Môžem si objednať pizzu do nemocnice?

14. mar 2023

Som s dcérkou hospitalizovaná v nemocnici a dostala som strasny hlad :D toto je asi dosť úsmevná otazka ale je povolené objednat si pizzu?

lesana25
14. mar 2023

Sestrička na oddelení tiež nevie?

syslik81
14. mar 2023

co tak sa spytat sestricky? zas ak si na izbe s niekymm na diete a ty mu tam dotrepes pizzu - je dost neludske...

mamamasama
14. mar 2023

Prepanajana.Ved si v nemocnici. Nie v base. Jasne, ze mozes.

autor
14. mar 2023

@syslik81 sme sami, ona ma diétu ale plánujem ju objednat až keď bude spat.

s_o_n_i_k_e
14. mar 2023

ja som si McDonald cez wolt objednala 🙂 asi by som jej to možno sestričke oznámila, že či si môžeš objednať niečo, že si hladná

river_song
14. mar 2023

Jasné, uplne vpohode, ja som si tiez barsjaku donášku objednala 🙂

ivka21
14. mar 2023

Kľudne môžeš ved si ju môžeš zjesť v kuchynke. aspoň u nás to tak mame kuchynku pre mamičky

matullienka
14. mar 2023

Celé rizikové tehotenstvo keď som bola 7 týždňov v nemocnici som aj so spolubyvajucou prežila na donaske jedla

nikpa
14. mar 2023

Nikoho sa pýtať nemusíš. Ja som bola hospitalizovana niekoľko týždňov a jedlo som si tam objednávala pravidelne.

larazivago
14. mar 2023

Ak nemáš v rámci liecby nejakú dietu(dia, neslanú a pod) tak by nemal byt problém..

h2
14. mar 2023

@larazivago Ona sa tam nelieči, je tam s dcérkou, ako doprovod.

simca06022011
14. mar 2023

Mozes, ja aj spolu ležiace si bezne jest objednali, alebo kúpili. Len sa spýtaj ci vieš vyjsť von po to, donášky väčšinou donesú ku dverám, nám.hire nenosili. Dobru chuť🙂)

rachel36a
14. mar 2023

Jasne ze mozes...ja si vzdy objednavam jedlo s donaskou ked som so synom v nemocnici...aj pizzu som uz maka...

jaskolka
14. mar 2023

Nemal by to byt žiadny problém, manžel ležal so synom v nemocnici, a 2x si objednal večer donášku, kebab a pizzu. Normálne mu to doniesli pred oddelenie, potom len požiadal sestru o otvorenie dverí (mali na čip).

larazivago
14. mar 2023

@h2 jaj, zle čítam.. Tak jasné.

kristinapetronela
14. mar 2023

Jasné že áno. Neboj

mogaa
15. mar 2023

môžeš, ale bolo by veľmi vhodné ak by o tom vedela sestrička....lebo cítiť to tam bude....