Môžem mať na adventnom venci staré sviečky?

2. dec 2023

Môžem mať na adventnom venci staré sviečky? Nejak sme ho minulý rok nezapalovali, je z nich vyhorene len kus tak neviem.

klementinka58
2. dec 2023

Ja mavam tiez z minuleho roku

janinah
2. dec 2023

Kontrola z ministerstva ti nepríde😃

autor
2. dec 2023

Minulý rok som mala tiež túto dilemu a kúpila som nové 😂 ale za mňa zbytočne vyhodené €.
Ja sa pýtam len za to či to nie ue trápne keď aj niekto príde na návštevu

klementinka58
2. dec 2023

Neviem veru ja mam povahu, ze mi je jedno co si ini myslia... a navsteva u mas by toto asi neriesila😃

bucko555
2. dec 2023

Ja dávam každý rok nové lebo vždy spalim

daniela2202
2. dec 2023

@janinah 😂😂😂👍👍👍

januska12323
2. dec 2023

Huh, toto by ma nenapadlo riešiť. Keď bude mať návšteva pripomienky povedz, že na nové nemáte a bude trápne im 😁

andreatytler
2. dec 2023

Trapne pre navstevu to urcite nebude, ale okolo sviecok a vianoc sa traduje kopa povier.
Vravi sa ze sviecky z narodeninovej torky sa maju nechat dohoriet, aby sa splnilo zelanie co si prajes pri ich sfukavani. Tak by ma napadlo ci nieco podobne nie je aj na advent. Ze to prinesie smolu ked sa nedaju nove, ale ak poveram neveris, tak nemas problem.

suge
2. dec 2023

Práveže máš bod k dobru za šetrenie životného prostredia.👍😀

slavomira236
2. dec 2023

Ja nemam ziadny a co si mysli navsteva neriesim. A ak by som aj mala svoecky by som nepalilA.

maciatkoe
2. dec 2023

@andreatytler Tak uz viem, preco mi nikdy zelanie nevyslo ☹️. Nikdy som nenechala dohoriet 🙂😃.

martinka13
2. dec 2023

Môžeš mat co chceš a kde chceš

andreatytler
2. dec 2023

@maciatkoe 😀

syslik81
2. dec 2023

neboj jezisko nevstane a nepride ich sfuknut a ani nevyhoris ci na teba nepride kliadba vianoc... je uplne jedno ake sviecky tam das aj tak nebudu horiet do vianoc ..

madeincssr
2. dec 2023

Tak ich opatrne nožom zrež (to ohorené) tak, že narežeš po obvode dookola a potom to rozoberieš tak, aby knot zostal celý. A môžeš aj do kužela. 😀. Ovca celá, vlk sýty a ekológovia sa tešia.

4stanka4
2. dec 2023

Ja s mojimi 3 ročnými sviečkami sa idem hanbiť do kúta...a ešte to vidím na ďalšie minimálne 3 😀 (zapalujeme len na chvíľu a sú veľké tak nemám šancu ich spalit)

saxana000
2. dec 2023

Ja uz nezapalujem.odkedy mi oskvrkol cely veniec od sviecok a topiaceho sa vosku cely mohol ist akurat doprec.novy som kupila aj sviecky nahodila ale nezapalujem ich zasadne.pustam si len vonnu lampicku s olejom a vybavene..

lenkakravcova
2. dec 2023

Však ich zrež nahriatym nožom o 1cm a budú ako nové.

klementinka58
2. dec 2023

@4stanka4 ja mam tiez asi treti rok take tie mega velke a hrube 🙂

bzucka4
2. dec 2023

Ja sviečky na venci nezapaľujem, mám ho iba na okrasu a sviečky tam sú už možno aj 8 rokov 🤣🤣🤣