Stiahol si rôzne aplikácie , atď..
Vracal ho samozrejme tak,že obnovil výrobné nastavenia.
Nakoniec ho vzali späť, ale mali k tomu pripomienky.

luliu
27. aug 2023

Nedá sa vrátiť, takto to naozaj nefunguje

letter
28. aug 2023

Keby bol kupovaný v e-shope dá sa vrátit, kuknite zmluvu, pokiaľ sa dá, nevadí že už bol zapnutý