Možem byť tehotná?

kikajetop
31. júl 2018

Dobrý večer, pred mesiacom som mala s priateľom chránený pohlavný styk ale nie som si istá či kondom nebol roztrhnutý a navyše sme ho mali 2 dni po ms..no momentálne mam príznaky tehotenstva (citlivé prsíiky, bolesť chrbta, únava, cítim sa nafuknutá, nemám pravidelnú stolicu ako som mala, nechutenstvo atd.) Ale robila som si teh. testy a boli negatívne..mohla som si tie príznaky privolať aj sama?

magdalenaza
31. júl 2018

@kikajetop 2dni po menzese je nízka šanca otehotnieť a keď som začala túžiť po bábätku, tak som si prišla "každý mesiac tehotná aj s príznakmi", nikdy som nebola, takže určite psychika robí svoje. Spoliehala by som sa na výsledky testov, po mesiaci by ti už tehotenstvo určite preukázali.

merkelica
1. aug 2018

vsetko je mozne

dada_99
2. aug 2018

@kikajetop taktiez si myslim, ze je male percento pravdepodobnosti, ze by si bola tehotna.. tieto priznaky mozes mat kvoli tomu, ze mas pred menstruaciou... ci meska ti?

kalamityjane
2. aug 2018

2 dni po ms je veľmi nízka šanca otehotnieť, aj keď ani to nie je vylúčené, podľa mňa to bude skôr psychika. Ale možno si už dostala menzes 🙂

kikajetop
autor
3. aug 2018

@dada_99 no menzes som dostala ale meškal mi deň..inak som ho mala presne a nikdy mi nemeškal