Môžem piť sladkú vodu v 10. týždni?

dominika88722
28. apr 2020

Čo ste pili keď ste boli tehotne ? Môžu sa za deň piť 3 sladké vody a viac? Ako ste sa cítili v 10tt?

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
c_est_la_vie
28. apr 2020

@veronika4495 vacsinou mineralky. Rano 1 pohar coly light na zaludok a kofein. Pocas dna si dam okrem mineralky 1 pohar dzusu a mlieka ( mlieko kvoli vapniku, vela som zvracala a ked si dieta zacne budovat kosti, chcem mat vsetky mineraly). Dzus na chut 😀

kiki23
28. apr 2020

Ja tiež pijem na čo mam chuť. Čistu vodu ale kľudne si pridam aj sirup ak mám chuť. A z času na čas dostanem chuť ak na Kofolu tak si trochu dam 🙂 A citim sa celkom ok, keď mi začne byť nevoľno musím niečo zjesť 🙂 býva mi tak cudno,ale chvalabohu nezvraciam. A obcas mám na pravej strane v krížoch akoby menštruačné bolesti. Posledné tri dni mám zvláštny pocit pri prehĺtaní vody v hrdle ale hneď v ústach na začiatku akoby mi tam niečo vadilo. Neviem či to má niečo spoločné s tehu.

pampilinka
28. apr 2020

@dominika88722 ja som nepila predtym ziadne sladene napoje iba vodu z vodovodu a mineralky. A teraz si vsimam ze mam chut na pepsi,ale iba z chladnicky,tak tu si semtam doprajem,na nic ine nemam chut co by som mohla pripisovat tehotenstvu. Mliecne vyrobky zas nemozem.

hennyinnsbruck
28. apr 2020

Prečo by sa nemohli. Ja pijem Vsekto okrem čistej vody už roky. Ci som bola tehotná alebo nie.

denden77
28. apr 2020

@pampilinka chladena pepsi v plechovke 😍
@dominika88722 od vody, cez mineralku po dzusove striky.. sem tam kofola, pepsi, ci ladovy caj.. 🤷‍♀️😊

matya12
28. apr 2020

@dominika88722 jediný priznak tehotenstva (okrem meškajúcej menštruácie) bol, že som pila sladké vody.. Asi do 4 mesiaca som proste potrebovala sladké vody a bolo mi jedno ci sú to džúsy, malinovky, sirupov vody.. Bala som s aze budem ako slon. Nakoniec som ani veľa nepribrala a mam zdravú dcérku.

krisbar
28. apr 2020

Sladku vodu kvoli cukru nepijem ani bezne, ale pokial nemas cukrovku preco nie...

deti95060810
28. apr 2020

môžeš, ale neodporúčam....budeš poriadne priberať...

dominika88722
autor
28. apr 2020

@krisbar @matya12 @denden77 @hennyinnsbruck @pampilinka @kiki23 @c_est_la_vie @veronika4495 ďakujem vám všetkým za odpovede a za čas 🙈 táto sladká voda čo pijem je sirupová voda zo žihľavy mäty a citrónu a cukru . Ďakujem 💓 všetkým prajem šťastie s bábätkami a hlavne v tejto situácii .

jajko22
28. apr 2020

Vsak sladku dobre ale nie umele sladidlá

diaalex
28. apr 2020

@dominika88722 jedla a pila som ako keď som nebola tehotná ... dokonca aj kolu som si dala a nealko pivo skoro každý deň 😁

saskia_98
29. apr 2020

Cele tehu som pila len pepsi colu a nealko radler, kedze z ineho mi bolo brutalne zle. Maly je tu zivy zdravy a neni ani hyperaktivny na moje pocudovanie. 😄 a to ze budes priberat, no ja som pribrala len 6 kg pocas tehu a to som bola len na pepsi a cipsoch a cokoladach. 🤷🏻 Kazde telo je ine. 🙂

pampilinka
30. apr 2020

@denden77 presne tak,z plechovky to chutná ešte lepšie 😅